środa, 27 lipca 2016

Konwencja demokratów drugi dzień, Lena Dunham, Black Lives Matter, Jimmy Carter, Bernie Sanders, Bill Clinton ...


Na widowni konwencji był miedzy innymi Lance Bass


Bill Clinton przemawiał podczas Konwencji demokratów, miedzy innymi że ożenił się najlepszą przyjaciółką, opowiadał jak zakochali się i zaręczył z Hillary. Bill Clinton chwalił Hilary za jej deklarację praw człowieka osób LGBT na całym świecie i walka dla osób z HIV.

Hillary jest wyjątkowo przygotowana, by wziąć na siebie odpowiedzialność i zredukować zagrożenia, przed którymi stajemy i nadal jest najlepszą osobą zdolną do zmieniania na lepsze, jaką znam - oświadczył.

I zaapelował do wyborców: - Jeśli jesteś młodym, rozczarowanym Afroamerykaninem, który żyje w strachu, pomóż nam zbudować przyszłość, w której nikt nie boi się wyjść na ulicę. Ani ty, ani chroniący nas policjant. (TVN24)


Hillary Clinton przemówiła krótki przemówienie dała


Bernie Sanders w doskonałej pozycji, aby nominować Hillary Clinton przez aklamację kandydatkę Hillary Clinton na prezydenta USA.Alicia Keys poświęca swoją piosenkę "Superwomen" Ruch matek z Black Lives Matter


Meryl Streep oczywiście też wystąpiła podczas konwencji demokratów. Co trzeba mieć, by być pierwszą kobietą w czymkolwiek? Trzeba mieć wytrwałość i wdzięk - zaczęła swoje przemówienie Meryl Streep. Aktorka pojawiła się na konwencji Demokratów we wtorek. Ubrana w amerykańską flagę rozpoczęła swoją przemowę entuzjastycznym krzykiem.

Streep w swoim przemówieniu zaznaczyła, że przez 40 lat Hillary Clinton walczyła o rodziny i dzieci. Przypomniała także osiągnięcia kobiet takich jak Eleanor Roosevelt, Geraldine Ferraro i Madeleine Albright. - Wytaczały nowe ścieżki, by inni mogli nimi iść: mężczyźni i kobiety. Taka jest Hillary. Taka jest Ameryka - mówiła aktorka. (gazeta.pl)Prezydent Jimmy Carter mówił na Konwencji Demokratów za pośrednictwem wiadomości wideo i jego wnuka Jason Carter.Andra Day zaśpiewała 'Rise Up'Ruch matek z Black Lives Matter


Aktorki America Ferrera i Lena Dunham, mocne przemówienie ataki Trumpa i jego mowa nienawiści, mówią miedzy innymi czas skończyć nienawiścią, przez niego Ameryka znów nienawidzi się on obudził demony.Była sekretarz stanu Madeleine Albright, przemawiała miedzy mówiła że Trump i Putin zbudują nową żelazną kurtynę.Na koniec Tony Campolo, duchowny baptystyczny, przedstawiciel progresywnego ewangelikalizmu, modlitwa na koniec potępił homofobie.


Nancy Pelosi z innymi kobietami przemawiaElizabeth Banks, Mandy Moore, Aisha Tyler, Rachel Platten i inni klip muzycznySenator Charles Schumer mówi Clinton ma właściwą wizję AmerykiDonna Brazile jedna z pierwszy Afroamerykanek w partii demokratyczny która miała wysokie stanowisko była też menedżerem kampanii Al Gore w 2000 roku .


Aktorka Elizabeth Banks weszła na scenę do hymnu Queen champions of the worldDavid Banks nauczyciel z The Eagle AcademyEric Holder, były Prokurator generalny Stanów ZjednoczonychAktor Tony Goldwyn znany z serialu SkandalKrótki film z kadencji prezydenckiej Billa Clintona, nie mówić kiedy on rządził Ameryka najlepiej rozwijała była na plusie, kiedy Bush przejął to na minusie, wojna i kryzys światowy gospodarczy.Cameron McLay szef policji w PittsburghRuch matek które ich dzieci zostały zamordowane przez policjęElizabeth Banks i Cecile Richards, ostre słowa Cecile o prawa kobiet i poniżanie kobiet przez Trumpa.Senator Barbara BoxerSteve Benjamin, burmistrz ColumbiaElizabeth Banks, Debra Messing, Joe Sweeney, Lauren Manning, kongresmen Joseph Crowley które przeżyły i radowali 11 września. Hillary była senatorką Nowego Jorku tym momencie, opowiadają jak ona dała im nadzieje i wsparcie.

Prezydencki proces nominacji dla Hillary Clinton. Podczas wystąpienia poprzedzającego nominację senator z Maryland Barbara Mikulski określiła Hillary Clinton osobą, która przełamuje bariery. - Możecie na nią liczyć, będzie Wam służyć. Niektórzy potrafią tylko krzyczeć ale Hillary jest skuteczna - mówiła senator Mikulski. (onet)Prezydencki proces nominacji dla Bernie SandersElizabeth Banks dotyczące Hillary Clinton walki jej o opiekę zdrowotną w AmeryceElizabeth Banks przestawia Hillary Clinton jako sekretarz stanuIma Matul Maisaroh która jest ofiarą handlu ludźmi przemawiała podczas konwencji demokratówAktorka Erika Alexander, dała wsparcie dla Hillary.Howard Dean były gubernator stanu Vermont. Kandydował w prawyborach Partii Demokratycznej na prezydenta w 2003/2004, przemawiał dotyczące służby zdrowia w USA.


Ryan Moore przemówienieTim Kelly niewidomy zaśpiewał hymn amerykańskiMallory Weggemann sportsmenka paraolimpiady, przeprowadziła mowę na wierność flagi amerykańskiejPastorka Marcia Fudge przeprowadziła modlitwęSherman Jackson muzułmanin przeprowadził modlitwęProces nominacjiRetransmisja


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz