czwartek, 14 grudnia 2017

Ploty: Kieron Richardson, Sense8, Gianni Versace, Robert Biedroń, Ellen DeGeneres, Michał Piróg ...


Hollyoaks aktor Kieron Richardson i jego mąż z bliźniakami, wywiadzie OK. "Nie dajemy dzieci do łóżeczka po określonej stronie łóżka. Zamieniamy je każdej nocy, żeby dziecko nie przyzwyczaiło się do jakiegoś tatusia". Aktor ujawnił także plany chciałby powiększyć rodzinę. "Zdecydowanie chcielibyśmy mieć co najmniej jeszcze jedno dziecko", powiedział. (GayStarNews)

Biseksualny raper Lil Peep zmarł na skutek toksycznego przedawkowania leków na receptę, mimo to przedwczesna śmierć młodego rapera została uznana za przypadkową.

Lekarz orzecznik twierdzi, że przyczyną zgonu było działanie leków przeciwbólowych fentanylu. Alprazolam lekarstwo na niepokój był częścią toksycznej mieszanki. Jednak śmierć została potwierdzona jako przypadkowa. (GayStarNews)

Pierwszy odcinek nowej serii Ryana Murphy'ego na temat "Zabójstwo Gianniego Versace: American Crime Story" miało premierę dla publiczności na początku tego tygodnia. Ricky Martin który gra partnera Versace rozmawiał z Antonio D'Amico, który żył 15 lat z Versace.

Darren Criss zagra mordercę Andrewa Cunanana, który zabił czterech mężczyzn, zanim zabił Gianniego Versace. Cunanan był bardzo inteligentny socjopatę narcyza ale zmagał się bycia gejem.

Serial bardziej chodzi o politykę, bycie gejem w latach 90, rodzice dwóch ofiar Cunanana nawet nie wiedzieli że ich synowie są gejami, serial pokaże nie tylko morderstwo, ale też walka ze sobą, homofobię.

Policja szczególnie nie martwiła się Cunananem, po zabijał tylko homoseksualistów i nie był zagrożeniem dla społeczeństwa. (The Daily Beast)


Netflix opublikował pierwsze zdjęcia Sense8 kulisy ostatniego finałowego dwóch godzinnego zakończenia serialu


Robert Biedroń i Anja Rubik. "Połączył ich seks"! w programie Dzień Dobry TVNEllen DeGeneres i Portia de Rossi musiały ewakuować się z domu w Kalifornii pod groźbą pożaru. Sytuacja pożarów w Kalifornii nie wykazuje oznak poprawy. Prawie 100 000 osób zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów, jest to najgorszych pożarów w historii Kalifornii.Hotel "Jak w domu" Michał Piróg w SNL PolskaRodrigo Alves który nazywają go ludzkim Kenem podróż do Indii oraz mówi chce dalsze operację plastyczne


Piotr Czaykowski: "Muzyka w tańcu kompletnie mi nie przeszkadza" w Azji ExpressSyn Jimmy'ego Kimmela, niespełna 7-miesięczny Billy, przeszedł właśnie drugą już operację serca. W związku z tym komik zrezygnował z prowadzenia swojego programu Jimmy Kimmel Live!, żeby poświęcić się opiece nad synkiem.

Nie było mnie tydzień temu, ponieważ ten gość miał operację serca. Na szczęście dla nas, wszystko jest w porządku. Być może zrobił kupę, ale ma się dobrze - mówił wzruszony, ale i uśmiechnięty Kimmel. (plotek.pl)1 komentarz:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń