poniedziałek, 30 listopada 2015

Ploty: Spot z udziałem dwóch tatusiów, Will Young, Gus Kenworthy, M.I.A, Panti Bliss, Davey Wavey, Lea T ...


Famous Footwear spot z udziałem dwóch ojców i dwójkę dzieci


Najnowszy klip Will Young - What The World Needs Now Is Love, jest też częścią kampanii WWF, dotyczące ochrony zwierząt.

Klip pokazuje Willa stoi przed ogromnym ekranem, ogląda klipy zagrożonych zwierząt, podczas gdy on śpiewa słynną piosenkę.


Gus Kenworthy jest nie tylko dobry w narciarstwie ale też w inny rzeczach jak w grze "Chubby Bunny", gra polega na włożenie do buzi jak najwięcej pianek "JoJo". Bo każdej włożeniu pianki należy powiedzieć "Chubby Bunny".


Sinead O'Connor wstrząsnęła w weekend swoimi fanami publikując na fanpage'u serię postów, w których przyznała się, że toczy walkę z własną rodziną.W tym tygodniu wyrządzono mi straszliwe okrucieństwo. Coś we mnie pękło, ostatnie dni mnie załamały - napisała artysta zarzucając najbliższym, że ją zdradzili i zostawili całkowicie samą po operacji histerektomii (usunięcie macicy), której Sinead musiała poddać się latem. Irlandka zarzuca muzykowi folkowemu Donalowi Lunny'emu, ojcu jej jedenastoletniego syna Shane'a, że całkowicie odciął ją od dziecka i nie pozwala im się widywać. Artystka pisała także, że jej syn, który miał wiosną poważne problemy ze zdrowiem, wymaga opieki psychologicznej.

Nie jestem w domu, jestem w hotelu gdzieś w Irlandii, zameldowałam się pod fikcyjnym nazwiskiem. Gdybym tu teraz nie pisała, moja rodzina i dzieci nie wiedzieliby, gdzie jestem i co robię. Nie interesują się mną - pisała artystka dodając, że zdecydowała się na przedawkowanie narkotyków, ponieważ - jak twierdzi - to jedyny sposób, by zasłużyła sobie na szacunek najbliższych. Artystka została odnaleziona przez policję i objęta opieką medyczną - CGM.


Panti Bliss specjalnym gościem U2 podczas koncertu w Irlandii. Bono i Panti wspólnie dali kilka słów na scenie, Bono nazywał Panti "królową Irlandii" i wychwala wynik referendum dotyczące małżeństw.


Lea T, supermodelka transpłciowa dzieli, co się jak zmieniło jej życie po operacji zmiany płci.Brytyjska raperka M.I.A. jej nowy klip Borders, dotyczące uchodźców


Gwiazda YouTube gej Davey Wavey, i kanadyjska vlogger transpłciowa Julie Vu, Davey mówi że widział już pochwę swoi przyjaciółek lesbijek, mówi jestem szcześliwy że zobaczę jeszcze jedną kobiety transpłciowej. Też daję każda pochwa jest inna, nie są takie same.Jimmy Fallon, Adele i The Roots śpiewają "Hello" na instrumentach szkolnyNathan Lane gościł w programie Today NBC o swojej i męża książce bohaterką jest ich piesPewien tygrys z ZOO w okolicach Władywostoku wyrzekł się swoich morderczych instynktów. Amur - bo tak nazywa się tygrys - zaprzyjaźnił się z kozą, którą trafiła na jego wybieg jako obiekt do polowania. Jego opiekunowie chcieli, żeby zamiast normalnego posiłku zapolował on na żywe zwierzę, tak jak to dzieje się na wolności. Na początku Amur próbował pożreć przybysza, ale koza nie dawała za wygraną. W końcu tygrys ustąpił, doceniając odwagę swojego przeciwnika. Koza dostała więc imię - Timur - i od tamtej pory mieszkają razem na jednym wybiegu - Gazeta.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz