sobota, 8 lipca 2017

Najnowszy klip Coldplay pod tytułem "Aliens" i Global Citizen Festival w Hamburgu

Najnowszy klip muzyczny Coldplay pod tytułem "Aliens", zespół nie pozostają obojętni na los uchodźców, którzy przez Morze Śródziemne próbują dostać się do Europy, co czasami kończy się tragedią. Brytyjska formacja postanowiła przeznaczyć dochód ze sprzedaży piosenki „A L I E N S” fundacji, która zajmuje się pomocą tym, którzy chcą dopłynąć na Stary Kontynent, by odmienić swoje życie.

Piosenka „A L I E N S” pochodzi z epki, zatytułowanej „Kaleidoscope EP”, która ukaże się 14 lipca 2017 roku w formie cyfrowej i kompaktowej, zaś od 4 sierpnia będzie dostępna na CD i winylu (Teraz Rock)Dodatkowo Coldplay oraz Shakira, Pharrell Williams i inni uczestniczyli w czwartek w Global Citizen Festival w Hamburgu w Niemczech, gdzie obecnie jest szczyt G20, z światowymi przedmówcami miedzy innymi Donald Trump, Władimir Putin, premier Kanady Justin Trudeau, czy Emmanuel Macron.

Wszyscy wykonawcy zrezygnowali z gaży, wstęp na koncert jest wolny. Jego organizatorem jest założona przez Pana organizacja - Global Citizen.

Hugh Evans: Naszą misją jest zwalczanie skrajnej biedy. Nie jesteśmy jednak typową organizacją charytatywną. Jeśli dasz datek na Oxfam, Unicef, World Vision, Save the Children czy jakąś inną inicjatywę, to wspaniale, ale my nie chcemy od Ciebie pieniędzy, tylko Twojego działania. Chcemy zainicjować masowy ruch zdolny skłonić polityków do zainwestowania pieniędzy we właściwe - naszym zdaniem - działania, aby zwalczyć skrajną nędzę. (Deutsche Welle)Plus Xavier Bettel, premier Luksemburga, ma wiadomość do uczestników Global Citizen Festival dotyczące równości płciBrak komentarzy:

Prześlij komentarz