sobota, 21 listopada 2015

Aktor Nathan Lane wziął ślub po 18 latach z swoim partnerem Devlin Elliott


Aktor nagradzany Tony znany jest również takich filmów jak Klatka dla ptaków, czy serialu współczesnej rodziny, Król Lew postać Timon, poślubił swojego partnera Devlina Elliotta, są razem 18 lat we wtorek w ratuszu w Nowym Jorku. (People Magazine)

W programie The View nie dawno, zmylili wszystkim o ślubie, "Cóż, nie chcemy się spieszyć do niczego", żartował Lane.

Para niedawno też napisała książkę dla dzieci, "Naughty Mabel", wzorowali się na swoim psie. Mówił o ich 9-letnim szczeniaku dla USA Today Elliott powiedział: "Ona jest naszą wersję dziecka ... naprawdę wszystko czego chce to, aby trzymać ją jak dziecko." Lane dodał żartobliwie: " Ona jest trochę neurotyczna i potrzebująca uwagi. To jak żyć z supermodelką. I teraz, ona stała się sławna, wiesz, to bardzo trudne. "

Lane ujawnił się na łamach magazynu The Advocate w roku 1999, tak naprawdę wielu i tak nie byli zaskoczeni.

Aktor nie raz mówi: gdy miał dwadzieścia jeden lat, powiedział swej matce, że jest gejem. Ta odparła, że lepiej by było, by umarł. On odpowiedział jej: „Wiedziałem, że mnie zrozumiesz”.

Ze względu na swoje imię Nathan, aktorowi przypisuje jest żydem, naprawdę pochodzi z rodziny katolickiej, Lane w jednym wywiadzie powiedział że to katolicyzm pchnął go do bycia Żydem, natomiast granie wielu ról Żydów uczyniło ich kulturę wielką częścią jego życia.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz