piątek, 15 lipca 2016

Ploty: Barracuda, Bryan Hawn, Liberdade Liberdade, Orgazm, Portugalscy kucharze ...


ABC nadawca publiczny Australii szykuje się do olimpiady pokaże serial Barracuda, emocjonalny film o sportowcu pływaku który jak akceptuje swoją seksualnością podczas treningu, aby być następnym wielkim pływakiem Olimpijskim.

Na podstawie powieści Christos Tsiolkas Elias Anton jako pływak, Danny Kelly i Rachel Griffiths (stóp pod ziemią).


YouTube piosenkarz Bryan Hawn jego nowy klip “Kiss My Ass” (pocałuj mnie w dupę), klip jest do wszystkich heterów, osób którzy go wyzywają obrażają za to kim jest i jak śpiewa.


Na telenoweli w Brazylii "Liberdade Liberdade" (Wolność Wolność), Andre (Caio Blat) i pułkownik Tolentino (Ricardo Pereira) od dawna przyciągają się nawzajem, ale jak pokazują w 18 wieku, są one ograniczone prawa i obyczaje społeczne.

Ale ich związek zostanie ostatecznie skonsumowany podobno oznaczenie pierwszej gejowskiej sceny seksu w brazylijskiej telewizji.

Ale już krytyka stroń chrześcijański miedzy innymi od kościoła katolickiego i ewangelików nazywają "diabeł w domach widzów" czy "napaść seksualna na brazylijskiej rodziny."

Ale kiedy sceny w serialach dotyczące hetero to jest ok, albo jak półnagie panie paradują po ulicy podczas karnawału to też jest ok, ale wielkie hallo to "seks gejowski". Homofoby mają jakąś obsesję na tym punkcie, nic nie robią i tylko gejowskie pornosy okładają. (NewNowNext)Davey Wavey jego nowy film, który koncentruje się na jednej rzeczy, wszyscy mają ze sobą coś wspólnego, niezależnie od naszej orientacji seksualnej, płci, rasy, religii, poglądów politycznych to jest orgazmu.

Film pokazuje kilka osób zwolnionym tempie, aby udowodnić, że pomimo naszych różnic wszyscy jesteśmy podobni w co najmniej jednym zasadowym sposób: wszyscy mamy potrzebę i chęć szczytować pod orgazmu.Stacja Logo TV ogłosiła, swój program "Finding Prince Charming", tak zwane gejowska wersja "Kawalera do wzięcia", poprowadzi program Lance Bass.


BuzzFeed modeli ukazał w pozycję kobiece słynny jak Madonną czy Kim Kardashian.


Dwóch Portugalczyków para gejów i kucharskie przepisy


Książę Harry robi test na HIV, przez facebook profil królewski chce w ten sposób zachęcić inny do testów na HIV. "Ty powinieneś zrobić sobie test", to powinno być czymś normalnym, wszyscy powinni to robić testy na HIV.


Kilka dni temu do sieci trafiła informacja, że Hikaru Sulu będzie gejem. Artur Barciś zagra w czarnej komedii o... zombie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz