niedziela, 26 lutego 2017

Miłość nie wyklucza - Adrian i Damian


Para gejów Adrian (18 lat) i Damian (24 lata) z polski którzy wyemigrowali do Anglii. Napisali do Repliki: "kolejny dzień dla nas 1,5 roku razem. Mieszkamy od kilku lat w Wielkiej Brytanii. Wychowaliśmy się w Bydgoszczy i w Warszawie - w dzielnicach, w których luksusów nie było. O naszym życiu i poznaniu się można by było nakręcić dobry film lub też napisać niejedną książkę. Staramy się żyć w różnych światopoglądach od polityki lewicowej do nacjonalistycznej. Od wierzeń katolickich do religii świadków Jehowy."

"W każdym sposobie ww. myśleń można znaleźć miłość, która powinna opierać się na prawdzie - nie fałszu i obłudzie. Wszystko zależy od ludzi - sposobu ich myślenia przede wszystkim! Żyjemy w czasach, kiedy to człowiek nie ma czasu lub nie zastanawia się. Nad tym w co wierzy? Jakie ma przekonania światopoglądowe? Skąd się one wzięły? Dla nas największa tarczą i schronieniem jest właśnie 'Miłość', która Nie wyklucza, bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi."

"Interesujemy się: lotnictwem, podróżami, polityką, językami obcymi, sportem, religią, fryzjerstwem, grami komputerowymi, historią."


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz