poniedziałek, 4 grudnia 2017

Tydzień w telewizji: Gogglebox, Mistrzowie remontu, Urodzie na ratunek, Chirurdzy, Na tropie randkowego mordercy ...


Od poniedziałku do piątku: E! News o 22:00 na E! Entertainment. Moda na sukces o 19:30 na Nowa TV. Współczesna rodzina o 21:00 na Fox Comedy HD, po 4 odcinkach. Teoria wielkiego podrywu 2x 22:00 na Comedy Central. Barwy szczęścia, o 20:05 na TVP 2. Siostra Jackie, od wtorku po dwa odcinki o 19:05 na HBO 3. Gotowe na wszystko o 15:55 TVN 7. Hotel Babylon o 20:15 na BBC HD.

Mistrzowie remontu o 02:00 na TLC. Bohaterami „Mistrzów remontu” są architekci wnętrz Nate Berkus i Jeremiah Brent. Prowadzący odwiedzają właścicieli domów, którzy zdecydowali się na remont, ale przekroczyli zaplanowany budżet. Pomogą im dokończyć prace remontowe i pokażą, jak zmniejszyć koszty.Poniedziałek: The Walking Dead 8, odc. 7 o 22:00 na FOX. Gogglebox. Przed telewizorem o 22:35 na TTV.


Pół żartem, pół serio, odc. 1 o 22:00 na TTV


Wtorek: Królowe życia 2, odc. 4 o 21:00 na TTV. George Michael: Freedom o 13:50 na CANAL+


Środa: Przed telewizorem o 23:15 na TTV. Grey's Anatomy: Chirurdzy 14, odc. 3 i 4 o 21:05 na FOX.

Urodzie na ratunek, odc. 3 o 22:30 na TLC. Historie ludzi, którzy chcieli uatrakcyjnić swój wygląd zewnętrzny, lecz efekt końcowy okazał się przerażający. W niecodziennym salonie piękności dziesiątka młodych, ale doświadczonych fryzjerów, kosmetologów i dietetyków udzieli im pomocy. Bohaterowie programu padli ofiarą nieudolnych zabiegów, terapii i kuracji. Skutki niektórych z nich są szokujące, inne nawet zabawne, ale tylko dla osoby postronnej. Widzowie zobaczą, czy ekspertom uda się pomóc ofiarom kosmetycznych fuszerek.


Happy, Texas o 11:15 na CBS Europa. Z konwoju więźniów uciekają trzej skazańcy. Dwóch z nich: złodziej samochodów Wayne Wayne Wayne Jr. (Steve Zahn) i oszust Harry Sawyer (Jeremy Northam), kradnie furgonetkę należącą do homoseksualistów, Davida i Steve'a. Uciekając przed pogonią, trafiają do miasteczka Happy w Teksasie. Ku swojemu zaskoczeniu zostają serdecznie powitani przez jego władze i mieszkańców. Okazuje się, że właściciele skradzionego samochodu są organizatorami występów artystycznych, a jeden z nich mieli poprowadzić w Happy. Wzięci za owych specjalistów zbiegowie nie prostują pomyłki. Od tej pory udają zakochanych w sobie gejów z branży rozrywkowej. Zgodnie z umową mają także nauczyć grupę miejscowych dziewczynek tańca i śpiewu. Niejako przy okazji oszuści chcą zrobić jeszcze skok na tutejszy bank, którego właścicielką jest młoda i ładna Joe (Ally Walker). Kłopot w tym, że Wayne jako David bardzo przejmuje się swoją nową rolą i zaprzyjaźnia się ze swymi podopiecznymi. Z kolei podający się za Steve'a Harry zakochuje się w Joe i nie zmierza jej okradać.


Czwartek: Operacje plastyczne do poprawki, o 22:30 na TLC.


Piątek: Królowe życia 2, odc. 5 o 22:00 na TTV. Tatuaż do poprawki: wakacje, odc. 5 o 21:30 na TLC. SMILF, odc. 3 o 21:00 na HBO 3.

Szef jak szpieg USA 7, o 09:00 i 18:20 na BBC Brit. Ashley i Brandon to bracia bliźniacy, współwłaściciele lokali gastronomicznych Hamburger Mary's jako szeregowi pracownicy poznają realia pracy w swoim przedsiębiorstwie. Lokale są znane wśród osób LGBT występują osoby LGBT jak drag queen. Bracia kiedyś byli ofiarami w szkole, poniżano ich obelgami takimi jak że są "pedałami", przed założeniem Hamburger Mary's, byli właścicielami baru dla gejów.

fragment


Randka w ciemno, odc. 8 o 22:00 na Lifetime


Na tropie randkowego mordercy o 23:00 na CBS Reality. Dokument przedstawia sprawę londyńskiego seryjnego mordercy, który w latach 2014-2015 zamordował czterech mężczyzn. Sprawca wynajdywał swoje ofiary poprzez aplikację do randkowania dla gejów, po czym zabijał je, podając śmiertelną dawkę środka uspokajającego. Film ukazuje poczynania zabójcy od momentu, w którym poznawał on swe ofiary online do chwili, w której został w końcu schwytany. W retrospekcji pomagają zeznania biegłych sądowych oraz najważniejszych świadków. Produkcja porusza także kwestie niebezpieczeństwa z jakim wiąże się randkowanie w sieci.Ghana - piekło niepełnosprawnych o 20:30 na TVN Style. W Ghanie uważa się, że kalectwo u dzieci jest skutkiem działań złego ducha. Osoby niepełnosprawne są często zmuszone żyć na ulicy. Zdarza się, że trafiają do obozów, w których mają zostać uzdrowione. Dziennikarka Sophie Morgan próbuje odkryć, dlaczego w tym afrykańskim państwie niepełnosprawni są traktowani jak przeklęci. Reporterka usiłuje też znaleźć sposób na to, by rytualne morderstwa chorych dzieci zostały zakazane.Sobota: Gogglebox. Przed telewizorem o 22:45 na TTV. Dzidzitata, 5x od 16:00 na Comedy Central Family. Izba przyjęć o 18:00 Discovery na Life. Grey's Anatomy: Chirurdzy 14, odc. 4 o 22:00 na FOX. Królowe życia 2, odc 5 o 23:30 na TTV. Na tropie randkowego mordercy o 00:00 na CBS Reality.

Mistrzowie remontu o 16:00 na Discovery Life


Niedziela: Z kamerą u Kardashianów o 20:00 na E! Entertainment. Dzidzitata 5x od 16:00 na Comedy Central Family. Ekipa z Newcastle 15, odc. 3 o 22:00 na MTV Polska. Moje wielkie greckie wesele 2 o 21:30 na CANAL+ Film.

W roli głównej: Robert Biedroń, o 01:00 na TVN Style.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz