wtorek, 24 listopada 2015

Ploty: Who Is Fancy, Christopher Romo, Gra o tron, Celine Dion, Sir Ian McKellen ...


Nagrodzona Grammy piosenkarka Carly Simon ujawniła w swoim nowym pamiętniku, dlaczego jej 20-letnie małżeństwo z drugim mężem, poetą Jim Hart, zakończyło się. "Okazał się gejem". "Jesteśmy wielkimi przyjaciółmi zostaliśmy."

New York Post poinformował na początku tego roku, że Hart pracuje własnymi wspomnienia. Uczył żeby zostać księdzem, miał przyjaźń z Jackie Onassis i Mike'a Nicholsa. "W wieku 52 lat, odkryłem, że jestem gejem," Hart powiedział dla New Yor Post. (Gay Star News)

Najnowszy klip od piosenkarza i pisarza tekstów jawnego geja Who Is Fancy – Boys Like You, piosenka wspólna współpraca z Ariana Grande i Meghan Trainor. Jego piosenka była w Tańcu z gwiazdami, paradoks jest że w programie tańczą hetero, jest zrobiona piosenka do tańca dwóch mężczyzn.Celine Dion podczas American Music Awards 2015 oddała hołd ofiarom zamachów terrorystycznych w Paryżu z 13 listopada 2015 roku. Piosenkarka wykonała Hymne a l'Amour legendarnej francuskiej gwiazdy Edith Piaf. (ESKA)


Sir Ian McKellen gościł u Larry Kinga, mówił o zamach w Paryżu, o uchodźca z Syrii
Christopher Romo były Mr. Gay World Chile 2012, nagrał przesłanie będzie lepiej


HBO opublikowało oficjalny plakat 6. sezonu serialu Gra o tron, który rozgrzeje ogień spekulacji fanów do czerwoności!

Na oficjalnym teaserowym plakacie 6. sezonu serialu Gra o tron znajduje się zakrwawiony Jon Snow. Wszelkie plotki mówią o tym, że Kit Harrington jest obecny na planie 6. sezonu w roli Jona Snow. Plakat wydaje się grać na całym szumie wokół prawdopodobnej śmierci bohatera i zmusza jedynie do dalszych spekulacji. Ewentualne szczegóły wskrzeszenia Jona Snow nie są znane nawet z plotek. (Na Ekranie)


Lider zespołu Eagles of Death Metal, który 13 listopada grał w zaatakowanej przez terrorystów sali koncertowej Bataclan, po raz pierwszy udzielił wywiadu od czasu zamachu w Paryżu. Opowiedział o odczuciach zespołu podczas ostatniego koncertu i opisał, jak cała tragedia wyglądała z perspektywy artystów - gazeta.pl


Australia podczas śpiewania hymnu 7 letni chłopiec dostał czkawkę ale nie podał się wyśpiewał do końca hymn.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz