piątek, 20 listopada 2015

Ploty: Steven James, Where The Bears Are, Transparent, David Bowie, Dżaga, Miss Richfield ...


Nowy utwór Steven James i Quentin Sound pod tytułem We Know Who We Are, wysyłają wiadomość nadziei i wsparcia dla osób LGBT żyjących w z najbardziej homofobicznych krajów świata jak Jamajka, Rosja i Uganda.


Serial gejowski Where The Bears Are - sezon 4


Drugi sezon serialu Amazon "Transparent", zwiastun


David Bowie - Blackstar


Vlogger RJ Aguiar werbuje do pomocy gwiazdę filmów dla dorosłych Tylera, do odkrywania "Kinky Sex",


Najwierniejszy fan Dody, Mariusz Ząbkowski, znany lepiej pod pseudonimem "Dżaga", był jednym z gości amerykańskiej studniówki. Przyznał, że swojej studniówki właściwie nie pamięta - przesadził z ilością wypitego alkoholu.Drag Queen Nowojorska Miss Richfield wystąpiła w programie Słodki biznes (Cake Boss), Buddy robi ciasto na swoje przyjęcie, dobre to jest że Buddy który jest praktykujący katolikiem, nie ma problemu robić ciasta dla osób homoseksualny, wieloletnie robił ciasta miedzy innymi na ślub pary lesbijek.


OutLookTV, wiadomości z festiwalów, dni mody w KanadzieHomorazzi plotkarsko informacyjny kącik gejowskiMeri Brown wyzna o swoim romansie, dość emocjonalne odcinek. Nowy klip z sezonem 6 Meri zalewa się łzami, gdy ujawnia przyczynę zdrady, mówi że czuje się samotna w domu, brak jej kontaktu i przez to zdradziła, nawiązała internetowy romans. Ale okazało się jej rzekomy kochanek, nie był tym kim opisywał, rzeczywiście to była kobieta.

Wcześniej musiała rozwieść z Kodym mężem, żeby mógł poślubić inną żonę z powodu ubezpieczenia zdrowotnego. Pokazuje jedno za dużo "żon", Kody nie podtrawi zaspokoić wszystkie, która musi cierpieć do dziwnie widzieć męża swojego z inną, i spać samotnie nie ma kogo przytulić czy zjeść razem posiłek.

Trójkąt i jeden dom jeszcze jest akceptowane, ale mieć kilka partnerów/partnerek do kto cierpi i czuje odrzucony, samotny w związku.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz