niedziela, 24 grudnia 2017

Klip muzyczny Gay Christmas - Tom Goss


Dla zbyt wielu osób LGBTQ Boże Narodzenie nie jest radosnym czasem. Zostają zmuszeni do milczenia przez swoje rodziny, które nie akceptują ich, nie chcą ich przyjąć i partnerów/partnerki, skazują na ostracyzm, a nawet spędzają święta sami.

Tom Goss, zainspirowany swoimi doświadczeniami, by nie wracać do domu na święta i pięć osób w klipie, czują się wyobcowani w tym czasie, ale które ostatecznie odnajdują w sobie siłę, odnajdują w sobie własną rodzinę. Spędzają świąteczny czas wspólnie.

Goss piszę: "Zbyt wielu z nas musiało nauczyć się że są mniej akceptowani wśród rodziny, jeśli chodzi o pełne przyjęcie nas za to, kim jesteśmy. Od czasów wyborów stało się jeszcze gorzej, ze względu na poczucie zdrady, które odczuliśmy, gdy dowiedzieliśmy się, jak głosowali nasza rodzina i przyjaciele."

Podobnie w Polsce wielu nas LGBT, odczuwają samotność w tym dniu, odrzucenie, osamotnieni. Nasze rodziny w Polsce tak samo mają problem co amerykańskie wielu naszych rodzin wiele jest podzieleni, politycznie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz