poniedziałek, 3 lipca 2017

Tydzień w telewizji: Mistrzów remontu, I tak się pobierzemy, Orphan Black, Wielkie poszukiwania małych domów ...


Od poniedziałku do piątku: E! News o 22:00 na E! Entertainment. Seks w wielkim mieście, o 20:00 na Comedy Central Family 3x. Moda na sukces o 19:30 na Nowa TV. Barwy szczęścia o 20:05 na TVP 2. Współczesna rodzina 6x o 20:00 na Fox Comedy HD, po 4 odcinkach. Teoria wielkiego podrywu 2x o 23:30 na Comedy Central. Will i Grace 3x od 17:15 na Fox Comedy.

Tatusiowie na medal o 16:00 na Romance TV, wśród tatusiów para gejów Alex i Kane.Poniedziałek: Gogglebox. Przed telewizorem o 22:00 na TTV. Fear the Walking Dead 3, odc. 6 o 21:00 i 23:00 na AMC. Tyler Henry - medium z Hollywood: Khloe Kardashian i Kylie Jenner, RuPaul, Elisha Cuthbert, o 22:15 na E! Entertainment.

Masters of Sex, odc. 7 o 23:25 na TVN 7. Masters i Virginia postanawiają empirycznie sprawdzić wyniki swoich badań, dlatego zaczynają po kryjomu uprawiać ze sobą seks. Tymczasem Libby, w tajemnicy przed mężem, prosi doktora Haasa, by nadal ją leczył i pomógł jej zajść w ciążę. Pragnąca dziecka kobieta chce jak najczęściej sypiać z mężem. Jednakże William, zaspokojony przez Virginię, nie ma już ochoty na seks z żoną. Wynikające z tego nieporozumienia powoli niszczą ich małżeństwo. Tymczasem Margaret, żona rektora Scully'ego, zaprasza doktora Langhama pod nieobecność męża.


Wszystko zostało powiedziane: Gloria Vanderbilt i Anderson Cooper o 14:20 na HBO2 HD. Wszechstronnie uzdolniona artystka i ikona stylu Gloria Vanderbilt oraz jej syn, dziennikarz Anderson Cooper, opowiadają o blaskach i cieniach sławy. Obecnie ponad dziewięćdziesięcioletnia Gloria urodziła się w zamożnej rodzinie - ojciec aktorki pozostawił jej fundusz powierniczy wart ponad cztery miliony dolarów. Życie tej znanej bywalczyni salonów było pełne wzlotów i upadków, wielkich miłości, sukcesów zawodowych, ale i ogromnych tragedii, takich jak samobójstwo jednego z synów pani Vanderbilt. Oprócz wywiadów w filmie pojawiają się materiały z prywatnych archiwów artystki. Stworzenia tej barwnej opowieści podjęła się dwukrotnie nominowana do Oscara reżyser Liz Garbus (The Farm: Angola, USA). Film został wyprodukowany przez HBO.


Yes, We Fuck o 23:00 na POLSAT Doku. Kontrowersyjny dokument opowiadający o temacie tabu, jakim jest seks wśród osób niepełnosprawnych. Widzowie poznają sześć niezwykłych historii ludzi, którzy mimo swoich ograniczeń, prowadzą aktywne życie seksualne.Syria: Piekło na ziemi o 23:00 na National Geographic. Reżyser Sebastian Junger opowie o przyczynach i konsekwencjach wojny domowej w Syrii. Najwyższą cenę za krwawy konflikt płacą cywile. Dokumentaliści analizują również czynniki, które doprowadziły do wzmocnienia ISIS w tym regionie. Kolejnym ważnym tematem będzie kryzys migracyjny w Europie, która nie radzi sobie z falą uchodźców.Wtorek: Ekipa z Newcastle 14, odc. 6 o 22:00 na MTV Polska. Mały dom, duże możliwości 3: Wiktoriańskie maleństwo, 56 m kw. o 17:00 na Lifetime. Danny i Lonie mają nieźle prosperującą firmę, a na maleńki domek zdecydowali się głównie po to, by móc się skupić na sobie, zamiast się męczyć z utrzymaniem starego wiktoriańskiego domu. W projekcie najtrudniej będzie zmieścić ich ogromną garderobę.


Bieda sp. z o.o. o 22:40 na CANAL+ Discovery. Dokument opowiada o kulisach działalności międzynarodowych organizacji charytatywnych. W filmie wykorzystano ponad 200 wywiadów, które zdradzają tajniki ich pracy. Odpowiadają na pytanie, jak dobrze pomagać najbardziej potrzebującym i jak unikać niepotrzebnych błędów.


Środa: Gogglebox. Przed telewizorem o 22:00 na TTV. Królowe życia, odc. 7 o 23:35 na TTV. Unreal: telewizja kłamie, odc. 7 i 8 o 22:00 na Lifetime. Brooklyn Nine Nine, 2x o 22:00 na Comedy Central.

Orphan Black 3, odc. 1 o 22:00 na WP


Polacy z wyboru, odc. 5 o 21:50 na CANAL+ Discovery, dziś gdzie u nas atakuje się emigrantów pamiętajmy wielu z nich wybrali Polskę do życia, są dumni. Ci "nowi polacy" są bardziej patriotami niż od tych którzy krzyczą na ulicy.Czwartek: Wielkie poszukiwania małych domów: Domek nad morzem w Maine, odc. 8 o 16:30 na Lifetime. Celine jest lekarką w Portland, a jej żona Jacky, rzeźbiarką, malarką i wulkanem kreatywności. Ostatnio obie zaczęły się zastanawiać nad zamianą swego pięknego, ale trudnego do utrzymania 280-metrowego domu z lat 20. XX wieku na coś maleńkiego.Rosyjscy transseksualiści, odc. 11 o 01:00 na POLSAT Cafe.


Piątek: Niezwykłe Torty Weselne o 21:00 na Food Network. Dom nie do znudzenia 5, odc. 2x o 21:00 na HGTV. Królowe życia 2, odc. 1 i 2 o 22:00 na TTV. Urodzie na ratunek, odc. 1 o 23:30 na TLC.

I tak się pobierzemy: Miłość i nienawiść odc. 5 o 22:00 na Lifetime HD. Do ślubu zostały dwa tygodnie. Mama Chrisa wkracza między niego a Lou. Briana popycha Adama i Ashlyn ku sobie, co skutkuje chaosem. Samantha rozważa zmianę wyznania, ale brat Alex wciąż pozostaje na wojennej ścieżce.


Włoska randka w łóżku 2x o 22:30 na TLC. Włoska edycja programu, w którym dwoje singli po raz pierwszy spotka się w zaciemnionej sypialni, by odbyć pierwszą randkę w łóżku. Wcześniej jednak muszą przełamać wstyd i rozebrać partnera do bielizny. Będą mieli zaledwie 30 minut, aby poznać się i podjąć decyzję o dalszych losach znajomości. Rytm spotkania wyznaczy ekran z wyświetlanymi sugestiami i pytaniami inspirującymi do ciekawych rozmów i interakcji. Atmosfera stanie się niezwykle gorąca, a zachowania par intrygujące i nieprzewidywalne.Jak imigranci zostali miliarderami, 5x o 22:30 na PLANETE+. Od zera do milionera, czyli jak kilku emigrantów z Niemiec stało się multimilionerami. Historia o tym, jak powstały najsłynniejsze dżinsy, fortepiany, ketchupy i odrzutowce.

Levi Strauss, Henry E. Steinway, William E. Boeing, John Jacob Astor i Henry John Heinz. Pięciu pomysłowych, odważnych i pracowitych przedsiębiorców, którzy osiągnęli spektakularny sukces. Każdy z nich opuścił rodzinne strony w Niemczech w nadziei znalezienia lepszego życia w Ameryce. To co osiągnęli przerosło ich najśmielsze oczekiwania. Tych pięciu emigrantów zmieniło sposób w jaki cały świat podróżuje, je, bawi się, szyje i bawi się.Sobota: Gogglebox. Przed telewizorem o 22:45 na TTV. Dom nie do znudzenia 5, 2x o 13:15 na HGTV. Derren Brown o 00:05 na BBC Brit. Królowe życia 2, odc. 1 i 2 o 23:30 na TTV.

Mistrzowie remontu o 16:00 na TLC


Sukces nie zna granic, odc. 4 o 02:00 na CANAL+ Discovery.


Niedziela: Dom nie do znudzenia 5, odc. 2x 22:00 HGTV. Taki się urodziłem o 21:00 na Lifetime. Plastyczna fuszerka, odc. 2 o 22:00 na E! Entertainment.

Do ślubu mimo wszystko, odc. 3 o 11:00 na TLC. Dla wielu par proces przygotowań do ślubu to bardzo stresujące doświadczenie. Zaproszenie gości, wybór miejsca i zorganizowanie przyjęcie pochłania nie tylko dużo czasu, ale może sporo kosztować. W serialu przedstawiono pary, które muszą pokonać osobiste tragedie, poważne, a czasami wręcz śmiertelne choroby i dotkliwe urazy, aby w końcu stanąć przed ołtarzem. Widzowie zobaczą pełne inspiracji historie miłosne o ludzkiej odwadze i zwycięstwie nad przeciwnościami losu. Dowiedzą się m.in., czy intensywna terapia z logopedą pomoże samodzielnie wypowiedzieć małżeńską przysięgę.

„Mistrzów remontu” („Nate and Jeremiah by Design”) odc 2 o 12:00 na TLC. Architekci wnętrz Nate Berkus i Jeremiah Brent spieszą z pomocą. Alex i Tom odziedziczyli dom . Byli nieświadomi, że stanie się on aż takim ciężarem. Alex schowała pierścionek zaręczynowy do czasu zakończenia remontu.Tyler Henry - medium z Hollywood z udziałem Lisa Vanderpump, Allison Janney, Portia De Rossi, Kacey Musgraves o 21:00 na E! EntertainmentŚwiat małych domów o 19:30 na Lifetime. Po kilku latach w zbyt dużej kawalerce Matthew chce kupić swą pierwszą nieruchomość w Amsterdamie. Szuka czegoś, co spodoba się też jego chłopakowi Vincentowi. Ale lista życzeń jest długa, a budżet skromny.