poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wiadomości LGBT z ostatniego tygodnia


Fot. Edyta Baker, Marcin Rodzinka
"Jego Ekscelencja Stephen de Boer, Ambasador Kanady w Polsce, nasz Przyjaciel i Sojusznik, kończy swoją misję w naszym kraju. Na pożegnalnego grilla z tej okazji zaprosił nas Jego Ekscelencja Gerard Keown, Ambasador Irlandii w Polsce. W warszawskiej rezydencji Ambasady Irlandii żegnaliśmy Stephena de Boera w towarzystwie przedstawicieli ambasad Nowej Zelandii i Stanów Zjednoczonych oraz aktywistów organizacji LGBT. FundacjęTrans-Fuzja reprezentowały; prezes zarządu Edyta Baker i koordynatorka wsparcia Alina Synakiewicz" - TransFuzja.

W Pakistanie może już nie długo niedopuszczalne będzie dyskryminowanie osoby trans.

Galeria pięknych, kolorowych ludzi, którzy odwiedzili stoisko KPH podczas 23. Przystanku Woodstock. Ramię w ramię po równość zdjęcia są TUTAJ.

Obrzydliwe pewna firma odzieżowa stworzył swastyki tęczowe wmawiają ma na celu promowania integracji LGBT. Wielu osób jest wstrząśnięci tym gdzie dziś znów nazistowskie grupy wychodzą na ulice, promowanie swastyki jest nie na miejscu.

Nie ważne że swastyka do symbol hinduski znak pokoju, ale większość świata zna jako symbol zbrodni przeciw ludzkości, wykorzystywać go to pozytywnie jest nie na miejscu. Sam jest oburzony który członkowie ginęli w obozach śmieci.

Niedawno został mianowany nowy biskup katolicki Hong Kongu Michael Yeung Ming-cheung, mówi katolicka nauka że homoseksualizm jest grzechem. Jako biskup pomocniczy w 2015 r. Spotkał się z krytyką za porównywanie zachowań homoseksualnych do nadużywania narkotyków.

Dwóch nastolatków z Włoch zostało "zastraszonych" przez ratownika w ośrodku na plaży regionie Kampania, w momencie, gdy przytulali się do siebie w basenie.

17-latek z Caserty twierdzi, że ratownik podszedł do nich i poprosił, by się nie przytulali, ponieważ "dzieci są w okolicy". Ratownik miał też powiedzieć, żeby bardziej nad sobą panowali.

Biali ewangelicy chrześcijanie w szczególności są uważają że kto jest biedny znaczy jest powodowane leniwy i sam jest ta osoba wina. Dodam ci sami chrześcijanie też są najbardziej przeciwko LGBT.

Mężczyzna został uznany za winy zabicie dwóch homoseksualistów. Morderca nie miał żadnych wyrzutów sumienia i nie zareagował, gdy odczytywano wyrok, skazany na 16 lat.

MI Abaga chrześcijański raper z Nigerii zaszokował wszystkich, w wywiadzie skrytykował antyLGBT prawo miedzy innymi karać za homoseksualizm. Też nazwał hipokryzją że prześladuje się gejów z powodu moralny, ale nie cudzołożników. Mówi że urodził się hetero i nie chciałby być za to ukarany, tak samo nie powinno karać osób homoseksualny za to że urodzili się inni.

Prawicowi chrześcijańscy fundamentaliści są wściekli na Disney za ostatnio odcinek klinikę pluszaków z udziałem tęczowej rodziny, żądają wycofania odcinka.

Planowane głosowanie pocztowe dotyczące równego małżeństwa w Australii będzie hejt, nienawiść nie będzie zabraniać złośliwych lub wprowadzających w błąd materiałów kampanii.

Premier Malcolm Turnbull złożył obietnicę, że w tym tygodniu zamierza doprowadzić do równego małżeństwa w głosowaniu publicznym, mimo że Senat blokuje plan.

Wiele osób ostrzegają że grupy nienawiści homofobiczne będą mogli wiele robić okłamywać, straszyć promować nienawiść. Już wiele grup homofobiczny używają języka nienawiści miedzy innymi że gdy wprowadzi się małżeństwa homoseksualne to będą porywać dzieci hetero i umieszczą dzieci w homo rodzinie.

Miedzy innymi organizacja PFLAG Australia rodziców dzieci LGBT nie chce referendum spowoduje wiele bólu i wali aktów nienawiści. (PinkNews/GayStarNews)

Wypowiedzi uczniów dwóch gejów z szkoły średniej zostały usunięte z podręcznika szkolnego.

Chelsea Manning transpłciowa była żołnierz armii amerykańskiej która dostała prawo łaski od prezydenta Obamy. Dla Vogue mówi o modzie i jak ona jej pomogła w więzieniu, przeżyć. Ona również mówi że Marc Jacobs jest dla nie idolem i fanką jego mody.

Ryan Murphy na temat kontrowersji jego nowego serialu American Crime Story na temat zabicia projektanta mody Gianni Versace. Staramy się opowiadać o zbrodni związanej ze społecznym światopoglądem. Versace, który był ostatnią ofiarą Andrew Cunana, nie musiał zginąć. Jednym z powodów, dla których mógł on jeździć po kraju i wybierać ofiary, z których wielu było gejami, jest homofobia tamtych czasów – tłumaczy Murphy. (Deadline Hollywood/Na Ekranie)

Gwiazda Real Housewives Lisa Vanderpump jest zła na koleżankę z programu Peggy Sulahian "Nie toleruję jakichkolwiek uprzedzeń", powiedziała Vanderpump. "Wiesz moja opinia na ten temat. Każdy atak na społeczność gejowską jest czymś, osobiście traktuje bardzo."

Jak wcześniej poinformował Radar, Sulahian - która opisuje siebie w pierwszych kilku epizodach RHOC, pochodzi z rodziny ormiańskiej i nie rozmawiała z bratem, Pol 'Atteu od ponad dwudziestu lat, tylko z powodu jest gejem i ma partnera od 16 lat Patrika Simpsona. Nawet zakazała uczestniczyć jemu w pogrzebie ojca po jest tylko z powodu jest gejem. (Radar Online)

Lesbijka która pracuje jako kelnerka dostaje homofobiczną notatkę na rachunku od rodziny chrześcijańskiej w lokalu. Jej jedno przeraża te dzieci które były z rodzicami w restauracji uczy się jest ok dyskryminować kogoś że jest inny.

Mimo homoseksualizm jest przestępstwo na chrześcijańskiej Jamajce. Działacze LGBT w tym kraju walczą o swoje prawa już po raz trzeci zorganizowali marsz równości.

Nepal odbył się pierwszy ślub mężczyzny z transkobietą. Monika Shahi Nath, która legalnie określa się jako trzecia płeć, wzięła ślub z Ramesh Nath Yogi, mogli zarejestrować swój związek w ich rodzinnej dzielnicy Dadeldhura w zachodnim Nepalu w zeszłym miesiącu.

Pederasta, który powinien ustąpić i dać szansę młodszym heteroseksualnym - tak Ryszard Nowak, dyrektor XII LO, mąż małopolskiej kurator oświaty, napisał na Facebooku o innym dyrektorze.

Katolickie media już dostały gorączkę miłosierdzie po katolicku w Polsce będzie wybierać Mr Gay Europe już przygotowują się do manifestacji, petycje żeby zakazać konkurs. Nazywają nas dewiantów, konkurs jest atakiem na rodzinę Polską.

Skandal w RPA. Minister Mduduzi Manana uderzył kobietę, tylko za to że nazwała go gejem. Tak kto jest jak się uczy hetero chłopców żeby być męscy, macho.

Sojuszniczka LGBT aktorka Charlize Theron w programie Andy'ego Cohena wyznała że eksperymentowała w łóżku z kobietami.

Roy Moore sędzia sądu najwyższego Alabama który został usunięty z urzędu, chwali Putina na temat krytyki osób LGBT. Dla niego najgorsze jest uchwalenie małżeństw homoseksualny w USA.

Amerykański ekstremista chrześcijański pastor Kevin Swanson, który wcześniej twierdził że osoby masakry w Orlando zasłużyli na śmierć. Dziś wzywa do podpalenia szkół które uczą akceptacji LGBT. Dodatkowo osób transpłciowe nazywa komunistami.

W Bielsku-Białej 39-latek, mimo wydanego zakazu zbliżania się do żony, pojechał do niej i ją zabił. Na lekcjach wychowania do życia w rodzinie powinni uczyć, jak reagować, gdy w domu pojawia się przemoc. Przyniosłoby to wszystkim znacznie więcej pożytku niż uczenie o naprotechnologii.

