środa, 16 listopada 2016

Chrześcijańska pisarka ujawnia jest związku z piłkarką reprezentacji USA


Chrześcijańska blogerka, mama i pisarka ogłosiła, że ona spotyka gwiazdą piłki nożnej Abby Wabach, miesiąc po tym, jak ogłosiła swój rozwód.

Glennon Doyle Melton, która stała się znana w prasie z powodów problemy małżeński, rozwód, uzależnień i zaburzeń odżywiania, ogłosiła na Facebooku, że spotyka się piłkarką Abby Wambach.

Trzy miesiące temu, Melton ogłosiła ona rozwodzi z mężem Craig Melton po 14 lata. Melton podtrzymała swoje stanowisko, że małżeństwo osób tej samej płci nie jest grzechem.

Pisała: "Są szczęśliwe dzieci, które mają być otoczone miłością. Mamy kolacje rodziną razem - wszystkie sześć z nas, a Abby gotuje. (Ona jest niesamowitym kucharzem, ponieważ Jezus mnie kocha). Jesteśmy nowoczesną, piękną rodzinę. Nasze dzieci są kochane."

Chociaż Melton regularnie jeszcze przemawia na imprezach chrześcijańskich i kościołach, jej partnerka jest mniej otwarta na temat jej wiary. Chociaż Wambach dorastała w katolickim domu, ale zaczęła spotykać dziewczyną pod koniec liceum, miała na początku problemy z wiarą według kościoła katolickiego robiła coś złego.

Melton broniła swój kościół Zjednoczony Kościół Chrystusa (UCC) w Naples na Florydzie. (UCC uznaje małżeństwa osób tej samej płci. Liczy około 5000 kongregacje i 1 mln wyznawców).  (PinkNews/Washington Post)

Wcześniejszym wywiadzie dla Oprah, opowiadała o swoi problemach miedzy innymi niewierności jej byłego męża, problemy w małżeństwie doprowadziły miedzy innymi do bulimii.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz