niedziela, 17 grudnia 2017

Andrzej Piaseczny znów kontrowersje złote myśli "jestem hetero"


Andrzej Piaseczny znów kontrowersje robi "jestem hetero" w porannym programie Dzień Dobry TVN, powiedział "Jakoś mało ludzi widzę na ulicy, którzy krzyczą Jestem hetero, jestem hetero! Więc dlaczego zmusza się wręcz ludzi do tego, by pokazywali siebie przez swoją seksualność?"

Człowiek naprawdę wmawia takie bzdury wmawia hetero się nie afiszują, czy on jest ślepy wcale nie widać jak hetero trzymają za ręce, całują się, biorą śluby. Cały czas słuchać mówią to mój mąż, moja żona.

Jeszcze wmawia "droga do akceptacji nie prowadzi przez rewolucję" poważnie gdyby nie drag queen rzucała kamienie w policjantów przed klubem Stonewall. Do dziś nadal homoseksualizm byłby nielegalny, dzięki temu osoby homoseksualne wyszły na ulice walczyli jest wiele praw LGBT.

Cóż on jest żałosny nie tylko w Polsce wielu zagranicą też jak np Kevin Spacey czy Caitlyn Jenner, a nawet był kiedyś taki piosenkarz który wmawiał wszystkim jest hetero i pozywał wszystkich udowadniać że jest hetero, jeszcze miał polskie korzenie kto jest nim oczywiście Liberace. Zamiast Piasek wygadywać głupoty może lepiej pójdzie do "normalnego psychologa", a nie to katolickiego. Zaakceptuj się wreszcie, po widać homofobia go zjada od wewnątrz.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz