piątek, 1 grudnia 2017

Ploty: Russell Tovey, Wentworth Miller, Barbie, Quinceanera, Miss USA, Andrzej Piaseczny, Matt Lauer ...


Queer fani komiksów nie mogli się doczekać serialu "The Flash", w tym tygodniu. Nie tylko poznaliśmy nowego homoseksualnego bohatera, Raya (gra Russell Tovey), ale też całuje z kapitanem Cold (gra Wentworth Miller).

Aktorka Angela Lansbury opowiada o swoim małżeństwie z Richardem Cromwellem, nie miała pojęcia że on jest gejem.

Film Call Me By Your Name wygrywa główną nagrodę podczas Gotham Awards, dodatkowo jedna scena intymna z udziałem Armie Hammer została cyfrowo edytowana.

Piosenkarz Steve Grand, wyznał o swojej miłości do akcesoriów skórzany - "Wielu z was komentowało mój strój w skórze na początku filmu klipu Walking". Wyznał już w wieku 20 lat kupił sobie skórzane ubranie.

Blond, niebieskooka, o perfekcyjnej figurze - taką lalkę Barbie zna cały świat. Ta ikona kultury masowej przechodzi teraz przeobrażenie i staje się także ambasadorką różnych form miłości.

Najnowszy model nosi koszulkę z napisem „Love Wins” (Miłość wygrywa), który jest wyrazem poparcia dla równouprawnienia związków jednopłciowych. Ta miniaturowa wersja koszulki powstała we współpracy z blogerką modową Aimee Song, która w 2016 r uznana została przez magazyn „Forbes” za jedną z 30 najbardziej wpływowych osób poniżej trzydziestego roku życia.

Orginalna koszulka powstała jako wyraz poparcia dla środowiska LGBT, które walczy o prawa wszystkich odmiennych niż heteroseksualne związków. Blogerka Aimee Song przekazuje pięćdziesiąt procent dochodu ze sprzedaży koszulki na organizacje użyteczności publicznej. (Deutsche Well)

Zoey jest transseksualną dziewczyną. Ona dedykuje swoją quinceanerę - do swoich trans-matek chrzestnych, które nigdy nie doświadczyły takiej uroczystości jak ona.

Dokument składa się z czterech krótkich filmów emitowanych na amerykańskim HBO. Jeden odcinek opowiada o Zoey, meksykańsko-amerykańskiej dziewczynie, która świętuje swoje urodziny w południowym części Los Angeles z pomocą starszych kobiet trans.

Dokument jest produkowany przez weterana przemysłu muzycznego Tommy'ego Mottola i jest reżyserowany przez zwycięzcę Emmy Matthewa O'Neilla i meksykańską Grammy, piosenkarkę Thalię Sodi.

"Też opowieść o deportacji lub akceptacji zmiany płci, jak w przypadku Zoey" - wyjaśnia Sodi. "Urodziła się mężczyzną i jesteśmy świadkami wsparcia i bezwarunkowej miłości jej trans matek [matek chrzestnych], które nigdy nie miały swoje quinceañera". (NewNowNext)


Dan ma 49 lat. Przez lata siedział w szafie i spotykał się z kobietami. Teraz, kiedy jest ujawnionym gejem, dowiedział się, że ma córkę. W programie TLC "Long Lost Family" 49-letni Dan dowiedział się, że ma córkę, Kendrę. Program opowiada historię rodzin, które z różnych powodów nie mogły być razem.

Przez lata Dan domyślał się, że może być gejem, ale nigdy nie był z mężczyzną. Kiedy miał 19 lat był w związku z matką Kendry. Przespali się ze sobą, ale o tym, że kobieta zaszła w ciążę, Dan dowiedział się dopiero wiele lat później. Od 11 lat jest w stałym związku, ale żałuje, że mu o niczym nie powiedziała. "O niczym nie wiedziałem, gdybym wiedział zrobiłbym wszystko, by jej pomóc. Ale to była jej decyzja" - słyszymy w spocie zapowiadającym odcinek. (queer.pl)Armie Hammer i Timothee Chalamet, gościli w programie Ellen DeGeneres, rozmawiali o filmie "Call Me by Your Name"Stanowe eliminacje do wyborów Miss USA zorganizowane w Brunsville w Minnesocie przyciągnęły uwagę internautów i mediów głównie za sprawę jednej uczestniczki - uroczej Mikayli Holgren, pierwszej kandydatki z zespołem Downa w historii tego konkursu. 22-latka otrzymała tytuł "Spirit of Miss USA" oraz nagrodę organizatorów.

- Mikayla jest pionierką - przyznał w rozmowie z FOX9 Denise Wallace, współorganizator wyborów Miss Minnesota. Jak dodaje, każdy, kto spędzi z nią choćby pięć minut, widzi, jak pozytywną jest osobą. (TVN24)

Ale dodam jeszcze też pojawiły się muzułmanka Halima Aden w tradycyjnej chuście. "Można być bardzo wierzącym gejem i kochać Boga" - Andrzej Piaseczny


Matt Lauer, współgospodarz porannego programu „Today” w stacji NBC News został zwolniony z pracy po oskarżeniach o molestowanie ze strony koleżanek z pracy. Lauer jest kolejnym popularnym dziennikarzem telewizyjnym w USA wyrzuconym na podstawie posądzeń na tle seksualnym. (Wirtualne Media)

Prawicowy dziennikarz Geraldo Rivera, bronił Matta Lauera że molestował kobiety, później przeprosił Rivera. Aktorka Bette Midler przypominała wywiad z 1991 roku, opowiadała Barbarze Walters, jak Rivera wepchnął ją do łazienki i molestował.


Pamela Anderson otwiera swojej traumie jako ofiarę przemocy seksualnej w dzieciństwieThe Riveras program najmłodsi obsada Jenni Rivera, Juan Angel, otwarcie o swoim życiu miłosnym, opowiada o swoim nowym związku. Johnny Lopez, wyznaje jest biseksualny. Oboje są dziećmi piosenkarki Jenni Rivera, która zginęła w katastrofie lotniczej w 2012 roku.


Zwiastun programu Channel4 być osobą homoseksualną jako nastolatkiem opowiadają swoje doświadczenia bycia sobą.Włoski program Uomini e Donne, program randkowy odcinek wybór Alexa Migliorini jako partnera Alessandro D'Amico. Osoby w programie szukają swoi połówek.


To wielka noc Lewisa, kiedy zostaje przed debiutem bycia drag queen


Krystalicznie czysta woda. Dobra widoczność na odległości do ponad 100 metrów. W Islandii jest do odkrycia jeszcze wiele tajemniczych zakątków.Niemiecki projektant Julian Lechner wpadł na dość nietypowy pomysł, filiżanka do kawy z fusówBrak komentarzy:

Prześlij komentarz