piątek, 24 listopada 2017

Ploty: Rutina Wesley, Thomas Roberts, Lil Peep, Ellen Show, Catherine Zeta-Jones, Ligia Sprawiedliwości, Doda ...


Wyoutowała się 38-letnia aktorka Rutina Wesley, znana najbardziej z roli Tary Thornton w kultowym już chyba - pełnym wątków LGBT - serialu "Czysta krew" (Tara była najlepszą przyjaciółką głównej bohaterki - Sookie Stackhouse)

Rutina wyoutowała się, wrzucając na Insta zdjęcia z dziewczyną o imieniu Shonda oraz ogłaszając zaręczyny z nią. O Shondzie Rutina pisze: "światło mojego życia", "źródło mojej energii", "promyk słońca w moim życiu" - czyli rozumiecie - miłość, miłość... Wcześniej aktorka była w związku małżeńskim z mężczyzną, aktorem Jacobem Fishelem. (Replika)

Gejowski dramat miłosny "Call Me By Your Name" zdobył właśnie sześć (najwięcej z wszystkich filmów) nominacji do Independent Spirit Awards. Film wymienia się też we wszelkich oscarowych prognozach, więc chyba szykuje się hit.

Jest 1983 rok. Włochy. 17-letni Elio (Timothee Chalamet) spędza lato na wsi z rodzicami. Do jego taty, profesora literatury, przyjeżdża doktorant z zamiarem pisania pracy - to super przystojny Olivier (Armie Hammer). Film nakręcił Luca Guadagnino, włoski reżyser, wyoutowany gej na podstawie scenariusza innego wyoutowanego geja - Jamesa Ivory'ego (twórca m.in. "Maurycego", "Pokoju z widokiem", "Okruchów dnia", któremu w przyszłym roku stuknie 90-tka).

Ivory napisał scenariusz na podstawie powieści "Call Me By Your Name" Andre Acimana - heteryka; w książce są sceny gejowskiego seksu i mnóstwo erotycznych fantazji Elio - pisarz przysięga, że nigdy nie był w gejowskim związku a czytelnicy są zszokowani, bo idealnie oddał klimat gejowskiej inicjacji i pierwszej miłości - Replika.

Dodam Independent Spirit Awards ceremonia ostatnia film Moonlight też zdobył sześć nagród, czy "Call Me By Your Name" może powtórzyć sukces tak jak Moonlight.

Thomas Roberts, pierwszy gej, który poprowadził program informacyjny w USA na NBC Nightly News, opuszcza stację MSNBC. Pisze na Facebooku: "Jestem bardzo dumny i wdzięczny za moje doświadczenie w NBC/MSNBC. I nadchodzi dalszy nowy etap ..."

"Thomas Roberts zdecydował się opuścić stację MSNBC. On był cenionym członkiem NBC News i MSNBC od 2010 roku i jesteśmy wdzięczni za jego wkład i nagrodzony nagrodą Emmy dla działu wiadomości. Życzymy mu powodzenia w jego nowej przygodzie." (Adweek)


21-letni raper Lil Peep zmarł w zeszłym tygodniu na podejrzeniem przedawkowania narkotyków w Tucson w Arizonie. Po jego śmierci jego kamerzysta, Wiggy, przygotował krótki film hołd dla niego z ostatnich nagrań z klipów i zza kulis.


"Homo propaganda" w player+ w jej nowym spocie pojawia się para gejów i podpis "to nie jest dziwne". Zaraz grupy katolickie będą krzyczeć, jak było podczas miedzy spotu WP jak Robert Biedroń daje ślub.


Po raz pierwszy ikona muzyki Barbra Streisand pojawiła się u Ellen, DeGeneres, mówiła o swojej o nowym programie dla Netflixa "Barbra: The Music ... the Mem'ries ... the Magic!"Ellen robi niespodziankę swojej widowni udział aktora Channing Tatum


Przed El Chapo i Pablo Escobarem była Griselda Blanco. Najnowszy film Guillermo Navarro, "Matka Chrzestna", opowiada historię biseksualnej baronki narkotykowego kartelu z Medellín. Będzie się działo. Zwłaszcza, że w głównej roli - Catherine Zeta-Jones. ()queer.pl


Gejowska parodia porno Ligii Sprawiedliwości. Film nakręcony w Barcelonie zagrali Brandon Cody jako Superman, Ryan Bones jako Batman, Manuel Skye jako kamerdyner Bruce'a Wayne'a Alfred, Francois Sagat jako Aquaman, Johnny Rapid jako Flash, Colby Keller jako Green Lantern. Ale główną gwiazdą komedii jest gwiazda RuPaula Manila Luzon jako Wonder Woman. Jest też Davey Wavey.


22 listopada Doda została zatrzymana i przewieziona do Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Chodzi o sprawę przeciwko m.in. Emilowi S. i Jackowi M. We wstępnym piśmie napisano, że Dodzie zostaną postawione zarzuty.


Co jest w telefonie KaDo?Zuch Dziewuchom - Czy dobrze się znamy?Tom Daley z mężem w CambridgeMatt Dallas i Blue HamiltonTeam2Moms - Foxy i Vanessę, zabawna para lesbijekDwóch tatusiowe w San FranciscoTyler Oakley z innymi YouTuberami, pomaganie przygotować posiłki dla biednyProjektanci wnętrz PJ McKay i Thomas McKayGejowskie wakacje


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz