sobota, 28 listopada 2015

News: Para lesbijek z Łodzi, Singapur, Uganda, Adam Lambert, Stop hejtu, Tajna lista agencji gejowskiej, Homoseksualizm nie jest chorobą ...


Barbara Starska i Cecylia Przybyszewska starają się o dziecko. Urodzić ma Basia. Chce przyjąć nazwisko swojej partnerki, ale nie zgadzają się na to urząd stanu cywilnego, wojewoda i sąd - Gazeta.pl.

Ponad 12.000 tysięcy Singapuru mieszkańców podpisało petycję wzywającą do odwołania zaplanowanego koncertu Sylwestrowego Adama Lamberta z powodu jego poparcia dla praw osób LGBT i jego "bardzo seksualnej" stylu. (Joe My God)

Jeden z dziennikarzy portalu Kulisy24 poinformował w piątkowy wieczór, że jego redakcja weszła w posiadanie informacji o potężnym wycieku danych klientów jednej z polskich agencji towarzyskich, w której prostytuują się geje. Szczegółowe dane osób korzystających z takich usług są podobno w posiadaniu przestępców. Można podejrzewać, że zamieszanie w tej sprawie wynika z faktu, iż wśród poszkodowanych są ludzie wpływowi - Na Temat.pl.

Tylko ile to klienci z poglądami prawicowymi, księża, biskupi publicznie wyzywają gejów, a są nimi, osoby które niszczą nas powinni być ujawnione.

Działacz LGBT z Ugandy Frank Mugisha ma nadzieję, że papież zaapeluje, by gejów i lesbijki traktować "jak wszystkie inne dzieci boże". - Jeśli papież zacznie mówić o prawach gejów i lesbijek, Ugandyjczycy będą protestować. Jednak myślę, że gdyby papież opowiedział się za miłością, współczuciem i równością dla wszystkich, Ugandyjczycy by go posłuchali - powiedział agencji Reutera Mugisha, który jest katolikiem.

LGBT osoby z Ugandy wystosowały do Watykanu prośbę o udzielenie prywatnej audiencji katolickim homoseksualistom, jednak prośba pozostała bez odpowiedzi.

Organizacja broniąca praw człowieka Human Rights Watch również zaapelowała do papieża, by podjął więcej tematów związanych z obroną praw człowieka. "Ugandyjscy homoseksualiści są dyskryminowani, grozi im więzienie, ewikcja i przemoc zarówno ze strony rządowych oficjeli, jak i zwykłych obywateli" - czytamy w liście HRW.

Uganda stała się bastionem homofobii w 2013 r., kiedy rząd próbował wprowadzić karę śmierci lub dożywocia dla homoseksualistów. Ustawa została zablokowana przez Trybunał Konstytucyjny Ugandy, jednak akty homoseksualne nadal są karalne na mocy kolonialnego prawa wprowadzonego przez Brytyjczyków.

Podczas październikowego Synodu o rodzinie głównymi obrońcami dotychczasowego stanowiska Watykanu w sprawie mniejszości seksualnych i metod planowania rodziny byli afrykańscy kardynałowie, wytykając obrońcom praw człowieka i organizacjom pomocy rozwojowej "ideologiczny kolonializm". Również zdaniem papieża Franciszka zamożne kraje nie mają prawa narzucać swojej ideologii uboższym krajom o odmiennych tradycjach i kulturze. (Onet.pl)

Papież odwiedza Ugandę, co dzieje się uchwalają prawo które może zakazać wszelkie organizacje LGBT i które pomagają osobom LGBT. A co papież nic, ani razu nie potępił homofobie, a nawet wspierał homofobów i tych którzy namawiają do mordowania gejów i lesbijek.

Ile gejów i lesbijek jest mordowany miedzy innymi w Ugandzie, nawet lesbijki gwałcone i mordowane, a papież milczy, chroni homofobów że zabijanie geja i zgwałcenie lesbijki jest ok. Nie mogę zrozumieć akceptację nienawiści wobec nas, wielu płaczą jak jest mordowany chrześcijanin, ale kiedy gej to śmieją się i są dumni.

Hejt w sieci to przemoc słowna. Zostawia ona trwały ślad w relacjach z ludźmi poza Internetem. Jarek Kuźniar - twarz, a w zasadzie "ryj" naszej kampanii - wie o tym bardzo dobrze. Ale hejt dotyka nie tylko znane osoby. Dotyka każdego.

Nie musisz mieć innego niż większość osób koloru skóry, wyznaczać inną niż większość religię czy posiadać odmienne od najbardziej powszechnych preferencje seksualne. (hejtstop.pl)


​Pinksixty News wiadomości LGBT


Profesor seksuologii Zbigniew Zdrojewicz w stanowczy i niepozbawiony humoru sposób tłumaczy konserwatystom, iż homoseksualizm jest czymś zupełnie naturalnym i nie należy sugerować leczenia tej preferencji seksualnej, co obecnie w Polsce ponownie staje się modne za sprawą takich a nie innych decyzji politycznych naszych Rodaków.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz