czwartek, 3 sierpnia 2017

News: Tom Daley, Leo Varadkar, Nigeria, Biseksualizm, TeeTee Dangerfield, Brighton, Ryzykanci ...


zdjęcie Instagram - Tom Daley
Tom Daley mówił o 20-letniej różnicy miedzy mężem Dustinem Lance Blackem. Gdy w tym roku wziął ślub Tom nie miał jeszcze 23 lat, podczas gdy Dustin 43 urodzin, nie długo miał.

Jednakże Tom mówi, że ich różnica w wieku nie jest w żaden sposób problemem, a czasami czuje się jak to on starszy. "Naprawdę nie myślę o wieku i nigdy nie zauważam różnice w wieku" - powiedział dla Belfast Telegraph . Dodaje "Zabawnie, czuję się starszy pod względem dojrzałości".

"Musiałem szybko dorosnąć, ponieważ miałem zaledwie 10 lat po raz pierwszy pojechałam do Australii bez rodziców, aby uczestniczyć w zawodach sportowych."

Tom dodaje: "Przez ostatnie kilka lat dojrzałem zarówno jako sportowiec, jak i osoba, jestem w dobrym czasie i miejscu w moim umyśle i ciele"."

"Właściwie, kiedy jestem w drużynie skoczków, czuję się za stary, bo w gruncie jestem 'dziadkiem' w zespole - wszyscy są młodsi ode mnie."

Premier Irlandii Leo Varadkar, weźmie udział w śniadaniu corocznym przed paradą Pride w Belfaście Irlandii Północnej. Ostatnio też broni osób transpłciowy którzy służy w armii irlandzkiej, po tym jak Trump zakazuje transpłciowym służyć w armii USA.

Nigeria ponad 40 osób homoseksualny aresztowany, podczas spotkania konferencji na temat AIDS/HIV.

Bisi Alimi, nigeryjski działacz LGBT który uciekł z Nigerii do Wielkiej Brytanii powiedział dla Reutersa mężczyźni zostali aresztowani na prywatnej imprezie, gdzie uczestnicy oferowano doradztwo i badania na obecność wirusa, który powoduje AIDS.

Radio BBC World Service na temat biseksualizmu. Coraz więcej osób identyfikuje się jako osoby biseksualne, ale bifobia powszechna miedzy same media są winę.. Dziennikarz i pisarz Nichi Hodgson, który jest biseksualistą, bada, co to znaczy być biseksualny dla mężczyzn i kobiet w różnych częściach świata. Audycja TUTAJ.

Prezydenta USA Trumpa i prezydenta Rosji Putina, wiele łączy miedzy innymi homofobia. Ostatnio co robi Trump i jego ludzie w sprawie LGBT, są wielkie obawy. Trump ostatnio zaatakował osoby transpłciowe że nie mają prawa służyć w armii.

Stopniowe pogarsza prawa konkretnych grup ludzi do ich marginalizowania ich podobnie robią 76 państw, które karzą za homoseksualizm w szczególności Rosja pokazuje, jak homofobia może prowadzić do jeszcze gorszych represji wobec osób LGBT.

Trump chce żeby Ameryka znów było jak kiedyś żeby osoby LGBT nie mogli mówić o sobie, karać ich za to są sobą, dodam wielu republikanów i fanatyków religijni chcą jeszcze iść dalej karać więzieniem osoby LGBT - The Advocate.

Ostatnio też administracja Trumpa stwierdzili że prawa osób LGBT przeciw dyskryminacji nie obejmuje, tak można zwalniać osoby LGBT z pracy, wyrzucać ich z domów, odmawiać im prawa. Wszystko w imię religijny oczywiście.

Dodam ale Polska idzie tą samą drogę, wielu osób z rządu wyraźnie mówią że LGBT nie zasługują na prawa, minister sprawiedliwości, chce karać to osoby LGBT za nękanie "katolików" po jak mogli iść do wierzącego po żeby wydrukował LGBT ulotki.

Choć nie znamy jeszcze ostatecznych założeń pisowskiej reformy medialnej, która ma zostać przeprowadzona jesienią, to publiczne zapowiedzi polityków PiS, dają już jakieś pojęcie o planach rządu. Okazuje się, że za dekoncentracją mediów ma pójść ich repolonizacja, która nie ominie także pism lifestylowych i młodzieżowych, choćby słynnego "Bravo”. Twórcy ustawy argumentują bowiem, że pisma dla nastolatków "propagują liberalny światopogląd i miernych idoli" - Na Temat.pl

Trans kobieta TeeTee Dangerfield została postrzelona wielokrotnie i zabita w Atlancie. Miała zaledwie 32 lata. Jest 16 osobą trans zabita w tym roku, w USA.

TVP podała przed paroma dniami informację, że podczas przeniesionego na wrzesień festiwalu w Opolu zobaczymy koncert jubileuszowy Andrzeja Piasecznego. Piosenkarz stanowczo zaprzeczył tym doniesieniom.

Ewa Sufin-Jacquemart, prezeska Fundacja Strefa Zieleni, mówiła w Radio TOK FM, że Lasy Państwowe wcale nie chcą chronić Puszczy Białowieskiej przed kornikiem drukarzem - Ludzie, którzy blokowali maszyny wycinające w drzewa Puszczy Białowieskiej zaczynają dostawać wezwania do zapłacenia bardzo wysokich odszkodowań. Chodzi o straty spowodowane wstrzymaniem wycinki, a w efekcie brakiem zysków ze sprzedaży drewna przez Lasy Państwowe - powiedziała - Partia Zielony.

Pinksixty News wiadomości LGBT


Festiwal Szanghaj Pride 2017 było 34 oddzielnych wydarzeń w 19 różnych dniach przez cztery miesiące - przyciągając co najmniej 6 000 osób LGBT i sojuszników w drugim największym mieście w Chinach.


Rada miasta Pima w stanie Tucson, zagłosowali 3 do 2 zakaz terapii leczenia z orientacji seksualnej


Para gejów James i Dain byli w Brighton w maju 2016 roku, kiedy zostali zaatakowani ich homofobicznie nad brzegiem morza. Atak pozostawiła blizny fizyczne i emocjonalne.W najnowszym odcinku reality show australijskiej wersji Ryzykanci (Survivor), zawodnicy Mark i Locky szli łeb w łeb w starciu z nagrodami do wygrania narzędzie, aby uczynić życie na wyspie łatwiejsze dla swoich plemion.

Musieli zjechać z zjeżdżalni i piłkę przenieś do polach. Ale co miał być stosunkowo proste zadanie szybko zamieniło się w homoerotyczne zapasy, jak Mark ściągnął bokserki Locky.


Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz