piątek, 29 lipca 2016

Konwencja demokratów czwarty dzień: Chad Griffin, Sean Patrick Maloney, Sarah McBride, Lupe Valdez, Hillary Clinton ...


Chad Griffin prezes Human Rights Campaign, przemawiał podczas Konwencji Demokratów mówił miedzy innymi "Hillary Clinton odważnie oświadczyła, że praw lesbijek i gejów są prawami człowieka". Griffin: "Trump miał czelność wykorzystać tragedie w Orlando do swoi intrygi i powiedzieć, że będzie dbać o gejów." Griffin: "Trump legalizuje Kim Davis styl dyskryminacji, a Hillary Clinton podpisze ustawy o równości". Mike Pence próbował fundusze na finansowanie HIV wziąć i chciał te pieniądze leczenie homoseksualizmu".Sean Patrick Maloney członek Izby Reprezentantów USA z Nowego Jorku, jest też z wielu demokratów gejów w Kongresie. Sean jest żonaty z swoim partnerem Randy Florke mają trójkę dzieci, też jest katolikiem. Jego mąż Florke jest dekorator wnętrz. Maloney był drugim członkiem Kongresu który legalnie poślubił swojego partnera, pierwszym był kongresmen Barney Frank (D-Massachusetts), w 2012 roku.

Mówił podczas Konwencji Demokratów miedzy innymi o swojej rodzinie, Maloney i mój mąż oraz nasze trójka dzieci: nasza rodzina może być nieco inna, ale czytamy bajki na dobranoc to samo jaki inne.

Maloney zwracał uwagę, że Trump chce cofnąć równość małżeństw. Clinton dba "o mnie, mojego męża i moje dzieci." Maloney zwraca uwagę, że Trump chce cofnąć równości małżeństwa. Clinton dba "o mnie, mojego męża i moje dzieci."Sarah McBride jest transkobietą, z Human Rights Campaign, jest też pierwszą transpłciową osobą która przemawiała podczas Konwencji Demokratów.

Mówiła miedzy innymi Hillary Clinton będzie przekazie ustawy o równości i zwalczania przemocy wobec kobiet trans.  Sarah McBride: "dziś w Ameryce, osoby LGBT+ są nadal używa się nienawiść, która jest też prawem. (miedzy innymi chodzi o dyskryminować LGBT w imię religii)

McBride była żonata z Andrew Cray. W sierpniu 2014 roku, poślubiła McBride ówczesnego swojego chłopaka Andrew Cray po otrzymaniu diagnozy że ma raka. Biskup Gene Robinson przewodniczył ceremonii ślubnej, ale po cztery dniach od ślubu Cray zmarł przegrał walkę z rakiem. Jej mąż nauczył ją że żyć w pełni.


Jeszcze jedna wielka ikona LGBT wystąpiła na Konwencji Demokratów szeryf Lupe Valdez, jest lesbijką i chrześcijanką. Valdez wprowadza członków rodziny poległych oficerów.Rodziny poległych policjantów mówią przemoc nie jest odpowiedzią


Chelsea Clinton  "jestem tutaj jako dumna amerykanka, demokratka, matka i bardzo dumną córką." "Hillary wie, że prawa człowieka są prawami osób LGBT". Chelsea wprowadza mamę "Moja matka, moja bohaterka, a naszym następnym prezydentem."


Klip biografia Hillary Clinton narratorem był Morgan Freeman, a stworzyła Shonda Rhimes znana producentka seriali taki jak Chirurdzy.


Przemówienie Hillary Clinton, podczas Konwencji Demokratów.  Podczas konwencji demokratów w Filadelfii Clinton obiecała, że uczyni ze Stanów Zjednoczonych kraj, który będzie działał na rzecz wszystkich.

Jest dla nas bardzo jasne, z czym musi się zmierzyć nasz kraj. Ale nie boimy się - mówiła była szefowa amerykańskiej dyplomacji.

W odróżnieniu od swojego rywala, Donalda Trumpa, przedstawiła wyborcom nieco bardziej optymistyczny obraz USA.

On chce nas oddzielić: od reszty świata i od siebie samych. Jest pewien, że niebezpieczeństwa dzisiejszego świata oślepią nas na rzecz jego niczym nieograniczonych obietnic - przekonywała Clinton.

Nie szczędziła uszczypliwości pod jego adresem. Jej zdaniem zamierza on uratować Amerykę "po swojemu". Wyraziła pogląd, że kandydat GOP "chce, abyśmy bali się przyszłości" i pogłębia podziały w społeczeństwie. Jak zaznaczyła, nie byłoby zbyt roztropne, jeśliby Trumpowi powierzyć pieczę nad amerykańskim potencjałem nuklearnym. (TVN24)


Kobiety demokratycznej partii z senatu miedzy innymi Elizabeth Warren, Barbara Mikulski, Tammy Baldwin która jest jedyna lesbijką w senacie.Gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo, w przemówieniu miedzy innymi wspomniał o swoim ojcu. Cuomo: "Clinton jednoczy, a nie dzieli przeniesie nas do przodu jako jeden naród".Nancy Pelosi członkini Izby Reprezentantów USA, wiele przemówienia dotyczące kontroli broni.Katy Perry dała przemówienie i zaśpiewała "Rise" namawia do głosowania na Hillary Clinton, dodatkowo Katy mówi że była wychowana w rodzinie chrześcijańskiej ojciec jej jest pastorem, są republikanami, ale ona ma otwarty umysł. Wiele pokazała miedzy innymi wsparcie wiele razy dla LGBT.


Duchowny William BarberKareem Abdul-Jabbar były koszykarz NBA który też jest muzułmaninem, "mam na imię Michael Jordan i jestem tutaj dla Hillary... Wiem, dla Donalda nie różnicy", dotyczące retoryki Trumpa anty islamskiej.Khizr Khan mówi że jego syn był 1 z 14 amerykańskich muzułmanów, którzy zginęli służąc dla Ameryki.Sheila E. i Pete Escovedo zagrali i zaśpieali 'La Cuna'Dolores Huerta feministka i działaczka społeczna praw człowiekaCarole King śpiewała podczas Konwencji Demokratów na rzecz głosowanie na Hillary ClintonLekcje historii z aktorem Tony Goldwyn znany z serialu skandalByły Ronalda Reagana, z ekipy Doug Elmets ogłasza wsparcie dla Hillary Clinton


Generał John Allen


Aktorka Chloe Grace Moretz, dodam że jest wielką zwolenniczką LGBT praw z powodu jej dwóch braci są gejami. 


Aktor Ted Danson i aktorkaKongresmen Xavier Becerra


Senator Sherrod Brown


Kongresmen z Kalifornii Ted LieuJennifer Granholm, była gubernator Michigan


Tom Wolf gubernator PensylwaniiJensen Walcott która została zwolniona z pracy za to że spytała szefa dlaczego facet na tym samym stanowisku zarabia więcej, a kobieta mniej, później Jake Reed szef też zwolnił jego.Kongresman Tim RyanJohn Wright Hickenlooper gubernator KoloradoJoaquin Castro członek Izby Reprezentantów USA z TeksasuJim Clyburn, członek w Izbie Reprezentantów z Karoliny PołudniowejTammy Duckworth członkini Izby Reprezentantów USA z IllinoisEric Garcetti burmistrz Los AngelesMark Dayton gubernator MinnesotyKatie McGinty Szefowa sztabu gubernatora PensylwaniiJoyce Beatty członkini Izby Reprezentantów USA z OhioEmanuel Cleaver przedstawicielem piątego okręgu wyborczego w stanie Missouri do Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych.Burmistrz Filadelfii Michael NutterRuben J. Kihuen członek Senatu NevadyRaumesh Akbari członkini Izby Reprezentantów TennesseeKongresmenka z Wisconsin Gwen MooreCrisanta Duran członkini Izby Reprezentantów KoloradoCedric Richmond członek Izby Reprezentantów LuizjanyBakari Sellers członek Izby Reprezentantów Południowej KarolinyAntonio Villaraigosa były Burmistrz Los AngelesGene Karpinski - szef League of Conservation (ligia Ochrony Wyborców)Retransmisja


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz