poniedziałek, 27 lutego 2017

News: Prawica kontra trans osoby, Atak na pro LGBT kościół, Węgry nie dla inności ...


Key West para gejów została zaatakowana przez zwolennika Trumpa, zostali wyzwani i obrażani że to kraj Trumpa, nie są mile widziani tutaj. (LGBTNation)

Fot: Irish Times
Wielkie hallo dla amerykanów konserwatystów używanie ubikacji przez trans osoby, ale wielu krajach też chrześcijański jakoś nie ma problemu, ale przez Amerykę mogą być problemy.

Lucas Cross, student Irlandzki który walczy o prawa transpłciowy w Irlandii. "Co się dzieje w USA ma wpływ kulturowy tutaj, i to jest przerażające", powiedziała Catherine Cross, matka Lucasa, który pomaga szkołom irlandzkim dotyczące wspierania studentów transpłciowych.

Prawo uczniów transpłciowych prawo używać do toalety w zgodzie z własną tożsamością w Norwegii i Argentynie, gdzie te kraje idą dalej uchwalają przepisy pozwalają dzieciom dotyczące tożsamości płciowej zmieniać świadectwa urodzenia, paszporty i inne oficjalne dokumenty bez jakakolwiek formalnej operacji płci. Przyjęcie tożsamości płciowej w wieku od 6 jest na porządku dziennym w tych krajach.

Nawet taka katolicka Malta pozwala równe prawa dla osób transpłciowy. Na Malcie, miedzy innymi dzięki 8-letniej Willa Naylor pomogła przekonać rząd Malty, aby zmienić prawo i akceptować osób transpłciowy.

Lydia Foy, pierwsza transkobieta która zmieniła płeć w Irlandii w 1992 roku, jej walka była długa kiedy oficjalnie ją uznało prawo w Irlandii jako kobieta. W 2015 roku stała się pierwszą obywatelem Irlandii, aby oficjalnie zmieniła płeć. (...) - LGBTNation.

Episkopat USA pochwalił Trumpa za zniesienie rozporządzenia Obamy. Chodzi o przepisy dot. uczniów i studentów z zaburzeniami tożsamości płciowej. Pozwalały im one na wybór toalet i szatni na podstawie płci, z którą się utożsamiają - Gazeta.pl

Teksasu transpłciowych chłopiec jest zmuszony walczyć w zapasach turnieju dla dziewcząt. Zapaśnik Mack Beggs, 17 lat, jest w drużynie zapaśniczej w Euless Trinity High School w Teksasie.

Jednak nastolatek nie jest w stanie rywalizować w turnieju męskim powodu absurdalnych przepisów realizowanych przez stanowego regulatora szkół sportowy.

Teraz nie którzy rodzice robią wszystko żeby go wyrzucić całkowicie z turnieju nie chcą żeby on walczył z ich córkami. (PinkNews)

Transfobia ciąg dalszy  w jednej ubikacji neutralnej w szkole Rhode Island znaleziono swastykę wykonana z ludzkich odchodów. "To trochę obrzydliwe, naprawdę, i naprawdę to jest smutne, że ktoś tak próbuje wyrazić swoją frustrację lub jakiś rodzaj niepokoju lub choroby psychicznej," mówi student Rory Hernandez.  (Towleroad)Prawicowy chrześcijański działacz Travis Weber, członek anty-LGBT Family Research Council, gościł w programie Hardball na MSNBC z transkobietami Laverne Cox i Mara Keisling.

Pytany wielokrotnie przez gospodarza Chris Matthewsa, jeśli goście Laverne Cox i Mara Keisling - zarówno kobiety, trans jakiej należy one powinno używać toalety męskiej?

Travis usiłował uniknąć odpowiedzi, widać nawet nie chce widzieć też taki osób w męskiej, nie mogą w damskiej i też męskiej, to gdzie?Laverne Cox mówi że dziś w Ameryce osoby transpłciowe nie są bezpieczne w tym krajuSiostra rapera Wiza Khalifa zmarł w wieku 32 była transpłciowa


Przez całą Amerykę odbyły się protesty przeciw decyzji Trumpa dotyczące trans osób, wielu lokalny polityków władzy będą nadal wspierać i walczyć o transpłciowe prawa.


W Węgierskim miasteczku Asotthalom, gdzie jest burmistrz Laszlo Toroczkai, nie chce u siebie widzieć muzułmanów, inny też osób homoseksualny popiera zakaz propagandy homoseksualnej. Popatrzeć co PIS chce zrobić po reformie samorządowej będzie u nas tacy burmistrzowie.


Kościół Metropolitan Community Church Palm Beaches został zaatakowany przez wandali, pokazuje że już niebezpiecznie jest nawet kościoły chrześcijańskie coraz więcej ataków na proLGBT kościołów jak ostatnio w Oregonie.


Senat w stanie Dakota Południowa uchwalili ustawę, która pozwoli na dyskryminację ze strony agencji adopcyjnych na podstawie względów religijnych. Nie tylko uderzy w osoby LGBT będzie odmowa przyjęcia dzieci parom homoseksualnym też będą w imię religii odmawiać hetero parom jak np jedna osoba była już rozwiedziona. Nawet nie które agencję będą legalnie leczyć dzieci LGBT z ich orientacji i tożsamości płciowej. (PinkNews)

Dokument o dzieciach LGBTQ które zostali odrzucone przez swoje rodziny adopcyjne


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz