sobota, 11 czerwca 2011

News: Dawn Whitwell, lesbijka została wyproszona z katolickiej uczelni, Pałac Kultury tęczowy będzie?, Kaczyński i jego obsesja homoseksualizm

Dawn Whitwell, lesbijka została wyproszona z katolickiej uczelni z powodu że jest żonata z kobietą. Do następny przykład w Kanadzie na uczelnia katolicki wojna z z homoseksualizmem, ostatnio nie pozwolono innym liceum stworzyć grupę szkolną Gay-Straight Alliance.

Znowu atak Kaczyńskiego na homoseksualizm. "Za to sam z siebie stwierdził, że chce się odnieść do odrzucenia wczoraj przez Sejm poprawki Senatu do ustawy o wspieraniu rodziny i pieczy zastępczej, która m.in. zakazywała homoseksualistom pełnienia funkcji rodziców zastępczych i prowadzenia rodzinnych domów dziecka.

- Od tej chwili odpowiedzialność za każdą krzywdę, które spotka dziecko oddane homoseksualistom, spoczywa na PO, PSL i SLD. To jest skutek tego, co wczoraj uczyniono. Niebezpieczeństwo, że tego rodzaju krzywdy mogą mieć miejsce niewątpliwie istnieje. Można było temu zapobiec. Nie uczyniono tego - mówił Kaczyński."

Kaczyński potrzeba dobry psychiatra on ma obsesję na punkcie homoseksualizmu, tak atakuje homoseksualistów jak sam coś chcę ukryć swój homoseksualizm, jak historia pokazuje że najwięksi homofoby okazały się homoseksualistami. Jeszcze wmawia że jest problem wolnością słowa, sam chcę zakazywać na temat homoseksualizmu rozmowę, PIS bloguje żywą bibliotekę za geja, Kaczyński sam ma problem wolnością słowa, wolność słowa dla niego do on ma prawo mówić ale inni do zakneblować.

Onet.pl: 2 czerwca 2011 r. Ambasador RP na Słowacji podpisał się pod oświadczeniem popierającym pochód środowisk lesbijskich, gejowskich, biseksualnych i transseksualnych zorganizowanym w Bratysławie. Według dwóch posłów PiS - Kazimierza Ujazdowskiego i Jarosława Sellina jest to akt ingerencji w wewnętrzne stosunki zaprzyjaźnionego z Polską sąsiedniego państwa.

Posłowie żądają od szefa MON 'podjęcia działań, które zapobiegną promowaniu przez polską dyplomację postaw sprzecznych z etycznymi podstawami cywilizacji i z wartościami Konstytucji RP oraz wystosowania oficjalnych przeprosin skierowanych do władz Słowacji z powodu bezprecedensowej, skandalicznej ingerencji ambasadora polskiego w Bratysławie Andrzeja Krawczyka w wewnętrzne sprawy tego państwa'.

'Naszym zdaniem był to akt ingerencji w wewnętrzne stosunki zaprzyjaźnionego z Polską, sąsiedniego państwa. Nie mniej oburzający jest fakt, że deklaracja złożona przez ambasadora Andrzeja Krawczyka jest sprzeczna z zasadami Konstytucji RP określającymi małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny oraz konstytucyjnymi prawami dziecka i rodziny' - podkreślili politycy w liście skierowanym do Radosława Sikorskiego.

I znowu PIS i homoseksualizm, ambasadorzy krajów taki jak Stanów Zjednoczony czy Wielkiej Brytanii idą inny krajach w parada jest ok ale nasz ambasador robrze społeczność LGBT to już huczy.

gazeta.pl: Pałac Kultury i Nauki podświetlony na tęczowo jako znak solidarności z uczestnikami Parady Równości? - Nie mamy z tym problemu - odpowiadają władze tej miejskiej spółki

Tegoroczna Parada Równości rozpocznie się w sobotę o godz. 13 przed Sejmem. Przejdzie Al. Ujazdowskimi, Piękną, Kruczą, Al. Jerozolimskimi i Marszałkowską do pl. Bankowego. Tam czekać będzie Miasteczko Równości, czyli namioty różnych klubów i stowarzyszeń (będzie otwarte do godz. 19).

O iluminowanie z tej okazji PKiN na tęczowo upomniał się Sebastian Wierzbicki, wiceszef Rady Warszawy z ramienia SLD. 'Parada będzie wyrazem sprzeciwu wobec homofobii i dyskryminacji mniejszości - nie tylko seksualnych - pokazując jednocześnie, że Warszawa przestała być obyczajowym zaściankiem' - czytamy w jego piśmie do Ewy Kaweckiej, prezes PKiN.

- Równościowa iluminacja pokazałaby Europie, że stolica Polski to miasto tolerancji, wolności i równości - precyzuje Wierzbicki.

To kolejne podejście jego partii w tej sprawie do samorządu zdominowanego przez Platformę Obywatelską. Dotąd SLD notowała jedynie porażki. Wierzbicki, zanim napisał list do prezes PKiN, o równościową dekorację gmachów samorządowych prosił prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz. Na odpowiedź czeka od kwietnia. Nie powiodła się też misja sześciu SLD-owskich wiceburmistrzów, którzy po naradzie w partyjnej siedzibie przy Rozbrat mieli przekonać do wywieszenia flag rządzących dzielnicami polityków PO. Ekipa Gronkiewicz-Waltz twierdzi jednak, że prawo zakazuje przystrajania okolicznościowymi sztandarami gmachów publicznych.

Wyjątkiem okazał się PKiN, który ostatnio świecił się na różowo dla promującej swoją płytę Dody, zaś na zielono - gdy kończyła nadawanie stacja TVN Warszawa. - Tęczowa iluminacja też jest możliwa - mówi Andrzej Siezieniewski, wiceprezes PKiN. Tłumaczy, że z powodów technicznych kolory równościowej flagi będą przechodzić jeden w drugi. - Budynek może się nimi mienić - precyzuje.

I obiecuje, że szczegółami zajmą się, gdy tylko dotrze do nich oficjalne pismo Sebastiana Wierzbickiego. Wprawdzie lider SLD wysłał je wczoraj rano z XX piętra PKiN (tu ma siedzibę Rada Warszawy), ale list utknął między kondygnacjami. Do popołudnia zarząd Pałacu, który pracuje na XVI piętrze, go nie dostał. - Nie mam problemu z iluminowaniem Pałacu na tęczowo w dniu parady - zapewnia wiceprezes Siezieniewski. - Także finansowego. W przeciwieństwie do Dody, która zapłaciła za oświetlenie, teraz o usługę występuje przedstawiciel Rady Warszawy, która podobnie jak Pałac mieści się w strukturze samorządowej.

Sebastian Wierzbicki: - To ważna deklaracja. Cieszę się i gratuluję odwagi.

Paradę miał kończyć koncert plenerowy, ale Klub Sportowy 'Skra', od którego organizatorzy zamierzali wynająć teren, wycofał się w ostatniej chwili. W mailach do rzeczniczki parady Jej Perfekcyjności władze klubu zaznaczały, że z ratusza otrzymały 'jednoznaczną sugestię', że wyrażenie zgody może 'bardzo negatywnie wpłynąć' na relacje klubu z miastem. Tradycyjnie Hanna Gronkiewicz-Waltz odmówiła też objęcia parady patronatem honorowym, a jej pełnomocniczka ds. równego traktowania Karolina Malczyk-Rokicińska jak co roku tłumaczyła, że miasto nie udziela patronatów manifestacjom. Mimo wszystko w mieście będzie wiele imprez związanych z paradą: występy drag queens, pokazy filmów, a nawet nabożeństwo ekumeniczne (program: www.paradarownosci.eu). Przez całą noc będzie kursował bezpłatny paradobus z ochroną w środku, którym wszyscy chętni będą mogli przemieszczać się między klubami LGBT: Toro, Galerią, Café Almond itp.

Postulaty tegorocznej Parady Równości to m.in.: związki partnerskie, poszerzenie przepisu kodeksu karnego o mowie nienawiści o kwestie tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, wprowadzenie uregulowań prawnych ułatwiających proces medycznego i prawnego potwierdzenia płci osobom transseksualnym, a także nowelizacja ustawy o ochronie praw zwierząt.

Trzecia część Anderson Cooper na temat leczenia "zniewieściały chłopców":

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz