wtorek, 17 października 2017

News: Robert Biedroń, Michał Piróg, KPH, Orientuj się, Rosja, Obóz LGBT, Bezdomność, RPA ...


Czy Europa Środkowo Wschodnia staje się co raz bardziej homofobiczna? Rozmawiają Claudia Ciobanu i Paweł Sulik - Tok FM.

Kampania Przeciw Homofobii planuje wydać broszury informacyjnej na temat zachodzenia w ciążę i/lub zostania rodzicem przez osoby LGBT. Broszura ma dostarczyć informacji na temat istniejących w Polsce i zagranicą możliwości korzystania z procedur in-vitro, sztucznej inseminacji, surogacji oraz innych metod zostawania rodzicem.

KPH zachęca do wypełnienia ankiety, która pozwoli im przygotować broszurę rzeczywiście odpowiadającą na pytania i wątpliwości osób którzy chcą zostać rodzicem. Ankieta jest TUTAJ.

"Pisowski rząd ma pieniądze, by dotować swoje bojówki dla niepoznaki nazywane Wojskiem Obrony Terytorialnej czy też geotermię o. Rydzyka. Ale skąpi pieniędzy dla młodych medyków, którzy leczą wszystkich Polaków." - pisze na blogu Jarosław Makowski. Protest lekarzy-rezydentów trwa od 15 dni. (gazeta.pl)

Robert Biedroń opowiedział o coming outach celebrytów. W trakcie rozmowy z Plejadą. Coming out to indywidualna kwestia. Ale jak już raz się wyjdzie z szafy, to już się do niej nie wróci. Z moim partnerem nigdy byśmy tego nie zrobili, jesteśmy 15 lat ze sobą i wiemy, że mamy jedno jedyne życie. Jeśli nie przezyjemy go godnie, na naszych warunkach, to drugiej szansy nikt nam nie da - powiedział Robert Biedroń.

Nie zabrakło wątku homofobii w programie "Azja Express". Po emisji ostatniego odcinka reality show TVN emocje wzbudziły słowa, jakie wypowiedział Antoni Pawlicki w kierunku Michała Piróga i Piotra Czaykowskiego. Robert Biedroń nie krył zażenowania.

- Cieszę się, że jest Michał Piróg, który jest zaje*istym facetem. Szczególnie po tym, co ostatnio stało się w "Azja Express". Buractwa nie brakuje nie tylko w polityce. Swoją odwagą pokazuje, że ma większe jaja niż wielu heteryków. (...) Pamiętajmy, że homofobia zbiera swoje ofiary. Jak kolejny raz jakiś głupi aktor, burak jakiś powie coś homofobicznego, to przedtem niech dwa razy stuknie się w łeb - wyznał oburzony Robert Biedroń - Plejada.pl


Robert Biedroń: wierzę, że Kaczyński zagłosuje za równością małżeńską


Aktorzy Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz wyrastają na najmniej sympatyczną parę celebryckiego show „Azja Express 2”. Po ostatnim odcinku mocno narazili się fanom swoimi homofobicznym żartami z innego uczestnika programu, Michała Piróga.

Zachowanie pary w ostrych słowach skomentował również popularny bloger Piotr „Grabari” Grabarczyk: Czytam w internetach, że dwóch kretynów tj. Antoni Pawlicki i jego nic nieznaczący kolega-aktorzyna, rozprawiają w Azji Express o „pedałach” i popisują się imponującym wierszopisarstwem. Cóż, jest pewna sprawiedliwość w tym, że miliony telewidzów poznały kiedyś Antka jako dość utalentowanego aktora, a dziś w podobnych liczbach mają szansę przekonać się, że jest prostakiem i z braku lepszego słowa - idiotą. Pieniądze za udział w programie z pewnością były tego warte. Więcej takich „coming outów” poproszę! - pisze bloger. (Dziennik.pl)


Michał Piróg został zatrzymany kilka dni temu przez rosyjskie służby bezpieczeństwa na lotnisku. Do tej pory nie było wiadomo, dlaczego choreograf nie został wpuszczony na terytorium Rosji.


Pinksixty News wiadomości LGBT


Wspólnie z Queer.pl i Queerowy Maj/Marsz Równości w Krakowie oraz Miłość Nie Wyklucza spotkanie z Krakowa.


Deutsche Welle życie lesbijek w RosjiBuzz Fedd na obozie muzycznym dla osób LGBT w Karolinie Północnej


CBS Los Angeles historia Dillona Eismana jak z starych używany ubrań robi ubrania dla bezdomnej młodzieży LGBTReportaż I-Vice na temat bycia osobą transpłciową w RPA Johannesburgu.


Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz