poniedziałek, 17 lipca 2017

Tydzień w telewizji: Mistrzów remontu, I tak się pobierzemy, Wielkie poszukiwania małych domów, Przodem do tyłu ...


Od poniedziałku do piątku: E! News o 22:00 na E! Entertainment. Seks w wielkim mieście, o 20:00 na Comedy Central Family 3x. Moda na sukces o 19:30 na Nowa TV. Współczesna rodzina o 20:00 na Fox Comedy HD, po 4 odcinkach. Teoria wielkiego podrywu 2x o 23:30 na Comedy Central. Will i Grace 3x od 17:15 na Fox Comedy. Tatusiowie na medal o 16:00 na Romance TV. Transakcje za milion dolarów - Nowy Jork, o 11:40 na Domo+.


Jak przez lata zmieniał się nasz kraj? Obejrzyjcie cykl "Tydzień polski", w którym pokażemy produkcje dokumentalne poświęcone Polsce i Polakom. Premiery od poniedziałku na National Geographic.Poniedziałek: Gogglebox. Przed telewizorem o 22:00 na TTV. Klatka dla ptaków o 22:00 na Fox Comedy. Twin Peaks, odc. 10 o 22:00 na HBO. Tyler Henry - medium z Hollywood z udziałem Johnny Weir o 22:15 na E! Entertainment.

Wielkie poszukiwania małych domów: Manhattan w wersji mikro o 16:00 na Lifetime. Para gejów Jason i Eric mają wiktoriański dom i rodzinne korzenie na cichej Long Island, ale pociąga ich jednocześnie życie na Manhattanie. A ponieważ oboje tam pracują, chcą kupić niedrogie mieszkanko, by nie marnować tyle czasu na codzienne dojazdy.Masters of Sex, odc. 8 o 22:45 na TVN 7. Prowadzone przez Mastersa i Virginię sesje badawcze stają się coraz bardziej namiętne. Doktor prosi więc Lestera, by ten dokładniej filmował przebieg eksperymentów, nawet jeśli treść filmów byłaby zbliżona do pornografii. Tymczasem Vivian dowiaduje się, że Haas jest Żydem. Dziewczyna zaczyna obawiać się, że w tej sytuacji będą mieli problem z wzięciem ślubu kościelnego. Libby w dalszym ciągu postanawia zachować swoją ciążę w sekrecie. Matka Williama, Estabrooks, odwiedza syna w szpitalu. Kobieta jest zaniepokojona charakterem jego relacji z Virginią - obawia się, że może to zniszczyć jego małżeńskie szczęście.


Wtorek: Ekipa z Newcastle 14, odc. 6 o 22:00 na MTV Polska. Królowe życia 2, odc. 3 o 21:00 na TTV.

Jak wygląda pranie mózgu o 22:30 na TLC. Stacey Dooley wybiera się do Kalifornii na spotkanie z jedną z najbardziej ekstremalnych grup antyaborcyjnych w Ameryce, działającą pod nazwą „Survivors” („Ocalali”). Czy da się przekonać do poparcia ich kontrowersyjnej kampanii, uczestnicząc we wspólnych wykładach i demonstracjach pro-file skierowanych do przyszłych matek i szerokiej opinii publicznej.

Scjentologia i jej skutki, odc. 3 i 4 o 21:00 na Lifetime


Tajemnice prostytucji, odc. 2 o 23:30 na TLC. Stacey Dooley spotka się z młodymi ludźmi, którzy wykorzystują swoją seksualność, zarabiając w ten sposób na życie. Zada im trudne pytanie. Goście wyjaśnią m.in., czym jest seks we współczesnym świecie.

Wielu to transpłciowe osoby, trans kobiety i hetero mężczyźni. Bardzo bolesna pokazuje wielu trans kobiet żeby żyć muszą sprzedawać się na ulicy, po nikt ich nie chce zatrudniać w normalnej pracy po są trans.Środa: Gogglebox. Przed telewizorem o 22:00 na TTV. Królowe życia 2, odc. 3 o 23:35 na TTV. Brooklyn Nine Nine, 2x o 22:00 na Comedy Central. Orphan Black 3, odc. 3 o 22:00 na WP. Polacy z wyboru, odc. 5 o 21:50 na CANAL+ Discovery. Gra o tron 7, odc. 1 o 22:05 na HBO HD. Rocky Horror Picture Show: Zróbmy to jeszcze raz o 17:20 na CANAL+.

