piątek, 6 października 2017

Vlogerowe wieści Jakub i Dawid, KaDo, Paweł i Piotr, Tom Daley, Shirtless Violinist, Davey Wavey ...


Jakub i Dawid - najnowszy klip ROXETTE i taken "Good Karma". "Pomysł nagrania kolejnego klipu do piosenki Roxette narodził się w lutym podczas rozmowy z liderem grupy - Per Gessle. Skandynawię już wtedy mieliśmy wybraną na cel naszej podróży poślubnej, więc pasowało idealnie. Do wyboru mieliśmy dwa utwory i postawiliśmy na energetyczny i pozytywny numer „Good Karma”, który od razu wpadł nam w ucho. Nucimy go do dziś, nadal nam się nie znudził i wraz z Perem i Marie Fredriksson mamy nadzieję, że i Wam przypadnie do gustu! Dobrej zabawy!".

Nowy klip oczywiście polubiony i wrzucony też na i napisali im, że jest "brilliant" i opublikowali je na oficjalnej stronie zespołu.Ślub u KaDoPiotr i Paweł - rodziny weekendTom Daley i jego pomysły dekorowania babeczek na HalloweenShirtless Violinist - jego wersja "Somewhere Over the Rainbow" z Czarnoksiężnika z OzDavey Wavey na temat jak gejowska pornografia różni się od rzeczywistego życiaPJ McKay i Thomas McKay Halloween i wizyta w talk show
Dwóch tatusiowe - na wycieczce po UtahaMatt Dallas i Blue Hamilton
Team2Moms - miedzy innymi dziewczyny ubierają w ubrania chłopców, kostiumy dla dzieci na Halloween czy wyzwania z bliźniakami.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz