niedziela, 13 listopada 2016

Pary jednopłciowe mają szczęśliwsze życie seksualne w relacjach długoterminowych w porównaniu do hetero par


Fot: Gay Male Love
Pary homoseksualne są bardziej prawdopodobne, są szczęśliwsze mają życie seksualne w który są relacjach długoterminowych w porównaniu do par hetero.

Według najnowszych badań przeprowadzonych przez University of Toronto, zarówno tej samej płci i pary przeciwnej płci byli szczęśliwsi, kiedy byli gotowi do pracy na swoim w życiem seksualnym i przestali wierzyć w "idealnego partnera".

Jessica Maxwell, doktorantka w zakładzie psychologii na Wydziale Sztuki i Nauki, stosowane badania z udziałem 1900 uczestników obu par jednopłciowy i hetero.

"Wiemy, że nieporozumienia w dziedzinie w życiu seksualnym są nieco nieuniknione po czasie związku" dodała Maxwell. "Twoje życie seksualne jest jak ogród, musi być też podlewane i pielęgnowane, aby je utrzymać".

Jednak, podczas gdy lesbijki były bardziej skłonne wierzyć w bratnie dusze i romantyzm, są bardziej narażone niż mężczyźni którzy wierzą seks wymaga pracy w długotrwałym związku.

Maxwell mówi ma nadzieję pokazać, że problemy w sypialni są normalnością i nie oznacza automatycznie, związek jest w tarapatach. (GayStarNews)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz