poniedziałek, 14 listopada 2016

Po wygranie Trumpa nienawiść wzrasta, następne Polskie miasto promuje homofobie


Codziennie doniesienia o nowe ataki na osoby LGBT po wyborze na prezydenta Trumpa. Nawet chrześcijanie dostają pogróżki od zwolenników Trumpa.

Prezbiterian ksiądz Randy Lee Webster z Burlington w stanie Iowa, który jest też gejem znalazł notatkę na jego przedniej szybie samochodu w następstwie wyborów zwycięstwa Trump, małżeństwa jednopłciowe będą zostanie zakazane. (PinkNews)

W stanie Karolina Północna, jedna rodzina dostała anty-gejowskie notatki umieszczone na przedniej szybie swojego samochodu. "Że nie może doczekać kiedy będą uchylone małżeństwa homoseksualne, będziecie smażyć się w piekle".

W szkole stanie Minnesocie pomalowano "biała Ameryka", "tylko biali". W stanie Indiana mężczyzna biały zaatakował kobietę czarną, krzyczał że zostanie deportowana do Afryki.

Od wyborów ponad 50 przypadków, ataków w których kobiety miały hijabs przymusowo usunięte i dziesiątki przypadków napaści seksualnych w szkołach.

Ken Blackwell z Family Research Council ocenia się że zostanie powołany do rządu Trumpa. Family Research Council jest to grupa nienawiści porównuje miedzy innymi homoseksualizm do Holokaustu. (PinkNews)

Obawiam będzie podobnie jak za rządów Busha, gdzie przez debatę republikanów którzy zakazywali wielu stanom małżeństwa jednopłciowe to dochodziło do wiele nienawiści, pobić, nawet morderstwa coś historia widać powtarza się, po teraz oszołomy wyszli z nor i mogą atakować. Jeszcze Trump wmawia jest "przyjacielem gejów", atakować jego zwolennicy to miłość jego do gejów. Najgorsze biali homoseksualiści i do bogaci głosowali na Trumpa.

Wiele rodzin ma problemy, czują członkowie rodziny zdradzeni że głosowali na człowieka który promuje nienawiść. Zachowują jak Kain, w obliczu Boga, którzy głosowali na Trumpa, odpowiadają złośliwie: "Czyż jestem stróżem brata mego?"

Po wyborze Trumpa wiele linii telefoniczny zaufania, miedzy dla osób transpłciowy wzrosło dzwonią boją się o siebie i swoi najbliższy. Wiele dzieci emigrantów obawia się że zostaną wyrzuceni z Ameryki, mimo że są obywatelami ale ich rodzice nie.

W swoim liście do Filipin, apostoł Paweł: "Niech każdy z was patrzeć nie tylko własnych interesów, ale także interesów innych osób." Zasadą było "liczą się inne większe znaczenie niż wy sami."

Najgorszym skutkiem tych wyborach, nawet gorzej niż obecne poczucie zagrożenia, to pozostaje mi pewności, czy ludzie, którzy mnie kochali kiedyś wpili mi nóż w plecy. (...) (The Adovocate)

Ameryka jest tak samo podzielona jak też Polska, u nas wiele rodzin też głosowali przeciw swoim dzieciom i członkom LGBT, a wielu LGBT głosowali na PIS.

W Karolinie Północnej Ku Klux Klan ogłosił organizować marsz białej rasy pokazać wsparcie dla Trumpa. (The Advocate)

Rasistowskie, nazistowskie strony w USA dostały nowy palnik po wygranej Trumpa, zachęcają do nienawiści wobec kobiet, czarny, LGBT i inne mniejszości. Chcą zachęcać inny do samobójstw, morderstw, poniżać i znęcać się na innością. (Newsweek) Przywódcach białych rasistów Trump tylko pierwszy krok w kierunku białej prawdziwej Ameryki.

Mother Jones piszę infolinie pomocy dla osób LGBT rozpalają się, coraz więcej martwią się o bezpieczeństwo i życie osób LGBT, najwięcej od osób trans które martwią się że mogą mieć odebrane prawa w imię religii.

Tak to jest przez całą kampanie obrażanie, wyzywanie przez Trumpa i jego zwolenników traktować inny jak śmieci, to teraz jest wiele krajów podobnie ma problem gdy pozwala na poniżanie inny po rzekomo do wolność religijna, słowa itp. Podobnie w Polsce gdzie przemyka oczy na obrażanie inny, bicie emigrantów ... jeszcze wychwalać skrajne grupy przez rząd.

Para gejów Aaron i Nik McFarland, w Ogden w stanie Utah, ich samochód został zniszczony i pomalowany "śmierć homoseksualistom" i "pedał".

Matka Nika, Jean Kaye, jest zrozpaczona dotyczące ataków powiedziała: "Nie mogę uwierzyć, że Ogden w Utah miał kogoś tak nienawistne pisać. To złamało mi serce, mój syn urodził się gejem, ale on urodził się także inteligentny, mądry, kochający, miły i dobry. Jego seksualność nie zabrania z żadnej z tych rzeczy." (PinkNews)

Radomir Szumełda "Wczoraj, jak wielu Polek i Polaków, brałem udział w marszu KOD Niepodległości i uważam, że było warto. Było warto, ponieważ nie wolno nam oddawać dat, miejsc i symboli, które są święte dla całej polskiej wspólnoty. Jestem z KOD, z nacjonalistami nigdzie nie pójdę." - Na Temat.pl

Jak piszę biskup Gene Robinson ‏w Silver Spring, kościół Episkopalny hiszpańskojęzyczny ich transparent drugiej stronie został zniszczony i napisano Trump naród - tylko biali.

Przykro to że wiele chrześcijan są prześladowani przez inny chrześcijan, Trump i jego ludzie wmawiają o wolności chrześcijańskiej, ale to oni zagrażają wolności i religii, przez nich religia zatacza się do bagna. Mówią o małżeństwie ale wielu nich wraz Trumpem mają kilkanaście rozwodów i małżeństw.

Inny atak list od homofoba napisany na skrawku papieru "czas na was pedały, aby wrócić tam gdzie należy. Trump jest prezydentem teraz. Koniec małżeństw homoseksualny. Nie będzie już praw. Nigdy więcej cioty". (PinkNews)

- To jest straszne, to zaścianek i zacofanie. Mamy XXI wiek - tak o homofobicznej wystawie "Stop dewiacji" ustawionej przy kościele pw. Nawrócenia św. Pawła w Lublinie mówiła jedna ze spotkanych tam osób. - Dlaczego można obrażać ludzi w ten sposób? - pytała druga.

Lublin to już kolejne po m.in. Radzyniu Podlaskim miasto, w którym stanęła kontrowersyjna wystawa "Stop dewiacji". (Kurier Lubelski)

W piątek Rachel Maddow swoim programie dotyczące wiceprezydenta-elekta Mike Pence, dotyczące jego poglądów homofobiczny. Miedzy innymi jak chciał odebrać pieniądze organizacji AIDS, na leczenie homoseksualizmu.


Bernie Sanders wydał poważne ostrzeżenie dla prezydenta-elekta Donald Trump. "Ja energicznie przeciwstawiam jemu, gdy odwołuje się on dorasizmu, seksizmu, lub do dyskryminacji."

Kanclerz Niemiec Angela Merkel wydała podobną ostrzeżenie do Trumpa w tym tygodniu, stwierdzi, że współpraca swego kraju z USA zależy od "wolności i szacunku" dla wszystkich ludzi, niezależnie od ich płci czy orientacji seksualnej.


Wrasta liczba przestępstw na tle rasowym w Polsce


Ostatni rok to czas gwałtownie rosnącej nienawiści i aktów przemocy w stosunku do mniejszości: osób o innym kolorze skóry, wyznaniu, orientacji seksualnej. To czas rosnącego przyzwolenia i współpracy władz i instytucji publicznych z jawnymi antysemitami i rasistami.

Nie ma naszej zgody na Polskę tylko dla wybranych, na kraj rządzony strachem i uprzedzeniami. Nacjonaliści zawłaszczają naszą przestrzeń, wykorzystując takie okazje jak Święto Niepodległości do szerzenia nienawiści. Dlatego 11 listopada zebraliśmy się na marszu "Za wolność naszą i waszą", by wykrzyczeć: NIE POZWALAMY - Partia Razem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz