wtorek, 3 maja 2016

News: Mowa nienawiści, Liam Jameson, Rodziny tęczowe, Caitlyn Jenner, Transpłciowość ...


Komisja do Zwalczania Dopingu w Sporcie odnotowała przypadki stosowania niedozwolonych środków przez dwóch polskich sztangistów. "Przegląd Sportowy" podaje, że chodzi o byłego mistrza Europy Arsena Kasabijewa i Jarosława Samoraja. (TVN24)

zdjęcie źródło flickr.com
"Nie przyjmiemy żadnych ustaw o mowie nienawiści, zmierzających do tego, żeby zablokować wolność słowa" - mówił dziś w swoim "orędziu" prezes Kaczyński (znany wojownik o wolność słowa). To jedyna reakcja rządu PiS na powtarzające się ataki na siedzibę Kampanii Przeciwko Homofobii.

Ostatni z nich miał miejsce w zeszłym tygodniu. Przyjmujący zgłoszenie policjant zasugerował, że winę ponosi KPH, bo "wkłada kij w mrowisko". Przedstawiciele rządu nie odnieśli się ani do samych ataków ani apeli o wznowienie prac nad ustawą o mowie nienawiści.

Obawiamy się, że agresja wobec społeczności LGBT będzie się nasilała a policja coraz bardziej otwarcie będzie bagatelizowała takie sprawy. Dziś władza wydaje przyzwolenie na takie ataki i inspiruje je wyrażając ustami posłanki Pawłowicz czy posła Piłki otwarcie pogardę dla nas. Jaki będzie następny krok? - Queer.pl

Jaki to chory kraj, jak cała prawica i nie tylko w Polsce, wmawia że obrażanie gejów i lesbijek, dyskryminować atakować do wolność słowa. Jacy ci hipokryci, to dlaczego co jakiś czas katolicy oskarżają o znieważenie uczuć ich jak np Dodę.

Liam Jameson, szkoła katolicka odmówiła publicznie przyznanie stypendium jemu jak robi się dla inny studentów, z powodu że jest gejem. Liam wiele lat walczył kim jest, próbował się zabić kilka razy, jest dyskryminowani z powodu kim jest. (GayStarNews)

Ligia katolicka Amerykańska wydaje tysiące na reklamę żeby nie pozwolić na ustawę żeby przestępstwa seksualne nie były przedawnione. Teraz wiele ofiar pedofilski nie może oskarżać miedzy innymi katolicki duchowni, po przestępstwo już jest przedawnione, wiele katolicki organizacji chce nadal żeby tak było, dzięki temu wiele ich przestępcy unikną karzę.  (JoeMyGod)

​Pinksixty News wiadomości LGBT


Międzynarodowy Dzień Równości rodzin jednopłciowy w Sydney. Co znaczy równość dla rodzin tęczowy?


Caitlyn Jenner jej przyjaciele ponownie zastanawia się dotyczące republikanów i zmienia zdanie.Protest w Missisipi przeciw ustawie antyLGBT (HRC)


Wielu już naprawdę biję w głowie, samoznaczący policjant łazienkowi, atakuje kobietę która ubiera się po męsku, po dla niego ona jest mężczyzną. Oto co prawica robi histeria, wmawianie jacy to trans osoby są złe, wielu już nie odróżnia się kobiet od mężczyzn. (Dallas Observer)


Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowej


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz