poniedziałek, 7 listopada 2016

Tydzień w telewizji: Po prostu Martina Navratilova, Dumni i wściekli, Imperium, Zoolander, Gogglebox, Sposób na morderstwo ...


Po prostu Martina/BBC
Od poniedziałku do piątku: Współczesna rodzina 5 o 20:05 na Fox Comedy HD, po 4 odcinkach. E! News o 22:00 na E! Entertainment. Gotowe na wszystko, o 09:15 i 16:55 na TVN 7. Seks w wielkim mieście, o 20:55 na Comedy Central Family. Barwy szczęścia o 20:05 na TVP 2. Chirurdzy, o 08:05 na TVN Fabuła HD.

Poniedziałek: Gogglebox. Przed telewizorem o 22:00 na TTV. Gok Wan: oblicza chińskiej kuchni o 00:00 na Nat Geo People HD.

Po prostu Martina o 22:00 na BBC Lifestyle. Martina Navratilova, gwiazda światowego tenisa, wiodła niezwykłe życie. W dokumencie nie zabraknie także wątku jej ślubu z wieloletnią partnerką, Julią Lemigovą.


Wtorek: Mad Men 7, odc. 5 o 21:00 na Sundance TV. Top Model, odc. 8 o 21:30 na TV/Player.pl.

Kuba Wojewódzki, odc. 10 o 22:30 na TVN/player.pl gościem będzie Michał Kwiatkowski.


Wszyscy święci o 21:00 na HBO2. Mary (Jena Malone) i jej najlepsza przyjaciółka Hilary (Mandy Moore) rozpoczynają ostatni rok nauki w chrześcijańskim liceum American Eagle. Dziewczęta są religijne, grzeczne oraz dobrze się uczą. Pragną naprawiać świat i sprowadzać zagubione duszyczki na dobrą drogę. Mary darzy platonicznym uczuciem swojego chłopaka Deana (Chad Faust). Doznaje szoku, kiedy jej ukochany wyznaje, że jest homoseksualistą. Tego samego dnia widzi Jezusa, który powierza jej zadanie - musi uratować zagubionego Deana. W konsekwencji zachodzi w ciążę. Życie bohaterki diametralnie ulega zmianie. Zostaje odrzucona przez przyjaciółki. Z idola staje się szkolnym outsiderem. Zaprzyjaźnia się z przykutym do wózka synem dyrektora Ronaldem (Macaulay Culkin) i zbuntowaną Cassandrą (Eva Amurri). Znajomość z nimi pomaga jej odnaleźć siebie. Godna podziwu kreacja Mandy Moore jest atutem filmu. Komedia romantyczna, urozmaicona elementami dramatu, które demaskują hipokryzję religijną i dwulicowość.


Środa: Grey's Anatomy: Chirurdzy 12, odc. 21 - 22 - 23 - 24 o 21:00 na FOX HD. Top Chef o 20:40 Polsat, z udziałem Maciej Nowak. Kim jest Michael o 18:15 na ale kino+. Teoria wielkiego podrywu 10 o 21:30 na Comedy Central.

Czwartek: Mad Men 7 o 22:00 na Sundance TV HD. W roli głównej: Michał Piróg o 02:40 na TVN Style. Przodem do tyłu o 14:00 na Paramount Channel.

American Horror Story 6, odc. 7 o 23:00 na FOX HD.


Piątek: Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem o 21:00 na HBO3. Po prostu Martina o 22:00 na BBC Lifestyle. Martina Navratilova, gwiazda światowego tenisa, wiodła niezwykłe życie. W dokumencie nie zabraknie także wątku jej ślubu z wieloletnią partnerką, Julią Lemigovą.

Rosamunde Pilcher: Doktor i trzy kobiety o 08:30 na Romance TV. Mieszkający i praktykujący w niewielkiej miejscowości St. Mark w Kornwalii lekarz od lat szuka godnego następcy. Okazuje się, że jest tylko jedna osoba zainteresowana przejęciem jego praktyk - doktor Nael Rayan (Xaver Hutter). Był on kiedyś, podczas studiów, wielką miłością Helen Thomson (Anja Knauer), która jest honorową burmistrzynią miasteczka. Miłość sprzed lat miała nieszczęśliwy koniec, a teraz Helen ma wyjść za mąż. Akcent lesbijski lekarz muzułmanin pomaga radować przyjaciółkę która jest lesbijką przed jej ojcem, ale pozytywnie później ojciec zaakceptował córkę że jest lesbijką.Sposób na morderstwo 3, odc. 1 o 22:50 na AXN. Piątka studentów profesor Keating próbuje wrócić do normalnych obowiązków, zarówno w życiu osobistym, jak i na uczelni. Zagadka morderstwa Wallace'a Mahoney'a nadal pozostaje nierozwiązana. Nikt nie wie, gdzie obecnie przebywa Frank.


Dumni i wściekli o 16:10 na ale kino+. Rok 1984. Reformy wprowadzone przez Margaret Thatcher prowadzą do protestu górników. Grupa gejowskich aktywistów z Londynu, w tym Mark (Ben Schnetzer) i Jonathan (Dominic West), postanawia zorganizować zbiórkę pieniędzy dla strajkujących. Członkowie organizacji LGBT przyjeżdżają kolorowym busem do konserwatywnego walijskiego miasteczka, by przekazać lokalnym mieszkańcom zebrane środki finansowe. Przybysze próbują przekonać do współpracy lokalną społeczność i razem walczyć o swoje prawa. Dla dobra sprawy oba środowiska muszą zapomnieć o uprzedzeniach i dzielących je różnicach. Niespodziewanie rodzi się między nimi przyjaźń ponad wszelkimi podziałami.


Sobota: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6, o 22:05 na Polsat. Teoria wielkiego podrywu 10 o 23:00 na Comedy Central. Gogglebox. Przed telewizorem 5 o 22:30 na TTV.

Imperium 3, odc. 5 o 20:05 na FOX HD. Po nieudanym spotkaniu biznesowym Luciousa i Andre z Shinem, odwet wydaje się nieuchronny. Tymczasem Jamal uświadamia sobie, że występy z Hakeemem mogą pomóc mu w pozbyciu się lęków. Cookie daje się zaskoczyć podczas spotkania ze swoją kuratorką sądową.


Graham Norton Show 20 o 00:00 na BBC Lifestyle.


Niedziela: Vice o 22:40 na HBO2. Po prostu Martina o 22:00 na BBC Lifestyle. Przodem do tyłu o 08:50 na Paramount Channel. Zakazana miłość - mój mąż jest gejem o 23:00 na Nat Geo People. Dumni i wściekli o 11:45 na ale kino+.

Zoolander 2 o 20:10 HBO. Od wydarzeń przedstawionych w poprzednim filmie minęło 15 lat. Derek Zoolander (Ben Stiller) i Hansel McDonald (Owen Wilson) od dawna nie są już na topie, jednak desperacko starają się na niego wrócić. Dostają wyjątkową szansę - zaproszenia na prestiżowy Tydzień Mody w Rzymie. Na miejscu przekonują się, że w branży zaszły duże zmiany. Teraz królestwem mody rządzą blogerzy, youtuberzy i przedstawiciele tendencji kontestatorskich. Kontrowersyjny projektant i jego ulubiony model będą musieli odnaleźć się w tym towarzystwie. W głównych rolach Ben Stiller i Owen Wilson, duet znany z wielu komediowych produkcji ("Poznaj mojego tatę", "Genialny klan", "Starsky i Hutch"). Pierwszy z aktorów jest zarazem reżyserem obydwu części "Zoolandera". Na ekranie towarzyszy im Penélope Cruz (Volver, Vicky Cristina Barcelona). Oprócz tego w autoironicznych epizodach można zobaczyć gwiazdy takie jak m.in. Benedict Cumberbatch, Justin Bieber, Kiefer Sutherland, Anna Wintour, Willie Nelson, Kate Moss.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz