czwartek, 5 maja 2016

News: Masturbacja, Melissa Rivers, Donald Trump, Szwecja, KaDo, Steve Grand, Kraina lodu ...


Nowe badania Europejski urologów że masturbacja jest rzeczywiście dobra dla mężczyzn. Oprócz doskonałym lekiem na stres, masturbacja ma wyraźne korzyści dla zdrowotne, zgodnie z wynikami nowych badań.

Badania - opublikowane w European Urology - 30.000 mężczyzn przez prawie 20 lat, okazało się, że mężczyźni, którzy częściej masturbowali miały niższe zachorowania na raka prostaty niż ci, którzy nie masturbowali.

Nawet w wieku 40, mężczyźni, którzy regularnie masturbowali o 22% mniej narażeni na raka prostaty.

Masturbacja od 0 do 3 razy w miesiącu - są osoby bardziej narażone na inne problemy zdrowotne i też umierają przedwcześnie z przyczyn innych niż rak prostaty, główny autorka raportu Jennifer Rider powiedziała dla AP. (PinkNews)

Czy istnieje szansa na to, że Disney pokaże na ekranie pierwszą, jawnie homoseksualną księżniczkę? Elsa z „Krainy lodu” ma szansę w kontynuacji mieć u boku swoją partnerkę.

Być może kolejną zmianę przyniesie „Kraina lodu 2”? Tak z pewnością życzyłaby sobie organizacja GLAAD, która zarzuciła studiu brak postaci homoseksualnych w jego produkcjach, dodając, że takowa powinna się pojawić w „Gwiezdnych wojnach: Epizodzie VIII”. Widzowie doszli jednak do innych wniosków organizując w mediach społecznościowych akcję, której celem jest wymuszenie na Disneyu pokazanie Elsy jako lesbijki - Anty Radio.

Melissa Rivers, córka Joan Rivers przekazuje swojej mamy tęczowy płaszcz, na cele charytatywne na rzecz organizacji Family Equality Council. Joan pierwotnie nosiła płaszcz podczas Las Vegas Pride parady cztery lata temu.

Joan Rivers, była jedna z wielki sojuszników osób LGBT, miała licznych fanów gejów, nawet dawała ślub gejom. Zmarła we wrześniu 2014 roku w wieku 81 lat po nieudanej operacji. (GayStarNews)

Donald Trump jest przypuszczalny będzie nominowany przez Partie Republikańską w listopadzie kandydatem na prezydenta.

Human Rights Campaign przestawia punkty że Donald Trump jest niczym więcej niż wilk w owczej skórze, jeśli chodzi o równości LGBT. Oto cztery punkt Trumpa powiedział wcześniej i nie wycofał się co zrobi kiedy zostanie prezydentem wobec równości LGBT.

Pierwszy punkt on obiecał że uchyli małżeństwa jednopłciowe. Drugi punkt Trump podpisał "Pierwsza Poprawka obrony" tak zwane Fada, która pozwala dyskryminować osób LGBT w imię prawa.

Trzeci punkt Trump mimo sprzeciwia się HB2 z Północnej Karolinie, ale w teorii; pozwoli on nadal w praktyce był. Punkt czwarty Trump uchyli prezydenta Obamy zarządzenia, które ochroni pracowników LGBT przed dyskryminacją w miejscu pracy.

Szwedzcy neonaziści zorganizowali w Święto Pracy marsz w mieście Borlange. Naprzeciw grupy liczącej 300 osób wyszła 42-letnia Tess Asplund. Na znak buntu uniosła zaciśniętą pięść. Kobieta stała w milczeniu do czasu przyjazdu policji, która usunęła ją z drogi przemarszu neonazisów

Moment ten został uwieczniony na fotografii. Zdjęcie kobiety, aktywistki ruchu antyrasistowskiego ze Sztokholmu, ma już tysiące udostępnień w mediach społecznościowych. Scena, która jest na nim widoczna, została przez wielu Szwedów okrzyknięta mianem symbolicznego momentu w historii ich kraju - Gazeta.pl

Po raz kolejny biuro Kampanii Przeciw Homofobii stało się celem do rzucania kamienieniami – po weekendzie pracownicy biura odkryli wybitą szybę. Można by przypuszczać, że wstawione wcześniej kraty temu zapobiegną. Udało Vice.com porozmawiać z Cecylią Jakubczak, zajmującą się komunikacją zewnętrzną.

Ludzie reagują w różny sposób, czujemy się zagrożeni – w końcu chodzimy do miejsca pracy, które jest atakowane, gdzie rozbija się szyby i niektórzy chcą nam zrobić krzywdę. Jednak to nas mobilizuje i utwierdza w przekonaniu, że nasza misja jest słuszna. Pokazuje, że jesteśmy potrzebni, bo nadal atakuje się mniejszości.

Zawsze uważam, że przyczyną jest brak edukacji. Jeżeli wpuszczałoby się do szkół ludzi działających na rzecz praw człowieka, którzy mówiliby, że społeczeństwo jest wielokolorowe, różne, wielobarwne – wtedy myślę, że byłoby inaczej. Sądzę jednak, że ma na to też wpływ język debaty publicznej oraz to, na co pozwala sobie obecna władza, która dzieli Polaków na gorszych i lepszych oraz używa wulgarnego języka – chociażby posłanka Pawłowicz. Przykład idzie z góry. (...) - Vice.com

​Pinksixty News wiadomości LGBT


Gośćmi Jej Perfektywności - byli Karol i Dominik znani Vlogerzy jako KaDo


Nowy spot pokazuje dlaczego ustawy antyLGBT, antytrans szkodzą gospodarce i bezpieczne miejsce w pracy.


Muzułmanin i żyd razem w żydowskiej dzielnicy Nowojorskiej, reakcja ludzi czy dwie osoby inny religii może być przyjaciółmi.


Calum McSwiggan dotyczące historii tęczowa flagaJane Lynch w kampanii CBS dotyczące walki z chorobami serca u kobiet


Davey Wavey rozmawia z Steve Grand, dotyczące randek w internecie


Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowej


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz