poniedziałek, 27 listopada 2017

Wiadomości LGBT z ostatniego tygodnia


Demi Lovato pojawiła się podczas nagród American Music Awards z transpłciową Danice Roem, która wygrała wybory Virginii z antyLGBT politykiem republikaninem Bobem Marshallem.

Torebki, paski, portfele czy rękawiczki – właśnie te produkty zaprojektowane przez słynnego polskiego projektanta będą dostępne na wyłączność w sklepach Biedronka. To nie pierwszy raz, kiedy Maciej Zień współpracuje z dyskontem.

Kardynał patriarcha Lizbony Manuel Clemente, pełniący funkcję przewodniczącego portugalskiego episkopatu powiedział w rozmowie z krajowymi mediami, że życie duchowne nie jest przeznaczone dla mężczyzn o skłonnościach homoseksualnych.

W maju Michał Pytlik wracał z kongresu Partii Razem, gdy on i jego przyjaciele i przyjaciółki zostali zaatakowani na krakowskim Kazimierzu. "Wszystko dlatego, że rozmawialiśmy o homoseksualności" - podkreśla on sam. Sprawa została zgłoszona na policję, z podkreśleniem, że było to przestępstwo motywowane nienawiścią. W tym tygodniu odebrał postanowienie o umorzeniu dochodzenia z powodu "braku danych uzasadniających podejrzenie popełnienia przestępstwa". Nie ukrywa swojego oburzenia - Queer.pl

Tak chce, aby mówić w nauce religii i nabożeństwach Kościół Ewangelicko-Luterański w Szwecji. Jak wskazano, Bóg nie jest istotą ludzką, więc nie można mówić o płci, a słowo "Pan" sugeruje, że ma płeć męską. Ale to jest Fake News więcej TUTAJ.

W książce "Homoseksualność w rodzinie. Ujawnianie tajemnicy", która ukazała się także w Polsce, Ritch C. Savin-Williams opisywał proces coming outu u młodych ludzi i ich relacje z bliskimi. W swojej najnowszej pozycji, pod tytułem "Mostly Straight: Sexual Fluidity Among Men", opisuje badania nad mężczyznami, którzy nie są w 100 proc. heteroseksualni, ale nie identyfikują się też jako geje, albo biseksualiści.

"Mężczyźni 'głownie hetero' to rosnący trend wśród młodych mężczyzn, którzy czują się bezpiecznie w swojej heteroseksualności, ale są świadomi potencjału, który tkwi w eksperymentowaniu" - czytamy książce. Savin-Williams pisze o nich, że są to "faceci hetero, którzy pomimo pociągu w stronę kobiet, odrzucają etykietę heteroseksualności, albo opisu, który dla nich jest obcy. Dlatego szukają innego miejsca dla swojego seksualno-romantycznego kontinuum, w którym czują się bardziej komfortowo".

Badacz zwraca uwagę, że takich mężczyzn może być więcej niż gejów i biseksualistów łącznie. I że zwłaszcza młodsze pokolenia bardziej otwierają się na seksualną płynność, ale z drugiej strony homoerotyczne tendencje u mężczyzn są wciąż źle widziane. Dlatego tworzą sobie nowe etykiety - Queer.pl

Republikański członek legislatury w Ohio, Wes Goodman zrezygnował z pełnionej funkcji po tym, jak przyłapano go na seksie z innym mężczyzną. Do zdarzenia doszło w jego służbowym biurze, ale największe kontrowersje wzbudził fakt, że zatwardziały przeciwnik środowisk LGBT okazał się gejem. To nie pierwszy przypadek, kiedy silnie akcentowana homofobia idzie w parze ze skrywanym homoseksualizmem.

Przykładny mąż, gorliwy katolik i zdeklarowany konserwatysta – taką opinią Wes Goodman cieszył się od początku swojej kariery politycznej. Już w czasie kampanii wyborczej podkreślał ogromne przywiązanie do „tradycyjnych wartości rodzinnych”, sprzeciwiał się zwiększeniu praw równościowych dla środowisk LGBT.

Historia Wesa Goodmana nie jest jednak odosobnionym przypadkiem miedzy innymi. Frazier Glenn Miller, były szef skrajnie rasistowskiego i homofobicznego Ku Klux Klanu, który zamordował w Kansas trzy osoby przed Centrum Społeczności Żydowskiej w Kansas City, w latach 80. został przyłapany na uprawianiu seksu z czarnoskórym mężczyzną.

Glenn Murphy Jr., przewodniczący Młodych Republikanów z USA i zawzięty przeciwnik małżeństw jednopłciowych został oskarżony o molestowanie innego mężczyzny. (...) -Newsweek.

Nowe dowody Wes Goodman, ofiary prawie zawsze byli to działacze polityczni, którzy po prostu mieli wspólnych znajomych z Goodmanem. Następnie eskalował rozmowę, często wysyłając kilka wiadomości dziennie. W końcu rozmowa minie krótką rozmowę, a Goodman zacznie wysyłać sugestywne wiadomości. Wiele osób opisuje jego dziwny człowiek wysyłał nagie zdjęcia. (Toweleroad)

Katolickie media w Polsce ciąg dalszy podsycają kłamstwa i oszczerstwa wmawiają bzdury. Wmawiają ich "badania naukowe" na temat homoseksualizmu. Że wyleczyło się 3,5 tys. osób z homoseksualizmu. Badania ich jak zawsze wychodzą kłamstwa jak pewnego "profesora katolika" który wmawiał że dzieci rodzin homoseksualne są złe, oskarżał pedofilami nas. Wyszło brak rzetelności i etyki, teraz następne pseudo badania.

Większość szanowane instytucje psychologiczne mówią wyraźnie homoseksualizm nie jest chorobą, a nie skrajne chrześcijańsko prawicowe grupy wmawiają jest chorobą. Leczenie homoseksualizmu jest jak pedofilia jest złym dotykiem, boli przez całe życie, wiele osób zginęło przez homofobie. Osoby które wmawiają homoseksualizm jest chorobą są szarlatanami.

Anglia: Mężczyzna został skazany na dwa lata więzienia za rozbicie szklanki na twarzy geja w Londynie w ataku homofobicznym, tylko zaatakował po para gejów trzymali się za ręce.

Już w grudniu 2017 roku internetowa platforma ShowMax rusza z polską edycją show "Saturday Night Live". Prowadzącym pierwszego odcinka nowego programu będzie Piotr Adamczyk. W kolejnych odcinkach zobaczymy m.in. Roberta Biedronia.

Kambodżańskie Centrum Praw Człowieka (CCHR) opublikowało przełomowy raport zatytułowany: Tęczowe rodziny Kambodży: małżeństwo, adopcja i prawa do uznawania płci.

W rozmowach z ponad 122 parami, byłymi parami, lokalnymi władzami i przedstawicielami Rządu Kambodży, odkryli informacje, o których nigdy wcześniej nie informowano.

Podczas gdy równość małżeńska nie jest jeszcze legalna w Kambodży, mimo wiele osób tej samej płci są uznane przez władze lokalne. Pary otrzymały "księgi rodzinne" wydane przez władze gminy.

Niektóre z najbardziej niepokojących rewelacji w badaniu obejmują fakt, że większość z tęczowych par nie rozumie swoich praw. (...) - GayStarNews.

W Słupsku mówią, że zarządzanie miastem męczy Roberta Biedronia. Dlatego oddał je współpracownikom, a sam jeździ po świecie. W ciągu trzech lat w delegacjach spędził aż siedem miesięcy - Newsweek.

Wielu radość że w Zimbabwe Robert Mugabe podał się dymisji, ale czy coś się zmieni wobec praw człowieka jak np osób LGBT. Emmerson Mnangagwa, który ma być nowy przewódce tego kraju, jest taki samo homofob jak Mugabe. Jeszcze w 2016 r. Mnangagwa odegrał wiodącą rolę w odrzucaniu praw osób homoseksualnych z ONZ.

W wywiadzie dla The Herald Mnangagwa powiedział, "W odniesieniu do obszarów, które uważam za niemożliwe do zaakceptowania, to kwestie homoseksualności, które są niezgodne z prawem w Zimbabwe".

Zimbabwe jest najbiedniejszy kraj, kraj który jest zniszczony korupcją, nienawiścią, wzrasta zarażenie HIV, coraz więcej nastolatek są w ciąży. Odbudować ten kraj, nie jest łatwo miedzy innymi zaczęli niszczyć kto biały chrześcijanin kolonialista.

Marek Borkowski sam siebie przedstawia jako najbardziej aktywnego radnego w stolicy pod względem liczby zgłoszonych zapytań, interpelacji i podjętych interwencji. O jego najnowszej interpelacji zaczyna się robić głośno jeszcze zanim trafiła ona do adresata. Radny PiS pyta w niej burmistrza warszawskiej dzielnicy Praga Południe o kwestię "homoseksualnej prostytucji w Parku Skaryszewskim" - Na Temat.

Prawicowe media wykorzystują śmierć dziecka w rodzinie gejowskiej, to ataków na rodziny homoseksualne. Coraz więcej par jednopłciowych adoptuje dzieci się niż kiedykolwiek wcześniej w Wielkiej Brytanii.

Nowe dane pokazuje, że jedno na siedem adoptowanych dzieci w zeszłym roku zostało przyjęte przez parę jednopłciową. Wilsons, prywatna kancelaria prawna, która przeanalizowała dane liczbowe, twierdzi, liczba homoseksualnych par ubiegających się o adopcję dzieci wzrosła z 510 w latach 2013-2014 do 586 w ubiegłym roku.

Podczas gdy większość ludzi z zadowoleniem przyjmuje wzrost liczby homoseksualnych rodziców, ale The Times of London wykorzystuje te dane do dyskusji na temat mordercy geja. W artykule na temat danych w gazecie opisano przypadek Matthew Scully-Hicksa, geja, który zabił córkę. (PinkNews)

Po prostu paranoja mediów prawicowy kiedy zabije hetero to nie ma problemu, a osoba homoseksualna to wielka afera, chcą zakazywać adopcji dzieci adopcję homoseksualnym osobom.

Podobnie w Polsce, krzyczy się na tęczowe rodziny jakie to złe ale nie widzą problemu u siebie jak ostatnio w szpitalu w Malborku, pijana matka rodzi dziecko czy 3,5-letni chłopiec z Grudziądza który został zakatowany na śmierć, albo dzieci był torturowane, wszyscy wiedzą przemoc w rodzinach hetero milczą mówią jest ok, ale kiedy homo to wielka gębę mają.

Molestowanie seksualne jest ostatnio bardzo nośnym tematem w świecie show-biznesu oraz mody. Pojawia się w wielu wypowiedziach znanych osób. Swoje zadanie postanowił wyrazić również projektant Stefano Gabbana. – Molestowanie seksualne to nie jest przemoc – stwierdził w wywiadzie dla brytyjskiej edycji "Vogue’a”.

Nic dziwnego, że wokół tego tematu toczy się gorąca dyskusja. Głos w sprawie zabrał ostatnio włoski projektant Stefano Gabbana. W wywiadzie dla brytyjskiej edycji "Vogue’a” zapytany o głośne ostatnio afery seksualne z udziałem największych sław Hollywood, powiedział: -To nic nowego! Luchino Visconti, wielki włoski reżyser poprosił, żeby Alain Delon i Helmut Berger poszli do łóżka. Ale posłuchaj, to ty decydujesz. Wszyscy to wiedzą. Po dwudziestu latach powiesz tylko: "Och! On dotknął mojego tyłka!”. To nie jest przemoc.

Duet Dolce i Gabbana słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi w mediach. Jeszcze dwa lata temu dość krytycznie wypowiadali się na temat małżeństw tej samej płci. "Nienaturalne rodziny" i "syntetyczne dzieci" - mówili. - Sprzeciwiamy się adopcjom dzieci przez homoseksualistów. Jest tylko jeden rodzaj tradycyjnej rodziny - podkreślali. Te słowa dotknęły m.in. Elthona Johna, który wzywał do bojkotu produktów Dolce i Gabbana. Innym razem jedna z ich kolekcji nie spodobała się opinii publicznej. Duet został oskarżony o rasizm. Plastikowe kolczyki w kształcie głowy czarnej kobiety, a także sukienki z tym samym motywem dość mocno zapadły w pamięć. Krytycy zarzucili projektantom "gloryfikowanie handlu niewolnikami i świadomy "powrót do Europy z czasów kolonializmu, gdy biały człowiek gardził innym kolorem skóry" - Wirtualna Polska.

W „Gazeta Wyborcza” wielki na dwie strony wywiad z Piaskiem. Konia z rzędem temu, kto wie, dlaczego „GW” nagle tak promuje Piaska (ledwo 2 tygodnie temu był o nim artykuł na całą stronę) – tym bardziej, że jak pamiętamy, nie wsławił się on ostatnio równościowymi poglądami, delikatnie mówiąc. (...)

Replika: obszerny wywiad z Piaskiem, w którym autorzy (Maciej Drzewicki i Grzegorz Kubicki) przemilczają kwestię huczących plotek na temat jego orientacji – szczególnie w takim kontekście, że Piasek sam, nienagabywany przez nikogo, podejmuje aluzyjnie tematykę LGBT w krytyczny sposób – jest wyrazem nierzetelności dziennikarskiej. Nie kupujemy tego kitu.

A dwa: cytowany fragment pochodzi nie z jakiegoś tam wpisu na FB, tylko od dziennikarza Piotr Grabarczyk (mamy nadzieję, że Grabari skomentuje wywiad z “GW” w swoim stylu) (...)

Nie od dziś wiadomo wśród LGBTfobów są też osoby którzy mają dzieci LGBT, tak jest w Chile. Jedne twórców anty transpłciowego autobusu, wychodzi na to ma córkę transpłciową. Organizacja LGBT w Chile ujawni osobę wspólnie osobą trans płciowej konserwatysty.

Jak może własny rodzić odrzucać swoje dziecko tylko z powodu ma inną kim jest, sprzedaje swoje dziecko religii nienawistnej.

- Absolutnie niedopuszczalne jest narażanie odbiorców, którzy nie życzą sobie widzieć tak makabrycznych widoków, aby się z nimi zapoznawać - ocenił sąd i uniewinnił mężczyznę, który zerwał plakaty, wiszące przy kościele, 200 metrów od przedszkola. (gazeta.pl)

Tolerado z Trójmieście spotkanie w ramach prac nad modelem do spraw równości dla miasta Gdańska.


Para lesbijek z Wellington, została odrzucona przez wyspiarski kurort po wygraniu wesela, w końcu spełniły swoją wymarzoną ceremonię ślubną. W styczniu Tracey Strachan i Ali McWatters zdobyli nagrodę ceremonię ślubną i przyjęcie w Edgewater Resort w Rarotonga.

Para spędzała miesiące próbując skontaktować się z ośrodkiem, aby zarezerwować termin na ślub, ale nikt nie pisał gdy w końcu powiedziano im, że jest problem z tym, że małżeństwa osób tej samej płci nie są legalne na Wyspach Cooka - coś, o czym para nie była świadoma. Ale ich marzenie ślubu spełniły na Hawaje i tam wzięli ślub.


Chorwaci konserwatyści dostali gorączki na punkcie spotu banku z LGBT akcentem.Bank w Chorwacji, Erste Banka, w swoim najnowszym spocie reklamowym pokazał gejowską parę i osobę transpłciową. Dla konserwatystów to za dużo: nawołują do bojkotu banku i usunięcia spotu.  (queer.pl)

CitizenGo kto założył miedzy innymi sama śmietanka homofobów wraz ludźmi Putina, wielu mówią kiedyś eksportem Rosji był komunizm dziś mają konserwatyzm. Wiele organizacje tak zwane pro rodzinę są sponsorowane przez Rosję.


Ksiądz James Martin, jego książka "Budowanie mostu" wzywa Kościół i katolików LGBT, żeby nawzajem mieli szacunek i zrozumienie i współczucie. Książka wywołała powszechną reakcję - pozytywną i negatywną.


Każdego roku tysiące dzieci LGBT w całej Ameryce nie mają gdzie spędzić Święta Dziękczynienia, są odrzuceni przez swoje rodziny.


France24 na temat żołnierzy transpłciowy w armii amerykańskiej ich służba jest nie pewnaCzy więźniowie transpłciowi powinni mieć możliwość wyboru gdzie odbywać karę w więzieniu według swojej płci. Rząd rozważa obecnie złagodzenie przepisów dotyczących tego, jak ludzie określają swoją płeć.Donald Trump powiedział ludziom, aby głosowali na senatora Roya Moore, który jest oskarżony o molestowanie dzieci. Obłuda prawicowców mówią inny pedofile ale swoi jest ok.Stacja CBS zwolnili dziennikarza Charlie Rose po zarzutach o niewłaściwe zachowanie seksualneNauczyciel ujawnił się że jest gejem i żyje w związku został zwolniony z szkoły religijnej


MassResistance jest to ekstremalna grupa nienawiści antyLGBTQ z Massachusetts, która wielokrotnie atakuje osoby LGBT wmawia że homoseksualiści to pedofile, czy ​​przemoc wobec osób LGBT jest ok. Mieli właśnie doroczny szczyt wyśmiewają konferencje wszedł na scenę i machał wiele komentarze wyśmiewają wygląda jak wychodzi z szafy. Jak życie wszystko możliwe jak np Wes Goodman największy krzykacz antyLGBT, a sam to pedał.


1 komentarz:

  1. Zapamiętaj psie pedale!!! Idziemy po ciebie!!! Promocja zboczenia, nie będzie akceptowania w naszym kraju!!! Tu jest katolicka Polska!!! Nie pedalska!!!

    OdpowiedzUsuń