wtorek, 8 listopada 2016

Równość małżeństw w Australii, walka o głosowanie w parlamencie, a nie referendum


Debata wokół małżeństw równości w Australii nigdy nie była tak bardzo zacięta, a wielu sojuszników wzywają do tego żeby nie prowadzić referendum tylko głosować w parlamencie.

Dla niektórych, równość małżeństw to walka o swoje prawach. Jak Dan i Miki, hodowcy bydła z Northern Rivers, Nowa Południowa Walia, jest to szczególnie istotne dla nich równość małżeństw.

Kampania równość małżeństw mówi koszt referendum będzie zbyt wysoka, szacunkowo 525 mln dolarów australijski (477 mln euro), a wysiłek kampanii może być stresujące dla par tej samej płci, jak też dla młody LGBT i ich rodzin, jak wiele badań pokazuje doświadczą homofobii.

Dan i Miki proszą parlamentarzystów głosowanie w parlamencie, a nie referendum, po do godność i mniej homofobii. "Nie chcemy więcej, niż to co inni, chcemy równe prawa", mówią. Ale Australijscy politycy, chcą pokazać konserwatystami i homofobów jacy są super, niż słuchać głosu zwykły obywateli.


Historia pary Alex i Paul, który jeden jest niesłyszący wzywają o równość małżeństwInne historie para lesbijek De i KirstieMatt Spangher gracz futbolu Australijskiego wspiera równość małżeństwHistoria pary hetero Bec i Ben, wzywają do uchwalenia równości małżeństwMiasteczko Albury społeczność wierzą wszyscy Australijczycy powinni być traktowani jednakowo, wzywają do równości małżeństw.Fiona i Ken wierzą ich wszystkie dzieci powinny mieć równe prawo do ślubu zgodnie z prawem australijskim. Traktujmy wszystkim dzieci równe nie odrzucać dzieci LGBT.Australian Marriage Equality spotPFLAG Australia rodzice gejów i lesbijek wzywają głosowanie w parlamencie, a nie referendum chcą godność dla swoi dzieci, a nie upokarzanie ich w referendum.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz