wtorek, 26 lipca 2016

Caitlyn Jenner chciała zmienić płeć już 30 lat temu! wystąpiła w kampanii H&M


W rozmowie z H&M Magazine Caitlyn Jenner szczerze opowiedziała o swojej drodze do zmiany płci. Okazuje się, że 66-letnia obecnie Caitlyn Jenner już ponad 30 lat wcześniej wiedziała, że jej pragnieniem, wtedy Bruce’a Jennera, jest absolutna odmiana życia.

Caitlyn Jenner: „Gdy masz problemy z płcią, masz tendencję do izolowania się od ludzi, boisz się powiedzieć komukolwiek. Pierwszą osobą, której powiedziałam, była moja pierwsza żona Chrystie. Było to po tym, jak wzięliśmy ślub i myślałam, że mam wszystko pod kontrolą. Była zszokowana, większość ludzi jest, ale dla mnie był to naprawdę uwalniający moment, gdy byłam szczera jak nigdy w życiu, by powiedzieć kim jestem.” (ESKA.pl)

W filmie występują też Chelsea Werner, gimnastyczka z zespołem Downa, Kubańska bokserka Namibia Flores, surfer Mike Coots - który stracił nogę w ataku rekina - oraz członkowie Steelers Kings Cross - gejowskiej zespół rugby z Londynu, Wielkiej Brytanii.

Dodam w ubiegłym roku, wystąpili modele transpłciowi Valentijn de Hugh i Hari Nef, w kampanii Other Stories też należącym do H&M.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz