wtorek, 17 listopada 2015

Ploty: Ten moment, Tęczowa rzeka, One Direction, Sam Smith, Ellen, Demi Lovato ...


Ten moment, odc. 17. Tomasz Dybowski zajmuje wysokie stanowisko w banku. Mężczyzna ukrywa przed swoją żoną Beatą i dorastającymi dziećmi, Filipem oraz Leną, że jest homoseksualistą. Od jakiegoś czasu ma jednak romans z Markiem, studentem z sąsiedniej ulicy. Rodzice chłopaka nie wiedzą, że ich syn jest gejem. Podczas porannej schadzki Marek musi ukryć kochanka w szafie. W tym samym czasie telefonuje do mężczyzny jego żona. Tomasz zostaje zdemaskowany.Wideo na Player.pl

Paparazzi sfotografowali ostatnio Carę Delevingne w Malibu. Modelka była tamtego wieczoru w restauracji Nobu ze swoją dziewczyną St. Vincent. Dziewczyny wyglądały rewelacyjnie! Obie postawiły na luźne stylówki. Cara miała na sobie skórzaną kurtkę, luźny t-shirt, dziurawe dżinsy i sportowe buty. Nieźle prezentowały się jej długie warkocze i chustka zawiązana na głowie. St. Vincent założyła kwieciste legginsy i dżinsową kurtkę. Do stylówki dopasowała, podobnie jak Cara – chustkę na głowę - MTV Polska.

Tęczowa rzeka, w Caño Cristales w środkowej Kolumbii, Ameryce Południowej, Cano Cristales. jest znany jako rzeka pięciu kolorów, Liquid Rainbow - lub po prostu najpiękniejszą rzeką na świecie.


One Direction występował w Londynie sobotę, uczcili minutą ciszy ofiary zamachów w Paryżu


Saturday Night Live  występ Disclosure z Samem Smithem


Występ SNL Disclosure i  Lorde Magnets


Ellen jej program talk show wiele lat do już 2000 odcinek przetrwać tyle odcinków do nie jest łatwo wielu inny padło ich programy. Gratulację dla Ellen, jeszcze tyle razy odcinków swojego programu.


W kwietniu 2008 roku Thomas i jego żony, Nancy, były spodziewali się pierwszego dziecka, cały świat zaszokowali "pierwszy mężczyzna w ciąży". Thomas podczas pierwszego wywiadu telewizyjnego, Oprah rozmawiała z Thomasem, był z swoją żoną Nancy przez 24 lat. Teraz, Thomas i jego troje dzieci i o bolesnym rozwodzie z żoną.Demi Lovato zaśpiewała od Adeli "Hello"


James Smith jego żona zginęła w 11 września zamach terrorystyczny, jest taki zły że Cait Jenner, została uhonorowana przez Glamour kobietą roku, że oddaje tytuł żony.


Jak donoszą media za oceanem, Charlie Sheen od lat jest nosicielem wirusa HIV. Aktor trzyma, tę informację w sekrecie, jednak odkąd tabloid ogłosił ją publicznie, Sheen nie będzie już ponoć zaprzeczać. (gala)


Gej latino artysta Ramiro Gomez, pracowała jako niania dla rodziny bogatej Beverly Hills, młody artysta doskonale zdaje sobie sprawę, jak są pracownicy traktowani.

"Jako gej Latynos i żyje z chorobą hemofilią, jestem częścią wielu społeczności na raz," mówi artystka Ramiro Gomez więcej na Out Magazyn.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz