środa, 11 maja 2016

Ploty: Lady Gaga, Eurowizja, Cyndi Lauper, Nyle DiMarco, Sharon Osbourne, Michał Szpak, Jessica Capshaw, Nick Jonas ...


Jedna z największych skandalistek świata muzycznego Lady Gaga mocno zaskoczyła swoich fanów, publikując na Instagramie fotografię z... księdzem. W komentarzu dodała, że zdjęcie wykonano po tym, gdy uczestniczyła w katolickiej Mszy świętej.

Popularna piosenkarka napisała na swoim profilu: - Dziękuję ojcu Duffellowi za - jak zawsze - piękną homilię oraz wspólny lunch w restauracji. Dziś bardzo poruszyło mnie to, gdy powiedziałeś, że "Eucharystia nie jest nagrodą dla doskonałych, ale pokarmem, który daje nam Bóg".

O. John Duffell z Nowego Jorku zaczął być znany kilka lat temu, gdy o jego nietypowych metodach ewangelizacji napisał New York Times.

Duffell dostosował budynki parafii i Kościoła do różnorodnej społeczności Nowego Jorku (np. w jednej z kaplic umieścił wizerunki Maryi z różnych stron świata), wprowadził "wieczór z martini" zamiast typowej w amerykańskich kościołach "kawki z ciastkiem" po Mszy, Msze jazzowe, czy wieczory uwielbienia - Polsat news

Wiele media szokuje Lady Gaga, jest katoliczką i kontraktująca nie od dziś, wiele razy mówiła i na swoi stronach mówiła o tym, że jej wiara jest ważna. Może dla polaków szok, polski katolicyzm, a amerykański to inny, wierni w Ameryce są bardziej tolerancyjni jak pokazuje wiele badań wspierają np LGBT, prawa kobiet, prawa antykoncepcji, czy słynę siostry zakonne które nienawidzone przez biskupów.

Pierwszy półfinał Eurowizji za mamy pierwszą finałową 10 wykonawców Azerbejdżan: Səmra Miracle, Rosja: Sergey Lazarev You Are the Only One, Holandia: Douwe Bob Slow Down, Węgry: Freddie Pioneer, Chorwacja: Nina Kraljić Lighthouse, Austria: ZOË Loin d’ici, Armenia: Iveta Mukuchyan LoveWave, Czechy: Gabriela Gunčíková I Stand, Cypr: Minus One Alter Ego, Malta: Ira Losco Walk on Water.Cyndi Lauper wiele razy walczy o równe prawa, teraz z Jamesem Cordenem, parodia jej piosenkę Girls Just Want Equal Funds, dotyczące równe płace dla kobiet.


Nyle DiMarco zachwycił sędziów i publiczność występem w tym tygodniu Tańcu z Gwiazdami, w odcinku po raz pierwszy było bez muzyki, pokazać jak kto jest osoba nie słysząca tańczy i nie słyszy muzykę. Carrie Ann Inaba sędzia miała łzy w oczach, że większość wersja tańca z gwiazdami, dotknęło ją i wielu edukuje się.


W tym tygodniu odcinku gejowskiej serii internetowej Go-Go Boy Interrupted, Danny o jego pierwszej sesji filmowej do filmów dla dorosłych.Sharon Osbourne przerywa milczenie dotyczące rozdania z mężem po 30 latach małżeństwa, wszystko przez romans Ozziego z fryzjerką.


Kultowe Rozmowy Tomasz Raczek rozmawia z Michałem Szpakiem


Michał Szpak o ojcu: "Z czasem zaakceptował mój wizerunek"


Rosyjskie jury złamało regulamin imprezy, a Adele zachwyciła się grupą polskich nastolatków.


Gwiazda serialu Chirurdzy Jessica Capshaw urodziła córeczkę, do jej czwarte dziecko i jej męża Christophera Gavigana. W 2007 urodziła syna Luca, w 2010 córkę Eve Ariadne, a w 2012 córkę Poppy James. W serialu chirurdzy gra Arizone Robbins lesbijkę.14 maja podczas finału Eurowizji na scenie w Sztokholmie wystąpi Justin Timberlake. Wzruszona Kesha zaśpiewała piosenkę Lady Gagi i zachwyciła publiczność.


Nick Jonas wystąpił w programie Ellen i zaśpiewał 'Close'
Fifth Harmony występ muzyczny u Ellen, zespół zaśpiewał 'Work from Home'Montréal Pride film promocyjny parady równości która odbędzie w sierpniu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz