sobota, 19 listopada 2016

News: Michał Kwiatkowski, Wózek i chłopczyk, George Ortiz, Terapia reparatywna, Gay USA, Michał Piróg ...


Michał Kwiatkowski pojawił się dziś w Dzień Dobry TVN ze swoim narzeczonym Maximem Assenzą, który prowadzi "real show" z różnych miejsc na świecie.

W Polsce spotkali się z niezwykle ciepłym przyjęciem, szczególnie jeśli chodzi o rodzinę i przyjaciół. Ślub wezmą w lipcu 2017 w Paryżu, tam również planują zamieszkać. Data i miejsce już ustalone, a jak zapracowani narzeczeni znajdą czas na organizację wesela? "Tulicie się do siebie jak dwa małe chomiczki" powiedział zakochanej parze Marcin Prokop. Czy planują adopcję dziecka?

Na zdjęciu w gazetce pojawiła się reklama "wózka głębokiego dla lalek" w różowo-szarym kolorze, którym bawi się kilkuletni uśmiechnięty chłopiec. Gazetek z zabawkami jest wiele przed świętami, ale taka scena do tej pory w reklamach raczej nie występowała. Ten pomysł sieci supermarketów wywołał już lawinę komentarzy w internecie.

Patrycja Sienkiewicz-Nowak, dyrektor handlowy sieci E.Leclerc, w rozmowie z polsatnews.pl przyznaje, że opublikowanie zdjęcia chłopca z wózkiem dla lalek to "zamierzony efekt". - Przygotowując gazetkę, oglądając zdjęcia, zaczęliśmy się zastanawiać, dlaczego na zdjęciu zamiast dziewczynki, nie miałby się pojawić chłopiec - mówi.

Jak dodaje, chodziło o to, by pokazać, że chłopiec także może iść na spacer z wózkiem dla lalek, tak samo, jak dorosły mężczyzna wyjść na spacer ze swoim dzieckiem w wózku.

Fryzjer George Ortiz, najlepiej znany z programu Project Runway USA, nie żyje. Miał 45 lat i popełnił samobójstwo. (US Weekly)

Trump i vice prezydenta-elekt Mike Pence, wygrali wybory dotyczące kwestii dotyczących osób LGBTQ - w tym terapii konwersji - leczenia homoseksualizmu.

Terapia konwersji nie tylko promowana była w 2016 konwencji Partii Republikańskiej, ale wiceprezydent-elekt Mike Pence aktywnie wspierał ją. Jest on również prawdopodobnie jednym z najbardziej anty-LGBTQ państwowych urzędników wybieranych w Ameryce.

TC, 19-letni gej, który rozmawiał z The Huffington Post, poddano go terapii leczenia homoseksualizmu w 2012 roku, gdy miał 15 lat po jego rodzice odkryli, że jest gejem. Praktyki terapii miało miejsce w podziemiach kościoła po godzinach szkolnych.

Wmawiano jemu nienawiść do siebie, żeby nienawidził się, traktowano nie jako człowieka, że nie jest żadnym człowiekiem, po przez przemoc i znęcanie się nad nim, próbowano go wyleczyć. Wiele osób zabiło się po terapii wyleczenia, pseudo terapeuci wmówili nastolatkom nienawiść do siebie, nie mają prawo akceptować kim są.

Wielu tak zwane lekarze którzy leczą z homoseksualizmu, są po prostu szarlatanami, nie mają żadnych znajomości psychiatrii i medycyny.

The National Center for Lesbian, mówi przez wiele takie leczenie powoduje wiele szkód osoby które przeszły taką terapie nie mają do siebie wartości, niszczą siebie negatywne konsekwencje zdrowotne poddawane terapii są bardzo poważne i mogą obejmować nadużywania substancji, uciekanie z szkoły, zakażenie HIV, depresji i próby samobójcze. (...) - The Huffington Post.

Mike Pence jest jeden nienawistny i wielki ekstremistów chrześcijański, on już wcześniej chciał odebrać pieniądze organizacji Ryan White, kim był młodym chłopcem który został zarażony HIV, w szpitalu. Wyrzucono go z szkoły po pseudo nauka straszono wszystkich że inne dzieci przez niego będą mieć HIV.

Pence chciał przeznaczyć pieniądze na leczenie homoseksualizmu, niż na leczenie osób HIV. Walczył o to żeby w imię religii można odmawiać osobom LGBT usług po prostu wyrzucać ich z pracy, mieszkań. Po prostu jak Afroamerykanie, specjalne ustawy "tylko dla biały" i dla "kolorowy".

Wielu brak empatii w Ameryce ale też w Polsce, ludzie wolą okłamywać siebie i innych, niż zaakceptować ciemne realia i martwić się o życie i wolność innych osób. Sytuacja ta jest niewygodna, bolesna, traumatyczna i przerażająca. Bo każdy, kto ma jasno nigdy nie byli nękani lub atakowani przez to kim są. Krótko mówiąc, nie mają pojęcia, co mówisz. (Pride)

Matka pozywa swoje dziecko 17 letnią córkę, żeby nie chce pozwolić żeby mogła zmienić płeć. Zgodnie z dokumentami zawartymi w pozwie, córka Calgaro będzie mieć 18 lat w lipcu.

Ale może to zachęcić więcej rodziców, aby spróbować przeciwstawić swoim dzieci transpłciowych żeby ich wyleczyć i nie tylko transpłciowe ale też homoseksualne. Kto wspiera matkę skrajne homofobiczne, transfobiczne grupy. (NBC News/PinkNews)

Indiana konserwatyści nadal walczą uchylić prawa dotyczące ochrony osób LGBT, chcą uchylić żeby można legalnie odmawiać miedzy innymi wyrzucać z domów czy z pracy osób LGBT w imię religii. (JoeMyGod)

​Pinksixty News wiadomości LGBT


Gay USA wieści LGBT od Free Speech TV


Kanał Freeform (znany wcześniej ABC Family), ich cudowny filmik z akcentami ich seriali dotyczące LGBT miedzy innymi serial The Fosters.


Michał Piróg w programie OnetRANO


Babcia Jawanna za złośliwie zmusiła go, aby ujawnić się przed całą rodziną


Naomi Iwazawa opowiada o swojej firmie i łamaniu tabu dotyczące mniejszości i osób LGBT


True Life program MTV 'Lipstick Lesbian', dotyczące lesbijek i ich różnorodności


Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz