poniedziałek, 10 lipca 2017

Tydzień w telewizji: Mistrzów remontu, I tak się pobierzemy, Orphan Black, Wielkie poszukiwania małych domów ...


Od poniedziałku do piątku: E! News o 22:00 na E! Entertainment. Seks w wielkim mieście, o 20:00 na Comedy Central Family 3x. Moda na sukces o 19:30 na Nowa TV. Barwy szczęścia o 20:05 na TVP 2. Współczesna rodzina 4x o 20:00 na Fox Comedy HD, po 4 odcinkach. Teoria wielkiego podrywu 2x o 23:30 na Comedy Central. Will i Grace 3x od 17:15 na Fox Comedy. Tatusiowie na medal o 16:00 na Romance TV.

Poniedziałek: Gogglebox. Przed telewizorem o 22:00 na TTV. Fear the Walking Dead 3, odc. 7 i 8 o 21:00 na AMC. Tyler Henry - medium z Hollywood: Lisa Vanderpump, Allison Janney, Portia De Rossi, Kacey Musgraves, o 22:15 na E! Entertainment.

Masters of Sex, odc. 8 o 22:40 na TVN 7. William i Virginia postanawiają sfilmować swoje badania. W tym celu ginekolog zwraca się z prośbą o pomoc do jednego z pracowników uczelni, Lestera Lindena. Libby zapisuje się zaś na lekcje tańca. Tymczasem doktor Langham postanawia wrócić do żony i zakończyć romans z Margaret. Zdruzgotana kobieta wpada na pewien niepokojący trop dotyczący męża. By sprawdzić poszlaki, umawia się na spotkanie z Dale'em, męska prostytutką, który czeka w hotelowym barze na Scully'ego. Doktor Haas postanawia zaś oświadczyć się Vivian.


Wtorek: Ekipa z Newcastle 14, odc. 7 o 22:00 na MTV Polska. Królowe życia 2, odc. 1 o 21:00 na TTV.

Klatka dla ptaków o 22:00 na Fox Comedy. Armand (Robin Williams), właściciel klubu dla transwestytów, od ponad dwudziestu lat pozostaje w szczęśliwym związku z Albertem (Nathan Lane). Mężczyźni wspólnie wychowują syna Armanda, Vala (Dan Futterman). Pewnego dnia chłopak oznajmia, że zamierza się ożenić z Barbarą, córką prawicowego polityka, senatora Kevina Keeleya (Gene Hackman), konserwatywnego wiceprzewodniczącego koalicji odnowy moralnej. Nazajutrz ma się odbyć spotkanie rodziców Barbary (Calista Flockhart) z opiekunami Vala. Na czas wizyty gości - za namową syna - Armand próbuje pozbyć się Alberta i zmienić wystrój mieszkania. Tymczasem jego partner postanawia wystąpić w roli matki chłopca, co oczywiście prowadzi do wielu komicznych sytuacji... Remake głośnego filmu "Klatka szaleńców" Eduarda Molinaro z 1978 roku. Oba obrazy powstały na podstawie francuskiej farsy "La cage aux folles" Jeana Poireta.


Scjentologia i jej skutki, odc. 1 i 2 o 21:00 na Lifetime. Leah Remini odwiedza Seattle, gdzie spotyka się z byłą członkinią kościoła scjentologicznego Amy Scobee. Poznawszy jej tragiczną opowieść o tym, jak została odseparowana od matki, Leah chce za wszelką cenę wyjawić prawdę o swoim byłym kościele.Jak wygląda pranie mózgu o 22:30 na TLC. W pierwszym odcinku Stacey Dooley wybiera się do Kalifornii na spotkanie z jedną z najbardziej ekstremalnych grup antyaborcyjnych w Ameryce, działającą pod nazwą „Survivors” („Ocalali”). Czy da się przekonać do poparcia ich kontrowersyjnej kampanii, uczestnicząc we wspólnych wykładach i demonstracjach pro-file skierowanych do przyszłych matek i szerokiej opinii publicznej?

W drugim odcinku Stacey trafia do Afryki, by zamieszkać z myśliwymi polującymi na grubą zwierzynę. Przez dwa tygodnie szkoli się u boku zatwardziałych łowców trofeów. Żyjąc, a nawet oddychając jak myśliwi, poznaje wielu ciekawych ludzi i opinie panujące w tym kontrowersyjnym świecie. Uczy się strzelać, tropić i zbierać grubą zwierzynę, jednocześnie wsłuchując się w argumenty swoich mentorów – zwolenników polowania.Środa: Gogglebox. Przed telewizorem o 22:00 na TTV. Królowe życia, odc. 1 o 23:35 na TTV. Unreal: telewizja kłamie, odc. 9 i 10 o 22:00 na Lifetime. Brooklyn Nine Nine, 2x o 22:00 na Comedy Central. Orphan Black 3, odc. 2 o 22:00 na WP. Polacy z wyboru, odc. 5 o 21:50 na CANAL+ Discovery.  Seks w kulturze Zachodu odc. 1 i 2 o 23:00 na PLANETE+.


Czwartek: Seks w kulturze Zachodu: Chrześcijaństwo kontra Zachód, odc. 3-ost. o 00:10 na PLANETE+. W ciągu ostatnich 300 lat chrześcijaństwo i Zachód zaczęły w zupełnie inny sposób postrzegać sprawy związane z seksem, który w epoce wiktoriańskiej stał się przedmiotem badań naukowców. Biskup Jan Colenso twierdził nawet, że afrykańscy konwertyci powinni żyć w poligamii. W połowie XX w. część chrześcijan uczestniczyła w kampaniach popierających zniesienie odpowiedzialności karnej za homoseksualizm. Z kolei watykańscy duchowni naciskali na potępienie rozwodów, antykoncepcji i osób o odmiennej orientacji. Tymczasem w ostatnich latach świat obiegły informacje o skandalach, które poważnie nadwyrężyły zaufanie do Kościoła.Piątek: Niezwykłe Torty Weselne o 21:00 na Food Network. Dom nie do znudzenia 5, odc. 2x o 21:00 na HGTV. Królowe życia 2, odc. 1 i 2 o 22:00 na TTV. Urodzie na ratunek, odc. 1 o 23:30 na TLC. Klatka dla ptaków o 22:00 na Fox Comedy. Włoska randka w łóżku 2x o 22:30 na TLC.

Wielkie poszukiwania małych domów o 16:30 na Lifetime HD. Virginia i Debbie są partnerkami w życiu i w pracy, która polega na zarządzaniu wakacyjnymi nieruchomościami na legendarnym wybrzeżu Long Island. Ponieważ dzieci dorastają, kobiety chcą teraz kupić dla siebie coś małego i niedrogiego koło plaży.I tak się pobierzemy: Miłość i nienawiść odc. 6 o 00:00 na Lifetime HD. Do ślubu zostało kilka dni. Spotkanie Samanthy z rabinem powoduje rozłam między Eugene'em a jego bratem. Kiedy kilku krewnych Chrisa nie zjawia się na próbie, Lou odwołuje ślub! Kłótnia Briany z Adamem może zniszczyć jego związek z Ashlyn.


Sobota: Gogglebox. Przed telewizorem o 22:45 na TTV. Derren Brown o 00:05 na BBC Brit. Królowe życia 2, odc. 3 o 23:30 na TTV.

Mistrzowie remontu o 16:00 na TLC


Niedziela: Taki się urodziłem o 21:00 na Lifetime. Plastyczna fuszerka, odc. 3 o 22:00 na E! Entertainment. Do ślubu mimo wszystko, odc. 4 o 11:00 na TLC. Project Runway: Nastolatki 2, odc. 2 o 18:30 na TVN Style.

„Mistrzów remontu” („Nate and Jeremiah by Design”) odc 3 o 12:00 na TLC. Powódź zniszczyła dom Azadeh i Moshena, gdy ich córka walczyła z rakiem. Nate i Jeremiah wkraczają do akcji. Pomagają im odbudować zarówno dom, jak i życie.


Tyler Henry - medium z Hollywood z udziałem Stassi Schroeder i Kristen Doute, Johnny Weir, Nancy Grace 21:00 i 23:00 na E! Entertainment.

Łyżwiarz figurowy Johnnym Weirem mówi o swoim rozwodzie okropnym Victorem Voronov w 2014 r.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz