niedziela, 20 listopada 2016

Piosenkarz Jonathan Knight znany z New Kids on the Block, zaręczył się z swoim partnerem


Piosenkarz Jonathan Knight znany z New Kids on the Block, zaręczył się z swoim partnerem trener osobistym Harley Rodriguez.

47-letnich Jonathan potwierdził wiadomość w Sirius radiu Jenny McCarthy Show we wtorek, dzieląc szczegóły podróż romantyczna do Afryki.

"Byliśmy w Afryce, nasi rodzice byli tam też". "Byliśmy na rzece Zambezi - to nad Victoria Falls. Wzięliśmy nocny obiad tratwę tylko czterech z nas się na rzece, to było jak hipopotam w tle. To był superksiężyc. To było po prostu absolutnie piękne, to było takie romantyczne."

Para jest razem od 2008 roku, choć Knight powiedział oni "zawsze uważali siebie jako małżeństwo", jego chłopak "nie miał pojęcia", że zaręczy się.

Para udostępniła zdjęć z ich romantyczny wakacji na Instagramie. To będzie jeden z ostatnich razem Knight powraca do USA, aby rozpocząć trasę koncertową z 90 legend Boyz II Men i Paulą Abdul.

"Jestem super super super podekscytowany tym tournee," powiedział film opublikowany w tym tygodniu. "Nie mogę się doczekać, to będzie niesamowite!"

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jonathan Knight-Rodriguez (@jonathanrknight)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jonathan Knight-Rodriguez (@jonathanrknight)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz