czwartek, 28 lipca 2016

Konwencja demokratów trzeci dzień, matka Christophera z Orlando, Lee Daniels, Gabrielle Giffords, Obama ...


Christine Leinonen matka Christophera "Drew" Leinonena który zginął w klubie Pulse, wraz swoim partnerem Juan Ramon Guerrero, koło niej stali Brandon Wolf i Jose Arraigada, dwóch ocalałych z Orlando masakry w której zabito 49 osób.

Jedno z wielki przemówień podczas Konwencji Demokratów, wielu miało łzy w oczach, Christine mówiła czas ograniczyć broń.

W zeszłym miesiącu mój syn Christopher, jego chłopak Juan, i 47 innych zostało zamordowanych w klubie w Orlando. Christopher był moim jedynym dzieckiem.

Miał tak wielu przyjaciół, z których dwóch są tu dzisiaj reprezentują setki innych. Przez całe życie pomagał innym w szkole średniej, zdobył Nagrodę Humanitarną Anny Frank za rozpoczęcia sojuszu gay straight.

Dziadkowie Christophera spotkali i zakochali się w japońskim obozie dla internowanych, więc to było w jego DNA, miłość zawsze przebije nienawiść. Christopher był wielkim zwolennikiem Hillary. Dlatego tu jestem.Lee Daniels producent i reżyser jeden z wielki przemówień miedzy innymi kontroli broni która zabija wiele osób miedzy innymi nas.Piosenka Jackie De Shannon "What the World Needs Now is Love", w nowym wykonaniu aktorów z Broadwayu, cudowne wykonanie.


Mark Kelly i Gabrielle Giffords, przemówienie dotyczące kontroli broni Gabrielle która ledwo przeżyła strzelaninę w Arizonie, jest wielką bohaterką jej walka do przywrócenia do życia. Dodam ona żyje dzięki Danielowi Hernandezowi to on jej pierwszą pomoc udzielał bez niej nie żyła dziś. Daniel który jest gejem.


Jill Biden przestawia swojego męża Joe BidenWprowadzenie krótki filmik o Joe Biden, miedzy innymi w klipie akceptacja dla małżeństw jednopłciowy.


Wiceprezydent Joe Biden


Senator Tim Kaine, akceptuje nominację na wiceprezydenta Hillary Clinton, partii demokratycznej. "Wszyscy jesteśmy sąsiadami i mamy miłować bliźniego jak siebie samego", najlepszy cytat z przemówienia Tima.Prezydent Barrack Obama, miedzy innymi dumny jest że za jego rządy Ameryka uchwaliła małżeństwa jednopłciowe. "Miłość nie ma granic równość małżeństw jest teraz prawie na całej ziemi." Obama: "Ważne, aby być razem - wszystkich ras, wyznań, LGBT, homo, hetero, mężczyźni, kobiety". Obama: "Jesteśmy zszokowani i zasmucony przez Orlando i Nicei". "Wystarczy Marines który dumnie służy dla swojego kraju bez ukrywania męża, którego kocha." Obama: "Kaine sprawi, że Hillary będzie lepszym prezydentem, podobnie jak Biden mnie robi lepszym prezydentem."

- Jeżeli troszczycie się o dobro waszych dzieci, głosujcie na Hillary - mówił Obama. Podkreślał, że była pierwsza dama, senator i sekretarz stanu USA jest w pełni przygotowana do roli prezydenta, a jej dyscyplina, etyka pracy i wytrwałość gwarantują, że będzie jego znakomitą następczynią w Białym Domu.

Obama polemizował z tą wizją podkreślając, że jest sprzeczna z najważniejszymi wartościami i zasadami, na których opierają się Stany Zjednoczone. Pesymizmowi Trumpa i jego filozofii konfrontacji, nieufności i wykluczenia przeciwstawił przesłanie nadziei, tolerancji i otwartości na innych.(Polsat news)


Były burmistrz Nowego Jorku, Michael Bloomberg który startował jako republikański burmistrz stał się niezależny. Dziś popiera Hillary Clinton, przemawiał podczas Konwencji Demokratów. Wielkie przemówienie mówi że Trump chce prowadził Amerykę jak swoją firmę, Boże chroń nas dodaje Bloomberg. Hillary wie co to jest rzeczywistość, a nie jak Trump z reality show.Nowego Jorku burmistrz Bill de Blasio, nie zapomniał o LGBTGavin Newsom wielki przyjaciel LGBT wielokrotnie walczy o równe prawa LGBT, nie mogło zabraknąć na konwencji Demokratów.Były gubernator Maryland Martin O'Malley, następna osoba przyjaciół LGBTGubernator Kalifornii Jerry Brown, miedzy innymi o zmianie klimacie. "Donald Trump mówi, że globalne ocieplenie jest kłamstwem. Mówię, wam że Donald Trump jest oszustwem."Senator Chris Murphy, dotyczące broni i strzelaninie w szkole w Newtown Sandy Hook,Erica Smegielski córka ofiary z Sandy Hook mówi: "Zbyt wielu polityków lobbuje za bronią."Jeszcze jedna amerykańska tragedia przez broń w Charleston gdzie zabito pastora strzelania z powodu rasistowski.Felicia Sanders i Polly Sheppard które przeżyły strzelaninę w CharlestonDaniel Driffin działacz HIV/AIDS i LGBT z Georgia, przemówienie podczas konwencji demokratówLenny Kravitz podczas Konwencji demokratów zaśpiewał 'Let Love Rule'Były kongresman i sekretarz obrony CIA Leon Panetta, dał płomienie przemówienie Trump do wojna i zagraża bezpieczeństwu światu.Charles Ramsey, były komisarz policji FiladelfiiAktorka Angela BassettAktorka Sigourney Weaver przemawiała podczas Konwencji DemokratówDowódca wojskowy John HutsonKongresmenka Judy Chu i Asian Pacific American Caucus wśród akcentów LGBTWielebny Jesse Jackson podczas konwencji demokratów


Harry Reid senator ze stanu NevadaSharon Belkofer żołnierza Thomasa Belko który zginął w AfganistanieJamie Dorff wdowa jej mąż zginął w IrakuKongresmenka Sheila Jackson Lee, jak wielu przemówień nie zapominają o osobach LGBT, kobiety, emigranci że zasługujemy na równe prawa w Ameryce.Kongresmen Ruben GallegoKongresmenka Michelle Lujan GrishamNeera Tanden z Center for American Progress Action FundKongresmenka Eleanor Holmes NortonKongresmen Adam SchiffKongresmenka Maxine WatersNARAL prezeska Ilyse Hogue która walczy o prawa kobietAtlanty burmistrz Kasim ReedTallahassee burmistrz Andrew GillumSebastien De La Cruz 14 letnich chłopak z pochodzenia Meksykańskiego zaśpiewał hymn amerykański, dodam wcześniej też zaśpiewał podczas NBA w necie wywołało rasistowskie komentarze po jak może dziecko emigrantów śpiewać hymn narodowy.Kongresmen Ben Ray LujánDetroit burmistrz Mike DugganBrooks Bell która sprzeciwia się anty LGBT prawo z Północnej KarolinyRobert Rodriguez filmowiec
Wspomniano którzy odeszli miedzy innymi Bokser Muhammad Ali, Beau Biden syn wiceprezydenta Johna BidenaBurmistrz miasta Flint, Michigan Karen Weaver o pracy z Hillary ClintonKlub kongresu AfroamerykanówRetransmisjaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz