piątek, 3 lutego 2017

News: TransFuzja, Tom Daley, Obsesja ciała, Ilość LGB, Rob Mallard, Loreen, David Furnish, Bazylia, Dania ...


Fundacja Trans-Fuzja zaprasza na kolejne spotkanie krakowskiej grupy wsparcia dla osób transpłciowych. Spotykamy się w siedzibie Fundacji Kobiecej eFKa przy ul. Krakowskiej 19 w Krakowie (I piętro). Najbliższe spotkanie odbędzie się 8 lutego (środa) o godz. 18.30.

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla bliskich osób transpłciowych. Odbędzie się ono w piątek 3 lutego o godz. 18.30 w siedzibie Fundacji Trans-Fuzja w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10 lok. 66 (w prześwicie między drugim a trzecim podwórzem).

Na spotkanie zapraszamy rodziców, dzieci, partnerki, partnerów i innych członków rodzin osób transpłciowych, którzy chcieliby wymienić się doświadczeniami, porozmawiać o trudnościach i radościach życia codziennego lub po prostu spotkać inne osoby o podobnej historii, jak ich własna.

Tom Daley dla magazynu Attitude, wyznaje że ludzie nawet go nie rozpoznają kiedy jest w ubraniu. Mówił, też że jego zdrowie fizyczne i psychiczne były w dobrym stanie, ale tak wyszło po prostu nie wyszło następnym dniu skok do wody, podczas olimpiadzie w Rio. "Ale, mój umysł i ciało nie podłączyło dobrze."

Nie dawno też przyznał do zdrady. Daley powiedział dla The Sun, że partner Dustin Lance Black wiedział o jego randkach seksualny internetowych i seks filmach i zobowiązał się, że nigdy nie powtórzy.

Nowe badanie pokazało, ponad połowa homoseksualnych i biseksualnych mężczyzn są niezadowoleni z swoi ciał. Stwierdzono również, 84% twierdzi, czują silną presją, aby mieć wysportowane i ładne ciało.

Zapytani byli, jak są szczęśliwi z swojego ciała, 49% respondentów czuje się "nieszczęśliwi", a kolejne 10% stwierdziło, "bardzo niezadowoleni".

23% tylko stwierdziło, czuje się "dobrze" z swoim ciałem, podczas gdy 17% mówili, czuje obojętnie. (Attitude)

Nowe dane ile osób jest LGBT w Anglii, Public Health England opublikował dane identyfikuję się LGB lub "inne" wynosi 2,5%. Sugerują, że będzie gdzieś 1,358, 848 identyfikację jako LGB w Anglii.

Wielu odpowiedzieli "wolą nie mówić", "nie wiem", albo dali żadnej odpowiedzi wzrasta do 5,89%. Najwięcej osób LGB żyją w Londonie, na poziomie 5,1%, w Manchesterze, na poziomie 3,6%, a Brighton i Hove, na poziomie 9,9%. (GayStarNews)

Austrii szybko nie będą małżeństwa jednopłciowe. Christian Kern, obecna kanclerz obiecała równość małżeńską gdyby zostanie ponownie wybrana, ale z powodu koalicji partiami prawicowymi i chrześcijańskimi. (PinkNews)

Aktor Rob Mallard opery mydlanej Coronation Street, wychodzi z szafy wyznaje jest gejem. Aktor 25-letni, który gra syna Kena Barlow Daniela Osborne, miał obawy ujawnić się po gra heteryka w operze mydlanej. Po boi się że ludzie nie uwieszą że dobrze zagra heteryka.

Mallard ujawnił się w wielu 18 lat do swoich przyjaciół i rodziny, dostał wsparcie i miłość od najbliższy. (GayStarNews)

Loreen znana z „Euphoria” zdobyła serca publiczności i wygrała Eurowizję w 2012 roku. Coming outu dokonała w szwedzkiej telewizji. W wywiadzie powiedziała, że zakochuje się w człowieku, nie w jego płci, wyznała jest biseksualna. (Queer.pl)

W latach od 1976 do 2000 było 88 zgonów, policja w Nowej Południowej Walii w Australii rozważają te zbrodnie zaklasyfikować jako przestępstwa z nienawiści z powodu homofobii. (Queerty)

Od prawie trzech dekad, kiedy przybył do Wielkiej Brytanii David Furnish końcu stał obywatelem brytyjskim, Dawid opublikował zdjęcie z swoimi dziećmi i od męża Eltona Johna.

Kiedy prezydent USA Donald Trump w zeszłym tygodniu podpisał dekret zakazujący imigracji z siedmiu krajów głównie muzułmańskich.

Furnish napisał: "Jako imigrant, przeniosłem się do Wielkiej Brytanii ponad 27 lat lat temu. I zostałem przyjęty z otwartymi ramionami. Ten duch akceptacji, tolerancji i różnorodności".

Furnish, rozpoczął swoją współpracę z Eltonem Johnem w 1993 roku w grudniu 2005 roku zalegalizowali swój związek jako związek partnerskich, a ożenili się w 2014 roku - pierwszym roku kiedy małżeństwa osób tej samej płci były legalne w Wielkiej Brytanii.

"Jestem bardzo błogosławionym człowiekiem, i jestem bardzo dumny, teraz będę mieć zarówno paszporty brytyjski i kanadyjski" Furnish napisał. (GayStarNews)

Trans kobieta została zabita w Russas w Brazylii. Paola Oliveira, 30 lat, została znaleziona martwa przy autostradzie w poniedziałek 30 stycznia.

W ubiegłym tygodniu, Brazylijska organizacja LGBT Grupa Bahia (GGB) opublikowała raport mówiący co 25 godzin ktoś zabija osobę LGBT w Brazylii.

To sprawia, 343 zarejestrowanych zgonów związanych z powodu orientacji lub transpłciowością albo bifobiczny przestępstw w ciągu ostatniego roku. Tym roku już zabito 25 osób LGBT. (GayStarNews)

Mimo Trump nie uchyli dekret Obamy dotyczące przeciw dyskryminacji osób LGBT, ale zastąpi jego innym dekretem który pozwoli fanatykom odmawiać i dyskryminować wszystko w imię religii. Najgorsze to nie tylko uderzy w osoby LGBT, ale samy hetero np osób którzy są rozwodnikami, popierają aborcję, antykoncepcję, czy ubarwiają seks przed ślubem. (LGBT Nation)

Białego domu rzecznik wmawia że nie pracują nad dekretem "wolności religijnej", wielu inni mówią coś innego jak np Tony Perkins. Inny wariat pastor Carl Gallups, wmawia Amerykę zalewa nielegalna emigracja to jest kara boska miedzy innymi za prawa LGBT. Wcześniej twierdził że Obama jest antychrystem.

​Pinksixty News wiadomości LGBT


Duńska telewizja TV2 w tym samym dniu, co Donald Trump zakazał muzułmańskim krajom kilku zakaz podróżowania do USA, pokazała swój promocję swojego kanału niezwykle wzruszająca wiadomość o różnorodności.

Wszyscy dzielimy się, kim jesteśmy ale tak naprawdę łączy nas wiele, podobne historie mimo pierwszym rzut oka różnimy ale łączy nas więcej niż myślimy.


Humorystycznym stylu dlaczego geje są lepsi od hetero


W roku 2012 Beyonce urodziła swoje pierwszą, córeczkę Blue Ivy, na swoim koncie napisała będzie mieć bliźniaków "Chcemy podzielić się naszą miłością i szczęściem. Zostaliśmy pobłogosławieni dwa razy. Jesteśmy wdzięczni, że nasza rodzina powiększy się o dwójkę dzieci. Dziękujemy za Wasze życzenia".


Pastor Jesse Jackson, obrońca praw człowieka nie jest zadowolony i krytycznie do nowego prokuratora generalnego Jeffa Sessionsa, wielokrotnie on używał rasistowskie komentarze do osób Afroamerykanów. Jackson mówi że to obraża osiąknięcia Martina Luthera Kinga powołanie Jeffa Sessionsa, na urząd.Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicoweBrak komentarzy:

Prześlij komentarz