czwartek, 3 grudnia 2015

Zostań sojusznikiem osób LGBT! Odbierz prezent od Michała Kwiatkowskiego i KPH!


Zostań sojusznikiem osób LGBT! Odbierz prezent od Michała Kwiatkowskiego i KPH

Kampania Przeciw Homofobii rusza z kolejną inicjatywą. Wspólnie z wokalistą Michałem Kwiatkowskim 5 grudnia z okazji mikołajek na Placu Zamkowym w Warszawie, będzie rozdawać przypinki ze znakiem ruchu sojuszniczego osób LGBT.

Z czym kojarzą Ci się mikołajki? Bo nam oczywiście z prezentami! Lubimy je dostawać, ale jeszcze bardziej lubimy je dawać! I dlatego już 5 grudnia spotkacie nas na Placu Zamkowym w Warszawie, gdzie będziemy rozdawać przypinki ze znakiem ruchu sojuszników i sojuszniczek osób LGBT. Ale to nie wszystko! Będzie z nami Michał Kwiatkowski – wyjątkowy człowiek, wspaniały artysta, osoba, która razem z nami buduje ruch sojuszniczy w Polsce.

Wszystkie osoby, które chcą dostać od nas przypinkę z symbolem ruchu sojuszniczego i które chcą spotkać się z Michałem Kwiatkowskim, zapraszamy w sobotę, 5 grudnia między godziną 12:00 a 14:00 na Plac Zamkowy w Warszawie.

Razem ramię w ramię po równość!

Zostań sojusznikiem osób LGBT. Akcja mikołajkowa „Ramię w ramię po równość”
Plac Zamkowy w Warszawie
5 grudnia (sobota) 12:00 – 14:00

Michałem Kwiatkowskim będzie rozdawać przypinki ze znakiem ruchu sojuszniczego. Michał zapraszał do udziału na antenie DDTVN.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz