niedziela, 17 lipca 2016

Słowo Boże na niedziele Liturgie kościołów Metropolitan, Papież, Katedra Hope, Ewangelicki kościół ...


Duchowna Karen Oliveto, lesbijka, staje się pierwszą biskupem ujawniona LGBT w kościele Metodystów, mimo kościół zakazuje posługi osobom LGBT. Kościół Metodystów jest podzielony, wielu dziedzinach jednej strony zakazuje małżeństwa jednopłciowe, ale wielu duchowni je dają.

Jako biskup zachodniej części jurysdykcji, będzie nadzorować kościoły na Alasce, Arizonie, Kalifornii, Kolorado, Hawaje, Idaho, Montana, Nevada, Oregon, Utah, Waszyngtonie i Wyoming.

Przeciwnicy równości LGBT nie zaprzeczają i ostrzegają, że wybór Oliveto może doprowadzić do schizmy w kościele. (The Advocate)


Reformowany Kościół Katolicki w Polsce: Kochani małżonkowie oraz wy, którzy już niedługo nimi będziecie... Bardzo dobra rada poniżej. Kochajcie się na maksa!

Udane małżeństwa nie są efektem znalezienia idealnej osoby, lecz kochanego niedoskonałego człowieka, którego wybrało się na współmałżonka - Jason Evert.

Katedra Hope z Dallas


Metropolitan Community Church Liturgia Toronto

Bóg jest światłością - 8. niedziela po Trójcy Świętej - 17.07.2016Reformowany Kościół Katolicki w Polsce: Już niedługo przylatuje do nas nasz Biskup Franciszek. To super facet i świadek zmartwychwstania - ma w sobie to posłanie od świadków naocznych! Wpadnijcie na jedno ze spotkań z nim. A poza tym w nagraniu rozważanie o Marii i Marcie, czyli dlaczego włoska kuchnia jest fajna. Do zobaczeni! Ks. Tomek PuchalskiZjednoczony Ekumeniczny Kościół Katolicki 16 Niedziela Zwykła A.D. 2016Metropolitan Community Church LiturgiaSpirit of Hope Metropolitan Community Church KansasKościół Middle Church
Metropolitan Community Church BostonFirstCoast Metropolitan Community Church St. Augustine, FlorydaHillsongPapież: niech Bóg oddali wszelkie plany terroru i śmierciFranciszek o zaniedbywanej cnocie gościnnościBoskie Słowa - SpotkanieBrak komentarzy:

Prześlij komentarz