wtorek, 3 maja 2016

Po co nam nam legalizację związków jednopłciowy - To już czas


Teraz jest czas dla nas społeczności LGBT, by wyjaśnić, że wolność religijną, homofobia do naprawdę prawo to dyskryminowania i krzywdy, jest niezgodna z podstawowymi sprawiedliwości i równości wobec prawa, oraz zasad Chrystusa. Dziś, dyskryminacji osób ze względu na rasę, płeć, pochodzenie, wiek lub niepełnosprawność jest niemal powszechnie postrzegane jako nie do przyjęcia, ale ją akceptujemy pozwalamy na nią, na dyskryminację wobec osób LGBT.

Teraz, w tym krytycznym i momencie jakiej jesteśmy w historii naszego narodu Polskiego, jest czas, aby zrobić to co trzeba właściwego, czas dyskryminację wykopać za drzwi. Dać do zrozumienia naszym politykom, naszym duchownym nie zgadzamy się na to. To nie my zagrażamy to oni zagrażają wolności religijnej, rodzinie, prawom człowieka. Fundamentalizm religijny zawsze pokazuje dochodzi do najgorszy przestępstw wobec drugiego człowieka.

Walczymy i musimy walczyć, o godność i szacunek, nikt nie ma prawa nam odmawiać prawo do szczęścia, miłości. Nie możemy akceptować przemocy i znęcania się w imię fałszywy zasad Boży. Czas stanąć razem hetero i LGBT przeciw nienawiści.

Tylko od nas zależą zmiany, czas zmian. Pokazać jesteśmy ludźmi. Nasz głos musi być wysłuchany, ponad to czego ich nauczono. Muszą dowiedzieć się jaka jest prawda, gdyby wysłuchali nasz głos LGBT co powoduje nienawiść. Nie wierzę, że Bóg jest zadowolony jak są traktowani dzieci Boże LGBT. W oczach Boga, nasze związki są wartościowe, to co najważniejsze miłość jest tym, co naprawdę się liczy.

Każdy człowiek zasługuje, by być kochany. Jeśli tak wielu nas LGBT odmawia miłości. Musimy bronić swoich wartości człowieczeństwa.

Empatii brak dziś w świecie, uczy się nowe pokolenie żeby nie myśleć, nie zadawać pytań, myśleć jak ci wmówili, miedzy innymi o homoseksualizmie wiele lat, wmawiali jakie to zagrożenie.

Brak sumienia, szacunku w społeczeństwie to prowadzi do nienawiści. Czas zmian mentalności to każdy nas może zmienić, coś. Tolerancja do nie wszystko uczyć możemy tolerować, ale akceptować do dwie inne rzeczy.

Propaganda nienawiści, jest wkoło tak zwane dehumanizacja politycy, biskupi ... chcą wmówić wszystkim że lesbijki i geje, nie są tacy sami jak hetero, po tylko kochają inaczej, wmawia się że lesbijki i geje nie czują nic, nie mają uczuć, nie są ludźmi.

Otoczenie wyłącza w umyśle ludzi że lesbijki i geje to ludzie, dzięki temu mogą wmówić społeczeństwo to co chcą. Wszystko dzieje się w umyśle, wyłączyć empatie to wiadomo co dzieje się.

Po co nam nam legalizację związków jednopłciowy, ale dla wielu za późno już


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz