poniedziałek, 30 maja 2016

Ploty: Mister Gay Belgium, The Real O'Neals, Ariana Grande, Kate Ryan, Boy George, Matt Lister ...


21 letnich Raf Van Puymbroeck został nowym Mister Gay Belgium 2016. W Antwerpii Teatr Elckerlyck wśród osób którzy gościli miedzy innymi flamandzki minister Geert Bourgeois, minister Równych Szans Liesbeth Homansa. Raf Van Puymbroeck skończył studia wychowania fizycznego. On jest trenerem i nauczycielem tańca w Thomas More College w Turnhout. Z jego udziałem, chciałby, aby zmienić wizerunek osób LGBT w świecie sportu.

Na drugim miejscu został Mister Gay Abdellah Bijat, który jest praktykującym muzułmaninem, chce pokazać że muzułmanie to nie tylko terroryści i są też osoby LGBT.

Abdellah Bijat, nie jest pierwszym muzułmaninem uczestnikiem Mister Gay, pierwszy był Michael Sinan też był pierwszym muzułmanin kilka lat temu na Mr Gay World uczestnikiem, który wygrał Mr Gay Danii w roku 2012 roku.

Abdellaha Bijata "Koran mówi, że należy być tolerancyjnym i otwartym i szanować ludzi bez względu na ich preferencje. Swym udziałem w wyborach Mr. Gay Belgium chciałbym zwrócić uwagę na uprzedzenia wobec zarówno islamu, jak i homoseksualności. Chciałbym pokazać, że rok 2016 może być rokiem akceptowania różnych kultur i funkcjonowania ich razem w pokoju" - mówi Abdellah. (Replika)


The Real O'Neals serial pierwszy pocałunek podczas balu szkolnego


Ariana Grande i Christina Aguilera, wspólnie zaśpiewały w programie finałowym The Voice


Kate Ryan wystąpiła podczas wyborów Mr Gay Maspalomas (wysp kanaryjski) i festiwal równościAdam Lambert wywiad dla brytyjskiej stacji ITV


Boy George został zapytany przez Wendy Williams czy miał związek z Prince, żartował że miał z nim związek, to tylko były żarty że miał z nim związek.Brytyjski kajakarz Matt Lister, jego sesja zdjęciowa dla magazynu gejowskiego Attitude. 24-latek, który ujawnił się w 2012 roku, mówi, że sportowcy nadal mają obowiązek być otwarci na temat swojej seksualności dla dobra innych którzy wciąż walczą o akceptację.


Nowy Jork jak wiadomo każdy metr kwartowy jest ważny i drogi, coraz więcej przykładów architektów projektowanie mały mieszkań. WeWork współzałożyciel i dyrektor kreatywny Miguel McKelvey dla CBS News po mieszkaniu WeLive.


Johnny Depp rozwodzi się ze swoją żoną Amber Heard. Ich związek trwał zaledwie 15 miesięcy. O Deppie i Heard było głośno w ubiegłym roku, kiedy żona aktora została oskarżona przez władze w Canberze o dwukrotne, nielegalne wwiezienie dwóch terierów Boo i Pistol na teren Australii. Australia ma restrykcyjne prawo dotyczące przewozu zwierząt. (TVN24)

Aktor Johnny Depp otrzymał w piątek sądowy zakaz kontaktów z żoną, aktorką Amber Heard, po tym jak ta oskarżyła go o pobicie. Heard złożyła w sądzie w Los Angeles pozew o rozwód. (TVN24)

"Przez wszystkie lata, kiedy znałam Johnny’ego, nigdy nie był agresywny fizycznie w stosunku do mnie" - napisała Vanessa Paradis, była partnerka Johnny'ego Deppa i matka dwójki jego dzieci, w liście przekazanym jednemu z portali. W obronie ojca stanęła także córka Deppa. (TVN24)


Rodzina Obama podobno przeniesie się po tym skończy prezentuję do 8000 stóp kwadratowych domu w ekskluzywnej dzielnicy Washington, DC. W domu ma dziewięć sypialni i dziewięć łazienek. 5 mln dom jest własnością obecnie Billa Clintona byłego Sekretarza prasy Joe Lockhart i jego żony.


Pestka o "wpadce" z penisem: "Aż tak dużo się nie stało"
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz