poniedziałek, 31 lipca 2017

Wiadomości LGBT z ostatniego tygodnia


Na Jasnej Górze wisi "Czarna Madonna". Dziś nie wpuszczamy czarnoskórych do naszego kraju, a tam wszyscy jeżdżą się modlić.

– Kiedy jest już za dużo teorii spiskowych oraz przemocy w słowach i czynach, to Żydzi odlatują do innych krajów. Zastanawiam się, w jakim momencie teraz jesteśmy - Gazeta Wyborcza

Kościół katolicki w Cambuslang St Bride w Szkocji, wydali oświadczenie że "wszyscy LGBT katolicy są przyjęci w tej parafii". "Każda osoba jest umiłowana przez Boga i stworzona przez niego w miłości. Jest to podstawowa wiara w naszą wiarę. Nikt nigdy nie jest wykluczony z miłości Boga, do troski lub ze względu na troskę i plan dla nich."

Najnowszy raport dotyczące dzieci interseksualne pokazuje są poddawane traumatycznym i niepotrzebnym zabiegom medycznym, pokazuje nowym raporcie Human Rights Watch (HRW) i interACT.

Żadne z krajów Europy Środkowej i Wschodniej nie zezwala na równość małżeństw, a niedawne badanie Pew Research Center z 18 krajów regionu stwierdziło, że opinia publiczna jest w dużym stopniu przeciwna równości małżeństw. Zaledwie 5% Rosjan i 9% Ukraińców twierdzi, że preferują małżeństwo homoseksualne. Dane z Polski to tylko 32% i na Węgrzech 27%. Republika Czeska jest jedynym krajem Europy Środkowej i Wschodniej, gdzie większość 65% popiera małżeństwo homoseksualne. (...) - Pew Research.

Naziści i skrajna prawica chce zniszczyć badanie rządu Wielkiej Brytanii na temat LGBT. Dodatkowo jeszcze wypływa islamfobia.

Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych w środę stwierdził że prawo o ochronie praw obywatelskich z 1964 r. Nie chroni pracowników homoseksualny przed dyskryminacją i przez to nie powinno ich chronić.

W Arizonie Phoenix spłonęło centrum LGBT dla młodzieży.

Szefowa centrum mówi człowiek który podpalił centrum może mieć problem wcześniej miał problem z narkotykami i akceptacją. Traumę ma potrzebuje pomocy. Mówi wiele osób są wyrzucane z domów, są wykorzystywane miedzy innymi seksualnie. (Advocate)

Jacek Poniedziałek wyreżyserował sztukę "Kto się boi Virginii Woolf?", w której toksyczni małżonkowie skaczą sobie do gardeł. Pod tym względem, scena teatralna niewiele różni się od politycznej - Elle.pl

Sprawozdanie finansowe za 2016 rok: KPH w liczbach. KPH to zespół około 12 osób, który rocznie realizuje setki działań: warsztatów i szkoleń, konferencji i seminariów, publikacji i filmów edukacyjnych, konsultacji psychologicznych i prawnych, spotkań, akcji ulicznych i kampanii.

Nie dawno pisałem o Deanie Eastmond, 21 letnim geju który walczy z rakiem.

Wśród osób którzy przekazali pieniądze na jego leczenie jest piosenkarz Troy Sivan. "Dziękuję ci Troye, może dzięki tobie uratowałeś mi życie" - hiskind.com

Japoński browar Kirin Holdings ogłosił że ich pracownicy LGBT będą mieć równe prawa miedzy innymi prawo do urlopu rodzicielskiego.

Według MassMutual’s LGBTQ Financial Security Study, badań 58 proc osób LGBT martwi się o swoje finanse. 

Tajwańska księgarnia G Books muszą usunąć w Hong Kongu  podczas targów książek książki z wątkami LGBT m. in. „A Gentleman’s Wedding” i „Gay Soldier’s Diary”. Rzekomo  podobno przez chrześcijańskie stoisko nie życzyło książek LGBT. 

Anthony Gilét dla Attitude poleca gejom żeby wyjść po za świat swoi przyjaciół. przez to wielu nie może nikogo znaleźć.

Według badań Currys PC World, 37 wiek to próg kiedy widzą osób po 40 to tragedia. Wielu już po 30 skończyło z imprezami woli domowe wygody niż wyjście na imprezę.

Polityczna wojna na boty to nie tylko polska specjalność. Już w czasie arabskiej wiosny (szczególnie w latach 2009-10) po to narzędzie sięgali egipscy i syryjscy dyktatorzy, by zniekształcać, tłumić lub zakłócać przekaz protestujących. Podobne działania władzy zostały udokumentowane i opisane w Meksyku (2015 r.) i wielokrotnie w Rosji. Nawet w krajach, w których protestujący muszą się liczyć z poważniejszymi zagrożeniami, manipulowanie ruchem w mediach społecznościowych to realny problem. Utrudnianie komunikacji między protestującymi, sianie teorii spiskowych, zniekształcanie przekazu, który wydostaje się na zewnątrz to, niestety, całkiem skuteczne taktyki. (Panoptykon)

35-letni z marynarki włoskiej Ciro Guarente przyznał się do zamordowania 25-letniego aktywisty LGBT Vincenzo Ruggiero (29 lipca). Ruggiero zaginął 7 lipca w okolicy Giugliano we Włoszech, a przyjaciele i rodzina próbowali go odnaleźć.

Ale szokujące nagranie wideo pokazuje, że Guarente jego ciało Ruggiero wsadzał do samochodu, więc musiał się przyznać. Guarente powiedział: "Tak, zabiłem Vincenzo, ponieważ miał przyjaźń z moim partnerką".

"Po tym, jak załadowałem martwe ciało do samochodu, rzuciłam go do morze w Licola". Jego partnerką jest Heven Grimaldi, transseksualna kobieta. (GayStarNews)

Call center to raczej nie jest robota dla supermena i to także rodzi frustrację, która przeradza się w agresję. Ktoś musi być temu wszystkiemu winny. Ostatnio są to uchodźcy, którzy przybywają, żeby zabrać chłopcom pracę i gwałcić „ich” kobiety. Ale tę rolę może objąć ktokolwiek: Żyd, lewak, Ruski, Ukrainiec, feministka czy gej. „Maskarady męskości”, takie jak marsz niepodległości, są po to, by rozładować frustrację i agresję. Narodowcy szarpiący się z drzewkiem są groteskową ilustracją tego mechanizmu. „Maskarady” zapewniają im także potrzebę zbiorowych przeżyć i poczucia wspólnoty, która jest naturalną ludzką potrzebą. Tylko że w tym wydaniu poszukiwanie wspólnoty osuwa się szybko w prymitywny nacjonalizm ze sztywnym podziałem: my – dobrzy, bohaterscy, zawsze niewinni i niesprawiedliwie uciemiężeni, kontra obcy, zagrażający, z definicji podejrzani. W psychologii społecznej – pisali o tym m.in. prof. Krystyna Skarżyńska i prof. Mirosław Kofta – określa się to mianem narcyzmu kolektywnego czy narodowego, z którym nieodłącznie związana jest gotowość do wrogości. To rozdęte narodowe ego jest w gruncie rzeczy kruche i niepewne siebie, dlatego stale oczekuje potwierdzenia własnej niezwykłości od innych, a na cień krytyki reaguje agresją. Chłopcy, głoszący hasło: „Śmierć wrogom ojczyzny”, wrogów potrafią odnaleźć wszędzie, a „broniąc” ojczyzny, w istocie bronią podszytego niepewnością poczucia męskości. Wychowani na utopijnych, anachronicznych fantazmatach boleśnie zderzają się z rzeczywistością i na rynku matrymonialnym, i na rynku pracy. Chłopcy nie mają skąd czerpać poczucia własnej wartości. I wtedy narodowy narcyzm podsuwa im darmowy powód do dumy i poczucia wyższości: „jesteście Polakami”. Premia za urodzenie. A politycy prawicy, głosząc mantrę: Polacy, Polakom, dla Polaków, tylko utwierdzają chłopców w przekonaniu, że jako Polakom należy się im więcej niż nie-Polakom. (...) - Tygodnik Polityka.

Po raz kolejny swoje stanowcze "nie" wobec "małżeństw dla wszystkich" wyraził metropolita wiedeński kard. Christoph Schönborn. Na łamach archidiecezjalnej gazety "Der Sonntag" podkreślił, że "tak naprawdę" jedynym powodem małżeństwa jest dobro dziecka.

Istnieje naturalna potrzeba, aby za dobro dzieci wspólnie odpowiadali matka i ojciec. Małżeństwo jest drogą pokoleń i zawsze pozostanie niezastąpione, "jeśli jest dziecko, kiedy są matka i ojciec, którzy chcą się o te dzieci troszczyć" - napisał kardynał w artykule zatytułowanym "Nie dla małżeństw dla wszystkich". Z tych powodów opowiedział się za zachowaniem dotychczasowej treści pojęcia małżeństwa i przypomniał stare przysłowie chińskie: "Nazywaj koło kołem a kwadrat kwadratem, a wtedy polityka znowu dojdzie do ładu". (Deon.pl)

Co oni z tym dobrem dziecka, czy kościół myślał o dobro dziecka kiedy dzieci molestował, a ukrywał swoi sprawców. Wmawiać tylko matka i ojciec jest najlepszy, to widać wszędzie jacy nie które rodziny do patologie.

Nie kochany kościółek i inni obrońcy rodziny tradycyjnej zajmą się takimi sprawami jak czy ostatnio znów 6 miesięczny chłopiec zmarł po pobiciu rodziców, a jego siostra w szpitalu.

Druga sprawa czy kościołowi tak trudno zrozumieć naukowców większość badań wyraźnie mówią nie ma różnicy w wychowaniu dzieci hetero i homo rodzin. Cóż oni zachowują jak nadal wierzą ziemia jest płaska. Każdy naukowiec kto powie inaczej chętnie spalili na stosie.

Jest jedna homofobia szkodzi i powoduje wiele złego, nieszczęść ich ataki na osoby LGBT tylko powoduje że rodzice wyrzucą dziecko z domu, zmuszą je do leczenia, czy zostanie pobite, a najgorsze zabije się.

Biskupi za bardzo żyją oderwani od rzeczywistości. Sami nie są szczęśliwi nie mogą kochać, wziąć śluby, mieć dzieci po celibat. To wasz wybór, ale przestańcie wtrącać innym życie, wy wybieracie "celibat" my chcemy ślubu i mieć dzieci.

Namibii społeczność LGBT wyszli na ulice w marszu równości żądają ochrony prawnej i akceptacji w konserwatywnym kraju.


Powstała nowa gra dla gejów Dream Daddy która jest wielkim sukcesemWiadomo nie od dziś coraz więcej ma problem z nasieniem. Według badań na jego jakością nasienia, wskazują, że to wina złej bielizny, z powodu ostatnich latach ona stała się coraz obcisła.Politycy PiS są przekonani, że to prywatne media przyczyniły się do ich przegranej w sprawie sądów. Grożą, że po wakacjach wezmą się za dziennikarzy. Co mogą im zrobić? Czy Polacy wyjdą na ulicę w obronie Tomasza Lisa lub Adama Michnika? Jak możemy obronić wolne media? Przygotujmy się do tej bitwy - Krytyka Polityczna.

PIS idzie na wojnę z mediami, Putin podobnie wykończył niezależne media, jak państwowe spółki kupowali i przejmowały media komercyjne. Oczywiście to uderzy w osoby LGBT koniec z programami LGBT.