Wielkie poszukiwania małych domów: Domek w krainie winnic o 16:00 na Lifetime HD. Podczas wycieczki do Kalifornii para gejów Keith i Rob zakochali się w tamtejszych winnicach i postanowili się przenieść na stałe do San Francisco. Trzeba więc poszukać maleńkiego domu, na który będą sobie mogli pozwolić.Czwartek: Rosyjscy transseksualiści, odc. 12 o 01:00 na POLSAT Cafe.


Piątek: Niezwykłe Torty Weselne o 21:00 na Food Network. Dom nie do znudzenia 5, odc. 2x o 21:00 na HGTV. Królowe życia 2, odc. 4 o 22:00 na TTV. Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem o 21:00 na HBO 3. Włoska randka w łóżku 2x o 22:30 na TLC. Zmowa pierwszych żon o 20:00 na Stopklatka TV.

I tak się pobierzemy: Miłość i nienawiść odc. 7 o 00:00 na Lifetime HD. W dwugodzinnym finale nadchodzi ta chwila! Ale pod presją rodzin pary się rozpadły. Chris usiłuje przekonać Lou do ślubu. Briana i Adam szukają profesjonalnej pomocy, a Samantha namawia Eugene'a, by spróbował wpłynąć na brata.


Przodem do tyłu o 20:00 na Nowa TV. Miasteczko w stanie Indiana. Howard Brackett (Kevin Kline), nauczyciel literatury angielskiej w liceum, wiedzie spokojne i uporządkowane życie. Niedługo ma poślubić koleżankę z pracy, Emily Montgomery (Joan Cusack), z którą jest od trzech lat zaręczony. Na krótko przed ceremonią aktor Cameron Drake (Matt Dillon), dawny uczeń Howarda, zdobywa Oscara za rolę żołnierza homoseksualisty. Odbierając nagrodę, dziękuje przed kamerami swojemu nauczycielowi i przy okazji sugeruje, że jest on gejem. W miasteczku wybucha skandal. Choć Brackett zarzeka się, że to nieprawda, ludzie z jego otoczenia, a także narzeczona zaczynają mieć wątpliwości. Pojawiają się też wścibscy dziennikarze, którzy nie dają Howardowi spokoju. Jeden z nich, Peter Malloy (Tom Selleck), jest homoseksualistą i chce, by nauczyciel otwarcie przyznał się do swojej orientacji.


Sobota: Gogglebox. Przed telewizorem o 22:45 na TTV. Królowe życia 2, odc. 4 o 23:30 na TTV. Tyler Henry - medium z Hollywood z udziałem Portia De Rossi o 21:00 na E! Entertainment. Tyler Henry - medium z Hollywood z udziałem Johnny Weir o 22:00 naE! Entertainment.

Mistrzowie remontu o 16:00 na TLC


Niedziela: Plastyczna fuszerka, odc. 4 o 22:00 na E! Entertainment. Project Runway: Nastolatki 2, odc. 3 o 18:30 na TVN Style.

„Mistrzów remontu” („Nate and Jeremiah by Design”) odc 4 o 12:00 na TLC. Sherry jest przykro z powodu zniszczenia jej niegdyś radosnego, rodzinnego domu. Nate i Jeremiah pomagają przywrócić mu dawny blask.


Wielkie poszukiwania małych domów: Domek nad morzem w Maine, o 20:30 na Lifetime HD. Celine jest lekarką w Portland, a jej żona Jac, rzeźbiarką, malarką i wulkanem kreatywności. Ostatnio obie zaczęły się zastanawiać nad zamianą swego pięknego, ale trudnego do utrzymania 280-metrowego domu z lat 20. XX wieku na coś maleńkiego.


Przodem do tyłu o 13:30 na Nowa TV


1 komentarz:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń