środa, 18 stycznia 2017

Wieści z Instagramu: Ian Thorpe, Jakub i Dawid, Piotr i Paweł, KPH, Wiktor Dynarski, Michał Kwiatkowski ...Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michal Kwiatkowski (@michal_officiel)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ 🌍 ᗩᑌᔕTᖇᗩᒪIᗩ. (@ryanchanning)

Akcja: #beatadziekujemy przyłączamy się do słów i podziękowań @jakubidawid Od tygodnia prawicowe media atakują Beatę Kozidrak za polubienie video Jakuba i Dawida. To kara za poparcie inicjatywy LGBT+ i próba zastraszenia innych, aby dobrze zastanowili się na przyszłość przed podobnym krokiem. Dlatego też liczymy na Waszą pomoc. Zróbcie zdjęcie lub grafikę z hashtagiem #beatadziekujemy i opublikujcie na Facebooku lub Instagramie. Później wszystkie te zdjęcia wyślemy do Beaty i do mediów, aby pokazać, że w kupie siła! #mygejerp #piotrandpawel #love #gay #gaypoland #gaylove #gaycouple #gayisokay #gayselfie #gays #gaysexy #gayworld #gayday #gaypride #gaylove #gaylife #gayboys #gaysexy #gayworld #gayselfie #gayfollow #gaycouple #gays #instagay #handsome #polishguy #geje #gej #polishgay #lgbt #polishboys #homo #pride #rainbow #comingout #instagay
Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika PIOTR and PAWEŁ (@piotrandpawel)Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Billy Gilman (@billygilmanofficial)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ellen (@theellenshow)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dustin Lance Black (@dlanceblack)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Alec Mapa (@alecmapa)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ricky (@ricky_martin)


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Blake Skjellerup (@blakeskjellerup)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sam Champion (@samchampion)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mokgadi Mokgadi Mashishi (@castersemenya800m)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz