poniedziałek, 17 lipca 2017

News: Michał Kwiatkowski, Niemcy, Thomas Dekker, Biskup Liverpoolu, Gogglebox, Malta, Czeczenia, Serbia, Rocking Horse Club ...


Michał Kwiatkowski wywiad  The Weesh. Opowiada o Paryżu i życiu w Francji. W Paryżu mieszka już 15 lat, a nadal jest w nim zakochany tak samo, jak pierwszego dnia, kiedy tu przyjechał. Za każdym razem, gdy wraca z podróży na widok Wieży Eiffla odczuwa przyspieszone bicie serca. Całość TUTAJ.

39-letni mężczyzna został pobity w nocy w piątek w berlińskiej dzielnicy Prenzlauer Berg nieznanych młodych ludzi używali homofobiczne obelgi za swój krzyż na szyi.

To nie pierwszy atak inny chrześcijanin gej z Syrii był obrażany za to miał na szyi krzyżyk. Coraz więcej nienawiści homofobicznej zdarza się w Berlinie. Nie tylko uchodźcy z krajów arabski, ale też atakują polscy homofoby jak było kilka tygodni temu.

Aktor Thomas Dekker, znany z seriali taki jak Herosi czy Terminator: Kroniki Sarah Connor, wychodzi z szafy. Aktor zna swoim koncie Instagram, publicznie po raz pierwszy dotyczące swojej seksualności po plotkach o jego odejściu od Herosach i twierdził, że został "ujawniony" przez Bryana Fullera, scenarzystę.

Oświadczenie Dekkera dla fanów brzmiało: "Moja orientacja seksualna po raz kolejny stała się w tym tygodniu debatą, podczas festiwalu filmowego gejowskiego wypowiadali się na przyjęciu."

"Choć jest to dziwna sytuacja, dziękuję mu, ponieważ stanowi doskonałą okazję dla mnie, aby publicznie powiedzieć, że jestem gejem, który dumnie kocha innych mężczyzn. Faktycznie, w kwietniu, poślubiłem mojego męża i nie mogłem być szczęśliwszy."

Dekker napisał, że "nigdy nie skłamał" o swojej seksualności. Seksualność i kogo kochasz jest głęboko osobiste i skomplikowane. Dla niektórych z nas potrzebujemy czasu, aby kultywować, odkrywać siebie. To nie jest coś, o czym ktoś powinien się wstydzić. (...) - Attitude

Biskup Liverpoolu, Paul Bayes, z Kościoła Anglii został ogłoszony patronatem festiwalu Liverpool Pride, który odbywa się w tym miesiącu.

Jest wielkim zwolennikiem LGBT popiera równość małżeństw czy ostatnio wzywał do zakazu terapii leczenia homoseksualnej w kościele.

Mówi że popiera LGBT od kiedy homofobiczne morderstwo miejscowego geja nastolatka Michaela Causa. Biskup nie dawno przyznał, że niektórzy z jego kolegów konserwatystów odmawiają przebywania w tym samym pokoju co on. Tylko z powodu że popiera równość dla LGBT. (PinkNews)

Gwiazda brytyjskiej wersji Gogglebox Chris Steed i jego chłopak Tony Butland, wzięli ślub. Wzięli ślub w słynnym hotelu The Grand w Brighton.

Dzień zbiegł się z paradą London Pride, co Steed powiedział. "Byliśmy tak wdzięczni wszystkim bohaterom, którzy walczyli o prawa osób LGBT przez lata - dzięki im dziś umożliwia nam wyjść za mąż i cieszyć się weselem". (PinkNews)

Chrześcijańska księgarnia odrzuca książki chrześcijanina Eugene Peterson, tylko z powodu że powiedział że akceptuje osoby LGBT. Peterson w wywiadzie powiedział, że jego poglądy na temat LGBT ewoluowały, dodał: "Nie powiedziałbym tego 20 lat temu, ale teraz wiem, że wielu gejów i lesbijek. Mają dobre życie duchowe tak jak ja". (PinkNews)

Alex Caruana z Marty transpłciowy mężczyzna opowiada dla Times of Malta, o tym jak źle czuł jako kobieta.

"Czułem ogromny niepokój, nie wiedziałem, co się ze mną dzieje, miałem ataki paniki" - mówi dziennikarzowi Times of Malta.

Rozpoczął proces zmiany płci, bolesny proces obejmujący usunięcie piersi,  zastrzyki testosteron.

W przeciwieństwie do wielu, którzy przechodzą zmieniają płeć, Caruana nie ukrywał kim jest mówił o tym. Zamieścił zdjęcia na Facebooka, jak zmienia się. Chciał pokazać wszystkim że nie są sami.

W żadnym momencie nie żałował, że zmienił swoją płeć, mówi, że uwielbia budzić się rano, aby zobaczyć, co się zmieniło w jego ciele - czy to swój głos, więcej włosów czy silniejsze mięśnie.

Zapytany, czy uważa, że ​​społeczeństwo maltańskie zmieniło się w stosunku do osób LGBTIQ w takim samym tempie, jak zmiana prawa, odpowiedział:

"Nie spotkałem kogoś, kto opowiedział, zrujnowało mój dzień, ale zawsze zastanawiałem się, które miejsca są bezpieczne, a które nie. Bezpieczeństwo zawsze znajduje się w Twoim umyśle".

65-letnia transseksualna Gail Birmingham, została przyjęta przez lokalny bar LGBT, po tym jak została bezdomna, gdy straciła pracę. Gail Birmingham nie zdołał zapłacić rachunków, gdy straciła pracę jako kierowca taksówki i wkrótce została bezdomna w Maidstone w Anglii.

Wiele transpłciowe osoby mają problem Heather Snow miała problem też w środku dla bezdomny od Armii Zbawienia - chrześcijańskiej organizacji, w którym mieszkała w stanie Oregon w ciągu ostatnich kilku miesięcy, mówiła, źle traktowano ją ze względu na jej tożsamość płciową. (PinkNews)

Chrześcijańska fanatyczka mamuśka spaliła magazyn dla nastolatków Teen Vogue, po w nowym wydaniu mówią o seksie analnym i homoseksualizmie. Żąda żeby ludzie nakazali sprzedawać Teen Vogue.

W centrum miasta kilkadziesiąt osób odmówiło publiczny różaniec w "intencji moralnej odnowy narodu polskiego". - Homoseksualizm jest chorobą, dewiacją, sprzeciwiamy się temu, że prezydent Adamowicz otworzył Marsz Równości – wyjaśniał przyczyny zorganizowania modlitwy w Gdańsku Piotr Pętlicki z Krucjaty Młodych.

Co jest złego w tym, że prezydent Adamowicz pojawił się na Marszu Równości? - Homoseksualizm jest chorobą, dewiacją. Jeżeli ktoś jest dotknięty taką przypadłością, to jest to bardzo przykre. Ale można pójść z tym do lekarza, są psychologowie, którzy się tym zajmują, i są terapie, które leczą homoseksalizm. Nie można propagować grzechu, tak samo jak nie można propagować morderstw czy kradzieży, tak samo nie można propagować tych zboczeń – w ostrych słowach odpowiadał nam Pętlicki. (Onet.pl)

Fot: KPH na proteście pod sejmem
4,5 tysiąca osób według policji, kilkanaście tysięcy według ratusza protestowało w niedzielę przed Sejmem przeciw planom zmian w sądownictwie. Głos zabierali członkowie Komitetu Obrony Demokracji, przedstawiciele partii opozycyjnych, stowarzyszeń, opozycjoniści z okresu PRL i uczestniczka Powstania Warszawskiego.

Frasyniuk apelował o zjednoczenie partii opozycji. - Chcemy zobaczyć Ryszarda Petru, Grzegorza Schetynę, Władysława Kosiniaka-Kamysza, niech nam spojrzą w oczy i powiedzą: od tego momentu razem podejmujemy decyzje i razem komunikujemy się ze społeczeństwem - mówił. Dwaj z nich wkrótce pojawili się na scenie - TVN Warszawa.


- Oni są diabłami. Są na sprzedaż. Nie są ludźmi - powiedział o homoseksualistach Ramzan Kadyrow. W rządzonej przez niego Czeczenii osoby homoseksualne są zabijane i torturowane.

Kadyrow jest bliskim współpracownikiem Władimira Putina. Rosyjski prezydent wcześniej nominował go na przywódcę Czeczenii. W zeszłym roku Kadyrow zdobył mandat w "wyborach", w których uzyskał 98 proc. głosów.

- Nie ma u nas gejów. A jeśli są, to zabierzcie ich do Kanady, chwała Bogu. Weźcie ich, żebyśmy ich tu u siebie nie mieli - mówił Kadyrow. - Weźcie ich, żeby oczyścić krew (ludu Czeczenii) - dodał. (gazeta.pl)


Gejowska para z Serbii, która chce ubiegać się o azyl w Niemczech, została brutalnie pobita. Dwóch mężczyźni, którzy są małżeństwem, zostali hospitalizowani po ciężkim ataku na nich, jaki miał miejcie w obozie dla uchodźców.

Działacz LGBT Javid Nabiyev mówi o ataku na parę gejów z Serbii który uciekł swojego kraju przed przemocą miedzy innymi ich rodzina groziła im. Gdy wyzdrowieją muszą znów wrócić tego samego obozu. Nabiyev wezwał rząd niemiecki do podjęcia działań przeciw przemocy wobec LGBT uchodźców.


Bostońskie spotkanie seniorów LGBT


Klip muzyczny The Rocking Horse Club - "Straight White Man". W zabawnym stylu, nowym teledysku z brytyjskiego zespołu Rocking Horse Club, pokazują seksizm, homofobia czy rasizm tak odwrócić rolę ci którzy poniżają nagle tak samo będą traktowani.


Tysiące osób uczestniczyli w paradzie Pride w Seul Korei Południowej dodatkowo wiele sił policji potrzebowano z powodu ekstremistów chrześcijański, którzy nie chcą widzieć osób LGBT w Korei.


Wiele szatnie sportowy klubów wspiera osoby homoseksualne


HIV Fundacja z stanu Queensland z Australii. Dotyczące Grindra nie jest taki wspaniały miedzy innymi wiele osób HIV stygmatyzuje. Wcześniej też wiele uczestników obrażali innej rasy, biali obrażali Azjatów czy czarny.i-D na temat mody genderowej w Japonii