55-letnia mieszkanka jednej z podbielskich wsi została oskarżona o to, że zabiła byłego męża. – Bałam się mojego byłego męża, bił mnie. Złamał mi rękę, wybił zęby. Bił mnie także wtedy, gdy byłam w ciąży. Dwa razy jej nie donosiłam i urodziłam za wcześnie, moje dzieci zmarły – opowiadała śledczym kobieta, mówiąc, że nieraz próbowała się zabić. Wiele razy wzywała policję, ale na mężczyźnie nie robiło to żadnego wrażenia. W czasie jednej z interwencji z siekierą pogonił policjantów, trzeba było wezwać antyterrorystów.

Zaledwie kilka dni temu w Bielsku-Białej 39-latek poderżnął gardło swojej 35-letniej żonie. Stało się to zaraz po tym, jak prokurator wydał nakaz natychmiastowego opuszczenia mieszkania zajmowanego wraz z żoną, zakazał mu kontaktowania się z kobietą i oddał go pod dozór policji. Stało się to dlatego, bo mężczyzna znęcał się nad żoną, szantażując ją m.in. tym, że popełni samobójstwo. Mężczyzna spędził noc poza domem, po czym jakimś sposobem zdołał przekonać żonę, by wpuściła go do mieszkania. Zabił ją, a potem próbował popełnić samobójstwo. Kobieta osierociła dwójkę dzieci.

PiS zreformował system edukacji. Od września dzieci rozpoczną naukę według nowych podstaw programowych. Przedmiot wychowanie do życia w rodzinie będzie utrzymany w duchu nauki katolickiej. Uczniowie dowiedzą się na lekcjach, że małżeństwo to podstawa, in vitro jest złe, za to cudowną metodą leczenia niepłodności jest naprotechnologia.

Ale nikt nie uczy dzieci i młodzieży, jak bronić się w dorosłym życiu przed przemocą, gdzie są granice w relacjach z partnerem, kiedy trzeba zacząć szukać pomocy i gdzie ją uzyskać.

Gdyby tego uczyć w szkołach, na pewno niektórym tragediom udałoby się zapobiec. Może warto o tym pomyśleć i poszerzyć zakres wychowania do życia w rodzinie o te zagadnienia? - Gazeta Wyborcza.

Ci wszyscy obrońcy rodziny gdzie krzyczą jakie to straszne homo rodziny, upokarzają nas i wyzywają. Nie zajmą się swoimi rodzinami, dlaczego nie walczą z przemocą w swoi rodzinach, znaczy to jest ok jak mąż biję żonę, zabija ją.

Wiele osób społeczności LGBT w Nepalu przemaszerowało ulicami Katmandu we wtorek, 8 sierpnia z okazji marszu równości


Grupa Our Hen House wegetarian  w filmie mówią o podobieństwach między wyjściu z szafy jako osoba LGBT, a wyjściu z szafy jako weganin, ma wiele podobieństw.


Przed nami trzecia edycja Poznań Pride Week! Już 17 września rozpocznie się tydzień pełen imprez, pokazów filmowych, warsztatów, paneli dyskusyjnych i innych wydarzeń związanych ze społecznością LGBT+. Zwieńczeniem tygodnia tradycyjnie będzie Marsz Równości, który odbędzie się w Poznaniu już po raz czternasty!


Akademia musi trwać!


Mężczyzna skazany za zamordowanie lesbijki w RPA został skazany na dożywocie. David Somolekae zamordował 16-letniego Leslie Makousa przez uduszenie w Promosa miasteczku rok temu. Przechodzień znalazł ciało Makousa na obszarze miasteczka.


Rodzice pozwali szkołę za dyskryminację ich dziecka za to jest transpłciowe


South Orange podnieśli flagę trans osób w dniu 3 sierpnia 2017 roku przeciwko nowej politykce prezydenta Donalda Trumpa, że ​​osoby transpłciowe nie mogą służyć w armii.


Tęczowy słoneczny patrol ;) podczas festiwalu Pride Venice w Kalifornii, tęczowa budka ratowniczaMinęło sześć miesięcy od kiedy prokurator generalny jest Jeff Sessions. W tym czasie cofa prawa obywatelskie od Obamy, miedzy innymi LGBT.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz