czwartek, 26 maja 2016

Zwycięzca Amerykańskiej wersji Tańca z gwiazdami został głuchoniemy Nyle DiMarco


Zakończyła się 22. edycja amerykańskiej wersji programu "Taniec z gwiazdami". Finał programu wygrał Nyle DiMarco, który został pierwszym na świecie głuchoniemym i LGBT uczestnikiem formatu, który tego dokonał.

Nyle DiMarco (26 l.) dał się poznać szerszej publiczności po swoim udziale w programie "America's Next Top Model" w 2015 roku. Po wygranej w formacie modowym przyszła kolej na starcie na parkiecie. I tutaj gwiazdor także okazał się najlepszy i w parze z Petą Murgatroyd zajął pierwsze miejsce.

Jednym z jego ostatnich tańców, wraz był piękny Sounds Distubed w całkowicie ciszy. Carrie Ann Inaba sędzia nazwała go po prostu "najlepszy taniec, jaki kiedykolwiek widziała ... w 22 sezonach."

Powiedziała też: "Jaka była głęboka, nie tylko widzę człowieka, który chce udowodnić, że potrafi tańczyć ... ale widzę też mężczyznę, który okazuje się on może zmienić świat poprzez taniec."

Po wygranej, DiMarco powiedział: "Bardzo chciałem, aby pokazać, co to naprawdę znaczy być głuchoniemym.

Podczas DiMarco jest pierwszym zwycięzcą LGBTI Taniec z gwiazdami, ale nie jest pierwszym na świecie. Anton Hysén, szwedzki piłkarz, wygrał siódmy sezon wersji szwedzkiej w 2012 roku. (Plejada/GayStarNews)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz