piątek, 29 lipca 2016

News: WHO, Czesław Śpiewa, Kristen Stewart, Hilton, Rosja, Chelsea Clinton, Auschwitz, Seattle ...


Światowa Organizacja Zdrowia powinna usunąć transpłciowość tożsamość z listy zaburzeń psychicznych. (New York Times)

Czesław Śpiewa bierze udział w Światowe Dni Młodzieży i pisze na swoim koncie Facebook: "Przykre jest to jak niektóre środowiska biorą sobie patent na wiarę. Ja Czesław Mozil wierze w Boga. Wspieram aktywnie środowiska LGBT bo w Polsce jest miejsce dla każdego Polaka. Ja wierze w to że Nas stać na pomaganie biednym w potrzebie. Pamiętam o tym że Jezus był uchodźcą i pamiętam jak Matka mnie uczyła o piątym pustym talerzu w wigilię. Pusty talerz obowiązuje.

„Piszę do Was, gdyż nie wiem, gdzie mogę się zwrócić w tej sprawie... Niedawno zmarł mój przyjaciel – utopił się. To najprawdopodobniej było samobójstwo (nie wiem, czy zasługuję na miano jego przyjaciółki, skoro go przed tym nie powstrzymałam). Miał 22 lata. Był gejem i uważam, że to główny powód tego, co zrobił... Zupełnie sobie z tym nie radził, jego rodzina mówiła mu, że to chore, zresztą nie tylko oni. Starał się ukrywać, że jest gejem. Był katolikiem, niedawno pojechał do Ożarowa Mazowieckiego w związku z akcją „zostań klerykiem”. Opowiedział tam o sobie – powiedzieli mu, że grzeszy i nie tylko, też gorsze rzeczy. Dał się przekonać, że jest opętany przez to, że jest gejem. Dużo rozmawialiśmy, mam wiadomości od niego na FB odnośnie tego i sytuacji w rodzinie... Błagam, pomóżcie mi, gdzie mogę się z tym zwrócić. Od kilku osób usłyszałam: „Ja mam znajomego geja, wszyscy o nim wiedzą i go lubią”. Ale przykład mojego przyjaciela pokazuje, że mogą też być inne sytuacje. Nawet nie chcę myśleć, ile osób odbiera sobie życie z tego powodu, co mój przyjaciel – i nikt o tym nie wie, bo to wszystko jest ukrywane. Bardzo proszę o pomoc – Kasia”  (...) - Replika.

Kristen Stewart w najnowszym wywiadzie dla "Elle UK" kończy spekulacje zarówno na temat swego związku, jak i na temat mówienia o nim lub ukrywania go:

"Gdy spotykałam się z chłopakiem, to ukrywałam wszystko o moim związku, bo miałam wrażenie, że te informacje są w mediach trywializowane - nie podobało mi się to. Czułam się jak postać z kreskówki albo postać wstawiona do jakiegoś tabloidowego komiksu - mój związek był opisywany zupełnie inaczej niż ja go odczuwałam.

A potem moja postawa zmieniła się - gdy zaczęłam spotykać się z dziewczyną. Zdałam sobie sprawę, że moje podejście oznacza, że ukrywam fakt, że to jest dziewczyna - że może sama myślę, że coś jest z tym nie tak, że się wstydzę tego związku. Więc musiałam zmienić postawę. Otworzyłam się troszkę i dziś czuję się z tym dużo szczęśliwsza.

(...) I teraz czuję, że bardziej jestem zakochana w mojej dziewczynie, niż wcześniej. Parę razy się rozstawałyśmy i schodziłyśmy i teraz naprawdę się dotarłyśmy" (Replika)

Anty LGBT ekstremiści chrześcijańscy Amerykańskie Stowarzyszenie Rodzina jest wściekłe na sieć hoteli Hilton za reklamę z parą gejów, w Travel + Leisure magazynie, który przedstawia dwie mężczyzn przytulają się podczas pobytu w hotelu.

Są oburzeni że w Travel and Leisure magazine mówią nie jest gejowskim magazynem. Jest to szeroko rozpowszechniony magazyn dla wielu rodzin, czy można czytać w zakładach samochodowych czy u lekarza.

AFA zbeształ Hilton w swoim liście do nich, żądają spotkania z jego przedstawicielami reklam, żeby byli bardziej "przyjazny dla rodzin". Jak PinkNews podaje, AFA Tim Wildmon jest jednym z prawicowych konserwatywnych przywódców religijnych doradzających komu republikańskiemu kandydatowi na prezydenta Donalda Trumpa. (LGBT Nation)

Yelena Mizulina, członkini izby wyższej rosyjskiego parlamentu, w 2013 roku wprowadziła ustawę tak zwane "zakaz propagandy homoseksualnej". Teraz ma nowy pomysł chce żeby przestano karać za przemoc w rodzinie, że karać przemoc w rodzinie jest nie dopuszczalne. (PinkNews) Pokazuje jedno homofobia, rasizm, przemoc w rodzinie, antysemityzm idą w parzę.

Obawy o bezpieczeństwo sportowców LGBT podczas tegorocznych Igrzysk w Rio, coraz więcej przemocy homofobicznej w Brazylii, jak informuje New York Times, mówi o "epidemii przemocy wobec osób LGBT" w Brazylii. Nie oficjalnie prawie 40 sportowców do osoby LGBT ujawnione.

Chelsea Clinton córka kandydatki na prezydenta Hillary i byłego prezydenta Billa, potępia republikanów za akceptowanie i promowanie leczenia homoseksualizmu.

Jako mama, obraźliwe jest terapia leczenia homoseksualizmu podczas konwencji republikanów - innymi słowy, to jest maltretowanie dzieci - dla mnie jest to wezwanie dla nas wszystkich, aby zrobić wszystko, żeby wybrać moją mamę na prezydenta i popierać demokratów.

Kiedy myślę o świecie, mam nadzieję, moje dzieci, będą bezpieczne i kochane i wspierane żeby były kimkolwiek chcą być i kogo czują się powołani, aby być z kim osobą którą kochają, wizja Trump i Pence, sprzeciwia się tej wizji, bezpiecznego świata dla moi dzieci. (Washington Blade)

Chelsea Clinton, ma rację tylko Hillary Clinton przyszłością, dla tysiące dzieci które mogą być prześladowane i leczone wszystko w imię religii. Wspieranie terapii leczenia homoseksualizmu, to tak jak akceptowanie pedofilii, pedofilia i leczenie homoseksualizmu to zły dotyk, który boli długo rany są wiele osób nie podtrawią i zabijają się.

Przed wizytą papieża w Auschwitz tekst New Ways Ministry papież nie zapomni że wśród ofiar byli osoby homoseksualne, mimo holokaust już jest przeszłością ale nadal traktuje się wiele krajów osób LGBT nie lepiej niż naziści, poprzez karanie więzienie, śmiercią czy leczy się ich z orientacji.

Może kiedyś pewnego dnia papież albo nawet inny przywódca-katolicki odwiedzi Orlando gejowski klub i po modli się po cichu tam za ofiary i wszystkie ofiary represji przemocy wobec LGBT.

Amir jest afgańskim uchodźcą i ochroniarzem w centrum handlowym w Monachium, gdzie nastolatek zabił dziewięć osób. Afgańczyk być może uratował życie ludziom, których podczas strzelaniny ukrył w piwnicy. (Gazeta.pl)

​Pinksixty News wiadomości LGBT


Propozycja zakazu terapii leczenia homoseksualizmu w Seattle komisja rady miejskiej w przyszłym tygodniu. Seattle stałby się trzecim miastem zakazu kontrowersyjnej praktyki leczenia osób LGBT z swoi skłonności.

Obecnie Kalifornia, Oregon, Illinois i New Jersey zakazali całym stanie leczenia homoseksualizmu. Washington, DC, i Cincinnati stanęło w miejscu zakaz. Stan Waszyngton odmówił podjęcia przepisów o zakazie praktyk całym stanie w 2015 roku, co skłoniło miasto do działania na własną rękę. (LGBT Nation)


Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz