środa, 26 października 2016

Dzień z Susan Flannery


Fot: CBS
Susan Flannery amerykańska aktorka, znana najbardziej roli z opery mydlanej Mody na sukces jako Stephanie. W życiu jest lesbijką, ma córkę. Jest laureatką Złotego Globu, czterokrotna laureatka nagrody Emmy dla najlepszej amerykańskiej aktorki serialowej.

Susan Flannery W telewizji zadebiutowała rolą Molly w filmie 'Guns of Diablo'. Susan została odkryta przez Irwina Allena który powierzył jej rolę Laury Hotton w serialu 'Dni naszego życia' (Voyage to the Bottom of the Sea). Za rolę sekretarki Lorrie w filmie 'Płonący wieżowiec' (debiut kinowy) została uhonorowana Złotym Globem dla najbardziej obiecującej aktorki. W późniejszych latach występowała m.in w komedii 'Gumball Rally, The', filmach telewizyjnych 'Anatomy of a Seduction' i 'Amatorki' oraz w serialu 'Dallas'. Wystąpiła też gościnie w serialu ABC "Hope i Faith". Największą popularność przyniosła jej rola nieobliczalnej Stephanie Forrester w operze mydlanej 'Moda na sukces' w której to występowała od ponad 20 lat.

Susan w Modzie na sukces umiera, obecnie doszedł odcinek do Polski, a w USA kilka lat już jej nie ma w Modzie na sukces. W październiku 2012, dr Lewis informuje Stephanie, że jej rak powrócił z większą siłą – Stephanie umrze. Stephanie postanawia napisać dla każdego z osobna zaproszenie na przyjęcie, które urządza dla niej Eric. Chce również spędzić z każdym trochę czasu. Zaproszenia wręcza Pameli, Brooke, Thorne'owi, Donnie, Steffy i Taylor. Z każdym z nich wspomina chwile z przeszłości. Na przyjęciu, Stephanie żegna się z bliskimi, a następnie wyjeżdża z Erikiem do Big Bear. Tam, kobieta prosi męża, by zadzwonił po Brooke. Ostatnie chwile swojego życia, Stephanie spędza ze swoją byłą rywalką. Stephanie umiera w ramionach Brooke. Jej ciało zostaje skremowane. Po śmierci dowiadujemy się również, że Stephanie zmienia swoja ostatnią wolę co do swoich ostatnią wolę co do swoich udziałów. Nie zostają one przekazane Thomasowi. Stephanie oddaje je Ericowi.

Susan Flannery była na scenie 31 lat w CBS Television City. Przez prawie 26 lat, ta charakterystyczna aktorka odegrała rolę rodziny Forrester jako Stephanie Forrester. Aktorzy i pracownicy studia CBS żegnają z nią organizują pożegnalną niespodziankę.


Odcinki całe na Player.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz